Bactefort

Vo vašom tele žijú možno larvy parazitov bez toho, aby ste si to uvedomovali. Ste často unavení, podráždení, máte oslabenú imunitu, trpíte alergiami alebo sa „len“ necítite vo svojej koži? I to môžu byť príznaky parazitov v tele. Veľa ľudí si hovorí, že im sa to jednoducho nemôže stať. Veď neboli nikde v exotickej krajine, dodržiavajú hygienu a zdravo sa stravujú. Ani to však nie je záruka, že sa parazitom ubránime.

Parazity v tele nie je jednoduché odhaliť. Našťastie existujú prípravky, ktoré prírodnou cestou pomôžu telu zbaviť sa parazitov aj nebezpečných toxínov, ktoré v tele parazity zanechávajú. Je teda vhodné aspoň raz za čas zvoliť detoxikáciu proti parazitom.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Bactefort

Ide o unikátny prípravok vo forme kvapiek, ktorý sľubuje, že organizmus zbaví všetkých druhov parazitov. Bactefort je založený na čisto prírodnej báze a skladá sa z unikátnej kombinácie rastlinných extraktov. Tie majú vraj negatívny vplyv na život parazitov. Pôsobia na vylučovanie žlče a trávenie. Zbavujú naše telo hlíst, ktoré sa držia v črevách a ďalších orgánoch. Tento prírodný liek má mierne preháňacie účinky, ktoré sú však žiaduce. Vďaka častejšej stolici tak ľahšie odídu z nášho tela všetky „nečistoty“ spôsobené parazitmi.

Bactefort je voľne dostupný zatiaľ iba na internete. V lekárňach ho nie je možné aktuálne dostať. Nemá žiadne vedľajšie účinky a jeho užívanie je jednoduché.

Aké sú prednosti prípravku?

  • Ľahko odstraňuje z tela toxíny
  • Má preháňací účinok, zlepšuje trávenie
  • Dodáva telu energiu
  • Pôsobí aj na krásu, vaša pleť bude svieža a hebká
  • Budete sa cítiť lepšie

Z čoho sa Bactefort skladá?

Hlavná účinnosť produktu tkvie predovšetkým v zložení:

Vlašské orechy

Vlašské orechy sú bohatým zdrojom vitamínu B, ktorý má na starosti činnosť mozgu aj nervového systému. Orechy sú cenné pre správne fungovanie imunitného systému a zároveň prečisťujú tráviaci trakt, majú antibakteriálne účinky a pomáhajú odstraňovať z tela toxíny.

Mäta pieporná

Patrí medzi obľúbené bylinky, ktoré majú v našej kuchyni bohaté využitie. Posilňuje nervovú sústavu, zvyšuje telesnú kondíciu, používa sa na liečbu rôznych žalúdočných problémov. Lieči zápalové stavy a navyše má príjemnú chladivú arómu.

Papája

Odborníci tvrdia, že papája zbavuje telo nebezpečných toxínov, neutralizuje nadmerné množstvo žalúdočnej kyseliny a v neposlednom rade posilňuje imunitný systém.

Fenikel

Fenikel je obľúbená bylinka, ktorú využívame predovšetkým na lepšie trávenie. Je veľmi obľúbená medzi tehotnými a dojčiacimi ženami, feniklový čaj sa podáva aj novorodencom, ktorí trpia bolesťami bruška. Fenikel má upokojujúce a protizápalové účinky.

Tekvica

Tekvica pôsobí výborne na močový mechúr. Najviac účinných látok sa ukrýva v semenách. Veľmi dobre sa osvedčila v boji proti cudzopasníkom.

Užívanie by malo trvať niekoľko týždňov. Dôležité je pravidelné užívanie.

Ako kúpiť?

Výrobok Bactefort nezoženiete v lekárňach ani v drogériách. Môžete si ho objednať iba cez webové stránky výrobcu. Pri zadaní objednávky musíte vyplniť svoje meno a telefón. Operátor vás potom telefonicky skontaktuje a dohodnete si podrobnosti.

Recenzie a skúsenosti

Na tento prípravok nie je na internete veľa recenzií. Na stránkach výrobcu sa dočítate samé pozitíva. Na diskusných weboch a na stránkach blogerov sme našli niekoľko pozitívnych recenzií, ktoré poukazujú na to, že produkt má príjemnú chuť a arómu a pôsobí účinne.

Recenzie

Bactefort
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodný a certifikovaný prípravok
  • certifikovaný produkt
  • dodáva telu energiu
Mínusy
  • objednanie iba cez oficiálne webové stránky
  • výsledky nemusia byť na prvý pohľad viditeľné
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.