Bioveliss Tabs

Vysoká hladina cholesterolu je jedným z faktorov, ktoré zvyšujú riziko ochorenia ciev a srdca. Tablety Bioveliss Tabs pomáhajú pri riešení problému zvanom „zlý cholesterol“. Efektívne spaľujú prijaté kalórie, a to v priebehu 24 hodín. Tým vám pomáhajú odstrániť všetky nepríjemné dôsledky spojené s nadváhou – nielen vysoký cholesterol, ale i pocit zvýšenej únavy. Získate viac energie a súčasne nebudete nútení odopierať si to, čo máte radi. Tiež vás nebude trápiť pocit hladu a z neho prameniaca podráždenosť.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Cholesterol a jeho úloha v ľudskom tele

Cholesterol je látka tzv. steroidnej povahy, prirodzene prítomná v našom organizme. Vyskytuje sa v každej bunke nášho tela a plní v ňom veľmi dôležitú úlohu – pomáha zachovať základné životné funkcie. Prítomnosť cholesterolu je podstatná pri tvorbe bunkovej membrány, pomáha telu tvoriť vitamín D a hormóny i spracovávať tuky. Dá sa teda povedať, že v ľudskom tele je cholesterol akýmsi stavebným materiálom.

Rozhodne ho však nesmie byť v tele priveľa. Za jeho správne množstvo zodpovedá naša pečeň, kde sa tvorí žlč, ktorá pomáha emulgovať tuk. Tento proces si môžeme veľmi zjednodušene predstaviť ako akýsi „rozklad“ na drobnejšie časti, s ktorými môže organizmus ďalej pracovať. Ak prijímame teda v rámci stravy väčšie množstvo tuku, pečeň na to reaguje väčšou produkciou žlče, čím dochádza i k zvýšenej tvorbe cholesterolu.

Čo to znamená, keď mám vysoký cholesterol?

Nás však budú zaujímať hlavne údaje o LDL cholesterole, teda o tom tzv. zlom. V ordinácii vám ešte zmerajú HDL cholesterol, ktorý sa volá „dobrý“, a tiež triglyceridy.

Vysoký cholesterol pacientovi vo všeobecnosti nespôsobuje žiadne subjektívne problémy, preto ľudia berú odporúčania lekára často na ľahkú váhu. Účinky na organizmus môžu byť pritom závažné, napríklad v podobe ischemickej choroby srdca, pri ktorej srdce nie je dostatočne zásobované krvou. To môže v konečnom dôsledku vyvolať i infarkt myokardu. Účinnú prevenciu máme pritom vo vlastných rukách.

Prvým odporúčaním bude spravidla obmedzenie konzumácie tukov. Vhodné je schudnúť a všeobecne dodržovať zásady správnej životosprávy. To však vyžaduje silnú vôľu, disciplínu a sebazaprenie, preto pokusy dodržovať zdravý životný štýl končia častým neúspechom. Kapsuly Bioveliss Tabs v tomto smere predstavujú účinnú zbraň, ktorá okrem cholesterolu dokáže redukovať i nadbytočný cukor a čiastočne tiež eliminovať poruchy metabolizmu.

Bioveliss Tabs – aby ste získali späť stratenú energiu a cítili sa skvele

Kapsuly Bioveliss Tabs tiež pomáhajú zaistiť nevyhnutný prísun antioxidantov a pomáhajú pri odplavovaní toxínov z organizmu. Ďalej prispievajú k odstraňovaniu tzv. aterómov alebo tukových látok z cievnych stien, čím zaisťujú ich opätovnú optimálnu priechodnosť a bránia rozvoju ďalších komplikácií.

Zloženie

Zloženie prípravku Bioveliss Tabs je založené na štyroch vysokoúčinných spaľovačoch tuku čisto prírodného pôvodu. Preto je úplne šetrný, pritom stopercentne účinný. Na rozdiel od iných podobných doplnkov vo svojej kategórii, ktoré využívajú pôsobenie iba jednej či dvoch zložiek, prípravok poskytuje vyvážený pomer tých najúčinnejších extraktov.

