ArthroNEO

ArthroNEONáš pohybový aparát je denne vystavovaný obrovskej námahe. Nie div, že kĺby tak trpia a môžu začať bolieť. Na trhu existuje celý rad rôznych prípravkov, ktorých úlohou je posilniť kĺby, zmierniť bolesti, a zlepšiť tak váš pohyb. Nie každý však funguje. Každý sme navyše iný a každému z nás pomáha niečo iné. Objavili sme prípravok na kĺby – sprej ArthroNEO. Výrobca sľubuje 100 % záruku spokojnosti a výborné účinky. Je to pravda alebo ďalší podvod? Poďme si o tomto produkte povedať viac.

 
Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je reumatoidná artritída?

S týmto pojmom sa dnes môžeme stretnúť stále častejšie. Ide o zápalové autoimunitné ochorenie, ktoré postihuje predovšetkým kĺby. Môže sa však objaviť aj v iných orgánoch tela. Reumatoidnú artritídu nie je možné dnes úplne vyliečiť. Existuje však veľa liekov a mastičiek, ktoré môžu potlačiť prejavy, a poskytnúť tak aspoň úľavu.

Na trhu sa objavil sprej proti artritíde s názvom ArthroNEO, ktorý pochádza z USA. Produkt sa skladá z prírodných surovín, ktoré majú za úlohu tlmiť bolesť, obnovovať a posilňovať kĺby, a zamedzovať tak degeneratívnym zmenám.

Aké sú hlavné účinky tohto prípravku?

Prípravok ArthroNEO pomáha obnoviť pohyblivosť kĺbov a znižuje bolesť. Ide o novinku na trhu, ktorá bola uvedená do predaja pomerne nedávno.

Obsahuje zložku, ktorá podporuje tvorbu kolagénu v tele. Ide o významný proteín, ktorý obnovuje väzivové tkanivá, ktoré sú náchylné na opotrebenie.

Ďalším významným účinkom je zachovanie vápnika v tele. S pribúdajúcim vekom dochádza postupne k znižovaniu kostnej hustoty. Tento prípravok využíva vápnik na posilnenie kĺbov, šliach aj chrbtice.

A v neposlednom rade výrobca uvádza, že ArthroNEO slúži ako skvelá prevencia aj v prípade, ak nemáte ešte žiadne problémy.

Z čoho sa ArthroNEO skladá?

Najväčšie tajomstvo tohto produktu sa ukrýva v zložení, ktoré je úplne prírodné. Vymenujme si jednotlivé suroviny a podrobnejšie ich opíšme.

Arnika Montana

Je jedným z najznámejších homeopatických liekov. Táto bylinka má popredné postavenie v celostnej medicíne. Jej účinky boli preukázané pri rôznych poraneniach a pomliaždeninách. Popol arniky je bohatý na mangán. Ide o veľmi dôležitý stopový prvok, ktorý pomáha kostiam, aby boli zdravé, a urýchľuje hojenie rán.

Ricínový olej

Sa vo veľkej miere využíva v kozmetike. Hydratuje pleť, vlasy aj nechty. Tiež má uzdravujúce účinky a používa sa okrem iného ako prírodný liek pri liečbe artritídy. Zlúčeniny nachádzajúce sa v tomto oleji majú podobné účinky ako steroidy, slúžia na prevenciu zápalu. Používa sa na liečbu opuchov a stuhnutosti svalov.

Levanduľa lekárska

Je nielen krásna, ale aj nášmu zdraviu prospešná rastlinka. Levanduľová silica je veľmi zložitá, skladá sa z viac než 150 látok. Pri vtieraní do pokožky sa veľmi rýchlo vstrebáva a do krvi sa dostane už za 5 minút. Vďaka tomu má veľmi rýchle nielen vonkajšie, ale aj vnútorné účinky. Už odpradávna sa využíva na podporu trávenia, na lepší spánok, proti depresiám. Levanduľový olej pôsobí proti mikróbom. Posilňuje kĺby a účinkuje proti zápalom.

Gáfor

Je pevná silica, ktorá sa získava z gáfrovníka lekárskeho. Ide o bezfarebnú vonnú hmotu, ktorá má liečivé účinky a obsahuje celý rad terpenických látok. Často sa využíva pri liečbe zápalových procesov, ktoré sú spojené s bolesťou a opuchom. Uvoľňuje svaly a pomáha pri reumatických problémoch.

Ako používať?

Ide o prírodný výrobok, ktorý má veľmi jednoduché použitie. Pred samotnou aplikáciou je potrebnéporiadne ho pretrepať. Potom ho podržte asi 15 cm od postihnutého miesta a nastriekajte 2- až 3-krát. Pred aj po použití si dôkladne umyte ruky. Výrobca odporúča aplikovať aspoň 3-krát denne.

Ako objednať?

Produkt ArthroNEO môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu. Doprava je zadarmo, spôsob platby na dobierku pri prevzatí tovaru. Výrobca garantuje kvalitu, inak vráti peniaze. Ide o certifikovaný produkt. Aktuálne nie je dostupný v lekárňach.

Recenzie a názory používateľov

Pretože bol produkt uvedený na trh len nedávno, veľa recenzií sme nenašli. Viac informácií a skúsenosti s produktom ArthroNEO sme sa dozvedeli z diskusných fór. Všeobecne ho používatelia chvália.

Recenzie

ArthroNEO
4.9 Celkom
Plusy
  • jednoduché použitie
  • bez vedľajších účinkov
  • žiadna chémia
  • výrobok má certifikát kvality
Mínusy
  • relatívne vysoká cena
  • je možné objednať iba cez webové stránky výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu
Share on Facebook0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *