Artrovex

ArtrovexArtritída je ochorenie staré ako ľudstvo samo. Dnešní pacienti majú na výber celý rad osvedčených prostriedkov. Jedným z nich je krém Artrovex a viac vám napovie táto recenzia produktu. V mladšom veku boľavé kĺby signalizujú väčšinou banálnu únavu spôsobenú intenzívnou a nadmernou fyzickou námahou. V takom prípade je potrebné dopriať telu dostatočný čas na regeneráciu a bolesť zmizne sama. Ak však nepominie ani po dlhšom čase a kĺby vás bolia bez zjavnej príčiny a bez toho, aby ste robili väčšiu fyzickú aktivitu, mali by ste spozornieť.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Bežnou príčinou takýchto problémov bývajú choroby pohybového aparátu, teda osteoartróza alebo reumatická artritída, pričom za najčastejší dôvod sa pokladá artritída. Bolesť kĺbov však môže byť tiež sprievodným javom chorôb, ktoré nijako nesúvisia s pohybovým aparátom. Môže to byť napríklad i bežná chrípka. Ak nie je príčinou týchto zdravotných problémov práve fyzické preťaženie organizmu, spravidla ide ruka v ruke s bolesťou infekcia, ktorej sa snaží telo brániť.

Bolesť kĺbov spôsobená ochorením môže postihovať pritom i mladšie ročníky, rozhodne sa netýka len tých skôr narodených. Nie je výnimkou, že ňou trpia už ľudia vo veku nad 35 rokov. Bolesť má pritom veľmi negatívny vplyv na celkovú kvalitu života chorého. Preto ju nenechajte víťaziť a včas nasaďte účinný krém Artrovex.

Odpoveď na bolesti kĺbov? Artrovex!

Pri bolesti kĺbov si čiastočne môžeme pomôcť i sami. Základné preventívne opatrenie predstavuje zníženie záťaže kĺbov, to znamená, že pacient by sa mal pokúsiť upraviť svoju telesnú hmotnosť na optimálnu úroveň. Užitočná je taká primeraná fyzická aktivita, ktorá prispieva k zníženiu hmotnosti a súčasne príliš nezaťažuje pohybový aparát. Rekreačne by sme sa mali venovať tým druhom športov, ktoré tieto požiadavky spĺňajú, ako je napríklad plávanie, cyklistika, chôdza, vhodný je tiež spinning.

Spolu so snahou o schudnutie a správnou výživou celého organizmu by mala nastúpiť i adekvátna výživa práve pre zaťažované kĺby. Tie na svoje správne fungovanie potrebujú predovšetkým kolagén, ďalej vitamíny C a D, vápnik a horčík. Schopnosť regenerácie chrupavkového tkaniva je značne obmedzená, preto jej musíme do istej miery takto pomáhať. Krém Artrovex patrí medzi podporné prípravky, s ktorými majú ľudia trpiaci bolesťami kĺbov a celého pohybového aparátu tie najlepšie skúsenosti a ktorý funguje i preventívne.

Zloženie krému Artrovex

Artrovex predstavuje prirodzený spôsob, ktorým je možné dodať organizmu látky nutné na jeho výživu a tiež kľúčové prvky na bezbolestný pohyb vašich kĺbov. Krém Artrovex je založený na spojení mnohých liečivých zložiek. V prvom rade je to kostihoj lekársky a žraločí tuk.

Žraločí tuk

Podporuje imunitu, má protizápalové účinky a prispieva k zvýšeniu obranyschopnosti. Za týmito účinkami stojí vysoký obsah alkoxyglyceridov, ktoré zaisťujú regeneráciu leukocytov.

Kostihoj lekársky

Je tradičná bylinka, ktorej blahodarné účinky na kĺby pozná ľudové liečiteľstvo už celé storočia. Dokáže efektívne zmierňovať následky reumatizmu, tlmiť bolesti opuchov kĺbov a tiež pomáha pri poruchách prekrvenia a poškodených platničkách.

Tieto dve čisto prírodné látky dopĺňa ešte výťažok z propolisu, ktorý je známy pre svoje protizápalové účinky.

Artrovex obsahuje i glukozamín a chondroitín sulfát, čo sú v podstate základné stavebné kamene kĺbových chrupaviek. Gáfor poskytuje účinnú úľavu pri bolestivých stavoch.

Artrovex by sa mal stať neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, pretože:

  • pomáha odstrániť bolestivosť a opuchy kĺbov, zvyšuje ich pohyblivosť,
  • pomáha odstrániť zápal,
  • prispieva k obnoveniu zničenej chrupavky.

Aplikácia krému Artrovex

Artrovex je krém, ktorý v malom množstve nanášajte priamo na postihnuté miesta. Dobre sa rozotiera, nelepí a nezanecháva na koži mastný film. Takmer okamžite sa vstrebáva do pokožky a nezostávajú po ňom žiadne stopy na oblečení. Aplikáciu krému opakujte každý deň, a to dvakrát až trikrát denne v závislosti od konkrétnych problémov. Dôležitá je pravidelnosť, prvé výsledky by ste mali zaznamenať už zhruba po prvých desiatich dňoch celej kúry. Krém je vhodný i na dlhodobé používanie, odborníci ho odporúčajú tak pre mužov, ako aj pre ženy všetkých vekových kategórií.

Vďaka svojmu zloženiu je krém veľmi dobre znášaný – nespôsobuje žiadne nežiaduce vedľajšie reakcie ani podráždenie kože. Súčasne je ho možné používať i v kombinácii s bežnými liekmi alebo inými doplnkami. Celkovo sa odporúča vytrvať v jeho používaní aspoň mesiac. Ak po dlhšom čase nedôjde k ústupu symptómov (obmedzená pohyblivosť, bolesť, opuch, začervenanie), ihneď informujte o tejto skutočnosti vášho lekára.

Robte, čo vás baví a nenechajte sa ničím obmedzovať

Bolesť kĺbov trápi veľa ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako si od nej uľaviť. Artrovex znamená účinnú pomoc a možnosť, ako sa zase vrátiť bez obmedzení k činnostiam, ktoré vás tešia. Dôkazom o výsledkoch tohto prípravku sú mnohé pozitívne ohlasy, ktoré môžete nájsť na internete.

Kde objednať? U preverených predajcov

Vzhľadom na unikátne zloženie je nutné objednávať prípravok výhradne na oficiálnych stránkach autorizovaného predajcu (odkaz na konci článku). Pri nákupe odinakiaľ nikdy nemôžete mať istotu, či nejde o falzifikát. Aktuálne nie je možné kúpiť krém v lekárňach a kamenných predajniach.

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Tak ako pri každom prírodnom prípravku, aj pri tomto kréme sa stretávame s pozitívnymi i negatívnymi recenziami. Prípravok odporúčajú niektorí odborníci. Väčšina zákazníkov si krém skutočne chváli, výsledky sa dostavili už po niekoľkých týždňoch aplikácie.

Recenzie

Artrovex
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie
  • jednoduché použitie
  • rýchly nástup účinku
Mínusy
  • dá sa kúpiť iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.