Garcínia

Látky ukryté v žltých plodoch garcínie kambodžskej priaznivo ovplyvňujú ľudský metabolizmus a odnepamäti sa používajú v tradičnej ázijskej medicíne. Eliminujú tvorbu cholesterolu a mastných kyselín a predstavujú bohatý zdroj kyseliny hydroxycitrónovej – HCA.

Bakopa drobnolistá

Bakopa drobnolistá je drobná plazivá rastlinka, tiež známa pod menom Brahmi. Celé storočia sa používa v čínskej i ajurvédskej medicíne. Extrakt z tejto rastliny obsahuje účinné látky – bakopasidy –, ktoré pomáhajú obnovovať synapsie (nervové spojenia) a pozitívne pôsobia na duševnú výkonnosť a zdravie. Okrem toho výťažok podporuje správnu funkciu žlčníka, odbúrava stres, obmedzuje ukladanie cholesterolu v cievach a priaznivo ovplyvňuje krvný obeh.

Zelená káva

Výťažok zo zŕn zelenej kávy obsahuje okrem iného fenolické zlúčeniny, látky, ktoré urýchľujú spaľovanie tukov, a zlepšuje riadenie hladiny cukru v krvi. Zelená káva slúži aj ako bohatá zásobáreň antioxidantov, ktoré dokážu zbaviť organizmus škodlivých voľných radikálov.

Cezmína paraguajská

Sušené a drvené lístky cezmíny paraguajskej sú vo svete známe ako tradičný indiánsky nápoj – yerba maté. Obsahuje až 2 % kofeínu, triesloviny, silice, minerály, teofylín, vitamíny A, B1, B2, B3, B5 a C a celý rad ďalších, pre ľudské telo nevyhnutných látok. Zaháňa únavu i neustály pocit hladu, zbavuje telo toxických látok, znižuje hladinu cukru a zlepšuje trávenie.

Ako užívať? Dávkovanie prípravku

Na to, aby ste na vlastnej koži pocítili prínos kapsúl Bioveliss Tabs, stačí málo.

Užívajte ich dvakrát denne, najlepšie jednu tabletu ráno pred raňajkami a druhú pred obedom. Prípravok začína pôsobiť prakticky okamžite. Bioveliss Tabs sú vhodné pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií.

Prípravok môžete začať užívať kedykoľvek, nezáleží na vašej východiskovej hmotnosti ani na tom, koľkokrát ste sa už v predchádzajúcich rokoch bezúspešne pokúšali držať ľubovoľnú diétu.

Objednávka a cena

Chcete produkt objednať a vyskúšať? Nie je nič jednoduchšie: objednávku môžete uskutočniť u oficiálneho predajcu (odkaz na konci článku). Prípravok je možné objednať zatiaľ iba cez internet, v lekárňach nie je aktuálne dostupný. Po dokončení objednávky vás už o niekoľko dní príjemne prekvapí zásielková služba, ktorá bude mať pre vás balíček s prípravkom.

Recenzie užívateľov, čo hovoria na produkt?

V internetových diskusiách a v článkoch sme našli väčšinou pozitívne skúsenosti zákazníkov, ktorí Bioveliss Tabs vyskúšali. Určite teda stojí za skúšku.

Recenzie

Bioveliss Tabs
4.9 Celkom
Plusy
  • preparát je veľmi dobre znášaný
  • je ho možné kombinovať aj s inými doplnkami, preto nemusíte prerušovať ich užívanie
  • nie je nutné dodržovať špeciálne redukčné diéty ani cvičiť, účinok sa však, samozrejme, podporí úpravou životosprávy a začlenením vhodných pohybových aktivít
Mínusy
  • vyhnete sa súbežnému užívaniu Bioveliss Tabs a držaniu drastickej redukčnej diéty
  • obmedzená dostupnosť – možno kúpiť iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.