Alcobarrier

AlcobarrierPijete alkohol príležitostne, každý deň alebo nemôžete odolať už ráno? Alkoholizmus je obrovský problém a závislosť, s ktorou sa dá len ťažko bojovať. Existuje mnoho spôsobov, ako sa tejto závislosti zbaviť. V najhoršom prípade prichádza na rad liečenie. Pomôcť si však môžete tiež vďaka bežne dostupným prípravkom. Jedným z nich je Alcobarrier. Je skutočne účinný?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Alcobarrier?

Výrobca uvádza, že ide o veľmi účinný prostriedok, ktorý by mal pomôcť zbaviť sa závislosti od alkoholu. Prípravok obsahuje okrem iného kyselinu jantárovú a fibregum. Obe tieto zložky pomáhajú odstraňovať toxíny z tela. A pretože alkohol organizmus doslova zamoruje, je tento prípravok skutočne veľmi blahodarný.

To však nie sú jediné pozitíva tohto produktu. Alcobarrier by mal pomôcť zbaviť vás túžby po alkohole. Obsahuje zaujímavú rastlinnú zložku – extrakt z artičoky. Tá má za úlohu odstrániť psychickú závislosť od alkoholu. Produkt obsahuje tiež dostatočné množstvo vitamínu B6. A práve tento vitamín často veľmi chýba ľuďom, ktorí konzumujú príliš mnoho alkoholu, a potrebujú tak vitamín rýchlo doplniť. A práve zvýšenie tohto vitamínu v tele má za následok, že sa človek ľahšie zbaví tejto nepríjemnej závislosti.

Ako sa Alcobarrier užíva?

Prípravok je rozpustný vo vode. Funguje na úplne jednoduchom princípe. Prášok nasypete do vody a necháte rozpustiť. Chuť nie je nijako výrazná a mnohým ľuďom tento spôsob užívania vyhovuje viac než nejaké tabletky. Väčšina prísad je navyše na prírodnej báze, čo je pre tento produkt obrovské plus. Medzi hlavné funkcie patrí:

 • Odstraňuje nebezpečné toxíny z tela
 • Zlepšuje metabolizmus
 • Zbavuje telo závislosti

Z čoho sa skladá?

Kľúčové je predovšetkým zloženie prípravku.

Kyselina jantárová

Je doslova zázračná prísada. Vyskytuje sa prakticky vo všetkých živých bunkách. V potravinárstve sa uplatňuje ako významný regulátor kyslosti, to znamená, že dodáva pokrmom kyslú chuť. Perfektne pôsobí tiež proti alkoholu. Vďaka zvýšenému procesu bunkového dýchania očisťuje organizmus od fenolov a alkoholu.

Fibregum

Pod týmto názvom sa ukrýva rozpustná vláknina, ktorá sa extrahuje z akácie. Je veľmi prínosná pre tráviaci trakt. Pomáha regulovať metabolizmus a regulovať chuť do jedla.

Extrakt z artičok

Perfektne pôsobí pri detoxikácii organizmu, teda pri odstraňovaní škodlivých toxínov z tela. Prispieva k regenerácii pečene a podporuje chuť do jedla. Znižuje hladinu tukov v tele a celkovo prispieva k lepšiemu zdraviu.

Vitamín B6

Pomáha urýchľovať metabolické reakcie v bunkách, pôsobí pri rozklade a zužitkovaní bielkovín, tukov a cukrov. Pokiaľ je tohto vitamínu v tele nedostatok, dostaví sa podráždenosť, slabosť a únava. Vitamín B6 pôsobí tiež na psychiku, a znižuje tak závislosť od alkoholu.

Všetky ingrediencie sú čisto prírodné a nemajú žiadne vedľajšie účinky, čo je, samozrejme, obrovské plus. Výrobca sľubuje, že pravidelné (dlhodobé) užívanie prípravku vám pomôže zbaviť sa túžby po alkohole.

Čo všetko môžete s Alcobarrier dosiahnuť?

 • Stratíte chuť na alkohol
 • Prípravok eliminuje príznaky spojené s častým pitím alkoholu
 • Je to prírodná odvykacia kúra
 • Vyplavuje toxíny z tela
 • Zlepšuje fyzickú i psychickú zdatnosť
 • Prispieva k normálnej činnosti pečene, zabraňuje cirhóze
 • Pomôže vám začať normálne fungovať bez alkoholu

Ak objednať?

Výrobok môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu, v lekárňach ho zatiaľ nezoženiete. Stačí vyplniť kontaktné údaje a onedlho sa vám ozve operátor, ktorý zodpovie vaše otázky a dokončí s vami objednávku. Platba prebieha pri prevzatí tovaru.

Recenzie a skúsenosti užívateľov

Ide o novinku na trhu, preto mnoho recenzií na internete nenájdete. Napriek tomu sme našli veľa kladných recenzií a vyložene záporných len málo. Preto odporúčame vyskúšať.

Recenzie

Alcobarrier
4.9 Celkom
Plusy
 • ľahké užitie
 • prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • rozpustný vo vode
Mínusy
 • objednávka iba u výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.