ArthroNEO

ArthroNEONáš pohybový aparát je denne vystavovaný obrovskej námahe. Nie div, že kĺby tak trpia a môžu začať bolieť. Na trhu existuje celý rad rôznych prípravkov, ktorých úlohou je posilniť kĺby, zmierniť bolesti, a zlepšiť tak váš pohyb. Nie každý však funguje. Každý sme navyše iný a každému z nás pomáha niečo iné. Objavili sme prípravok na kĺby – sprej ArthroNEO. Výrobca sľubuje 100 % záruku spokojnosti a výborné účinky. Je to pravda alebo ďalší podvod? Poďme si o tomto produkte povedať viac.

 
Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je reumatoidná artritída?

S týmto pojmom sa dnes môžeme stretnúť stále častejšie. Ide o zápalové autoimunitné ochorenie, ktoré postihuje predovšetkým kĺby. Môže sa však objaviť aj v iných orgánoch tela. Reumatoidnú artritídu nie je možné dnes úplne vyliečiť. Existuje však veľa liekov a mastičiek, ktoré môžu potlačiť prejavy, a poskytnúť tak aspoň úľavu.

Na trhu sa objavil sprej proti artritíde s názvom ArthroNEO, ktorý pochádza z USA. Produkt sa skladá z prírodných surovín, ktoré majú za úlohu tlmiť bolesť, obnovovať a posilňovať kĺby, a zamedzovať tak degeneratívnym zmenám.

Aké sú hlavné účinky tohto prípravku?

Prípravok ArthroNEO pomáha obnoviť pohyblivosť kĺbov a znižuje bolesť. Ide o novinku na trhu, ktorá bola uvedená do predaja pomerne nedávno.

Obsahuje zložku, ktorá podporuje tvorbu kolagénu v tele. Ide o významný proteín, ktorý obnovuje väzivové tkanivá, ktoré sú náchylné na opotrebenie.

Ďalším významným účinkom je zachovanie vápnika v tele. S pribúdajúcim vekom dochádza postupne k znižovaniu kostnej hustoty. Tento prípravok využíva vápnik na posilnenie kĺbov, šliach aj chrbtice.

A v neposlednom rade výrobca uvádza, že ArthroNEO slúži ako skvelá prevencia aj v prípade, ak nemáte ešte žiadne problémy.

Z čoho sa ArthroNEO skladá?

Najväčšie tajomstvo tohto produktu sa ukrýva v zložení, ktoré je úplne prírodné. Vymenujme si jednotlivé suroviny a podrobnejšie ich opíšme.

Arnika Montana

Je jedným z najznámejších homeopatických liekov. Táto bylinka má popredné postavenie v celostnej medicíne. Jej účinky boli preukázané pri rôznych poraneniach a pomliaždeninách. Popol arniky je bohatý na mangán. Ide o veľmi dôležitý stopový prvok, ktorý pomáha kostiam, aby boli zdravé, a urýchľuje hojenie rán.

Ricínový olej

Sa vo veľkej miere využíva v kozmetike. Hydratuje pleť, vlasy aj nechty. Tiež má uzdravujúce účinky a používa sa okrem iného ako prírodný liek pri liečbe artritídy. Zlúčeniny nachádzajúce sa v tomto oleji majú podobné účinky ako steroidy, slúžia na prevenciu zápalu. Používa sa na liečbu opuchov a stuhnutosti svalov.

Levanduľa lekárska

Je nielen krásna, ale aj nášmu zdraviu prospešná rastlinka. Levanduľová silica je veľmi zložitá, skladá sa z viac než 150 látok. Pri vtieraní do pokožky sa veľmi rýchlo vstrebáva a do krvi sa dostane už za 5 minút. Vďaka tomu má veľmi rýchle nielen vonkajšie, ale aj vnútorné účinky. Už odpradávna sa využíva na podporu trávenia, na lepší spánok, proti depresiám. Levanduľový olej pôsobí proti mikróbom. Posilňuje kĺby a účinkuje proti zápalom.

Gáfor

Je pevná silica, ktorá sa získava z gáfrovníka lekárskeho. Ide o bezfarebnú vonnú hmotu, ktorá má liečivé účinky a obsahuje celý rad terpenických látok. Často sa využíva pri liečbe zápalových procesov, ktoré sú spojené s bolesťou a opuchom. Uvoľňuje svaly a pomáha pri reumatických problémoch.

Ako používať?

Ide o prírodný výrobok, ktorý má veľmi jednoduché použitie. Pred samotnou aplikáciou je potrebnéporiadne ho pretrepať. Potom ho podržte asi 15 cm od postihnutého miesta a nastriekajte 2- až 3-krát. Pred aj po použití si dôkladne umyte ruky. Výrobca odporúča aplikovať aspoň 3-krát denne.

Ako objednať?

Produkt ArthroNEO môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu. Doprava je zadarmo, spôsob platby na dobierku pri prevzatí tovaru. Výrobca garantuje kvalitu, inak vráti peniaze. Ide o certifikovaný produkt. Aktuálne nie je dostupný v lekárňach.

Recenzie a názory používateľov

Pretože bol produkt uvedený na trh len nedávno, veľa recenzií sme nenašli. Viac informácií a skúsenosti s produktom ArthroNEO sme sa dozvedeli z diskusných fór. Všeobecne ho používatelia chvália.

Recenzie

ArthroNEO
4.9 Celkom
Plusy
  • jednoduché použitie
  • bez vedľajších účinkov
  • žiadna chémia
  • výrobok má certifikát kvality
Mínusy
  • relatívne vysoká cena
  • je možné objednať iba cez webové stránky výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “ArthroNEO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.