Asami

AsamiMužov a ženy trápi vypadávanie vlasov pomerne často. Možno vám napadne, že plešina u mužov nie je nič tragické a je to skrátka prirodzený proces. Lenže aj muži chcú mať bujnú šticu a zďaleka nie každému z nich sa plešina naozaj hodí. Na trhu je niekoľko prípravkov, ktoré sľubujú „zázraky“, teda to, že vlasy budú znovu rásť a plešina zmizne. Väčšinou ide o rôzne tabletky, vodičky či iné prípravky. A jedným z nich je aj sprej Asami. Toto prírodné sérum na vlasy skutočne stojí za pozornosť, preto by sme sa mu radi venovali podrobne v tomto článku. Aké je jeho zloženie, cena, ako ho používať a aké sú recenzie a skúsenosti? Naozaj to funguje alebo je to len podvod?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Asami

AsamiAsami je 100 % prírodné sérum na vlasy, ktorého hlavným cieľom je pomôcť pri vypadávaní vlasov – alopécii. Pod týmto názvom sa ukrýva nepredvídateľné autoimunitné ochorenie, ktoré vedie k vypadávaniu vlasov, často ložiskovo. Tvoria sa teda lysiny. Niekedy môžu vlasy vypadávať po celej hlave, inokedy veľmi nerovnomerne. Vlasy najprv prestanú rásť a potom začnú vypadávať. Často je toto ochorenie spojené s nadmerným stresom alebo pri užívaní niektorých druhov liekov. Dôležité je vedieť nájsť cestu, ako to vyriešiť. Strata vlasov totiž často vedie k ďalším stresom a znižuje sebavedomie.

Asami je sprej, ktorý má účinkovať v týchto oblastiach:

  • Podporuje rýchlosť celkového rastu vlasov
  • Vlasy sú hustejšie a silnejšie
  • Zbavíte sa riedkych vlasov a lysín

Výrobca ďalej zaručuje hypoalergénne zloženie, výrobok neobsahuje žiadne syntetické chemikálie ani konzervačné látky. Je vyrobený iba z čisto prírodných ingrediencií, ktoré sú dôkladne vybrané. Nemusíte sa obávať nepríjemných vedľajších účinkov. Jednoducho sa používa a účinkuje komplexne. Prvé účinky by sa mali dostaviť už po týždni používania. Prípravok proti vypadávaniu vlasov Asami bol uvedený na trh v roku 2011.

Ako sprej používať?

Použitie je veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Prípravok stačí naniesť na postihnutú oblasť 2- až 3-krát týždenne, neoplachuje sa. Dôležité je pravidelné dlhšie používanie. Sérum stimuluje vlasové folikuly, a tým zaisťuje rýchlejší rast a hustejšiu šticu.

Zloženie

Ako už bolo uvedené vyššie, prípravok Asami sa skladá iba z čisto prírodných surovín, čo je tiež veľké plus. Ide o tieto ingrediencie:

Ricínový olej

Ak túžite po krásnych a hustých vlasoch, ricínový olej patrí skrátka k tým hlavným prísadám. Tento olej používajú ženy už storočia. Má skvelé regeneračné účinky na namáhanú pokožku, posilňuje slabé a lámavé vlasy, hojí a chráni.

Všehoj ázijský a pŕhľava dvojdomá

Tieto prípravky regulujú fungovanie vlasového folikulu a prispievajú k zlepšeniu štruktúry vlasu. Ochraňujú vlasy a pôsobia ako významný antioxidant.

Podbeľ liečivý

Preniká do vlasovej pokožky a zabezpečuje štruktúru buniek, čistí upchaté póry a podporuje rast vlasov.

Vitamíny a minerály

Pôsobia na vlasy veľmi komplexne od korienkov až po končeky. Pomáhajú obnovovať štruktúru slabých a poškodených vlasov.

Výsledkom by mali byť silnejšie, a predovšetkým zdravé vlasy. Je potrebné uvedomiť si, že zdravie vlasov sa začína nielen pri folikuloch, ale aj pri vlasovej pokožke. Alopéciu je treba riešiť komplexne a tento prípravok obsahuje všetky potrebné zložky, ktoré vedú k zmierneniu vypadávania vlasov a k zlepšeniu stavu tých pôvodných. Prípravok je klinicky testovaný a certifikovaný.

Ako objednať?

Prípravok Asami môžete objednať iba prostredníctvom oficiálnych stránok, ktoré sme našli tak v slovenskej, ako aj v českej verzii. V lekárňach nie je zatiaľ k dispozícii. Doručenie je zadarmo, čo je výhodné, a platbu môžete zvoliť na dobierku, teda zaplatiť pri prevzatí. Výrobca tiež garantuje záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Skúsenosti a recenzie používateľov

K tomuto výrobku nie je možné nájsť na bežných fórach a v diskusiách veľa reálnych skúseností. To človeka trochu zarazí a pomyslí si, či to nie je zase ďalší podvod.

No z toho, čo sme objavili, sa zdá, že prípravok skutočne funguje. Muži potvrdzujú, že po používaní Asami im začali opäť rásť vlasy a zmizli lysinyŽeny si chvália, že ich vlasy boli silnejšie, pružnejšie a zdravšieNiektorým dokonca tento produkt odporučili kaderníci alebo dermatológovia, čo je veľké pozitívum. Je však potrebné počítať s tým, že na každého účinkuje produkt inak. Niekedy sa môžu prvé účinky objaviť veľmi rýchlo, inokedy až po dlhšom čase. Tiež záleží na konkrétnom dôvode padania vlasov. Za vyskúšanie to však určite stojí.

Recenzie

Asami
4.9 Celkom
Plusy
  • úplne prírodný prípravok
  • žiadne vedľajšie účinky
  • jednoduché používanie
Mínusy
  • na slovenských weboch o ňom nie je veľa informácií, je ho možné kúpiť iba na oficiálnych stránkach
  • vyššia cena
  • málo recenzií používateľov
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.