Bioxelan Skin Renewal Excellence

Prvý bozk, prvá láska, prvý večierok, prvá opica, prvá cigareta, prvá práca… V živote zažijeme mnoho prvých okamihov. Niektoré si radi uchováme vo svojej pamäti, na iné by sme, naopak, chceli navždy zabudnúť. Prvý sivý vlas a prvá vráska sú objavy, ktoré nepatria k tým vítaným. Nepotešia nás a niektoré nás dokonca vydesia. Je to chvíľa, keď si uvedomíme, že naše telo starne bez ohľadu na to, ako mlado sa cítime. Nenechajte vrásky, aby vám uberali na kráse. Zbavte sa ich a žasnite nad novým mladistvým, sviežim a pôsobivým vzhľadom. Vyskúšajte Bioxelan!

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Pleť je ako zrkadlo

Už od narodenia máme daný typ pleti. Môže byť suchá, mastná, normálna alebo zmiešaná. Tento fakt predurčuje, ako bude naša pokožka náchylná na pôsobenie vplyvov okolitého prostredia. Počas života kvalitu pokožky určuje spolu s meniacou sa hladinou hormónov i to, či napríklad užívame lieky. Na pokožku tiež pôsobí celý rad vonkajších faktorov – UV žiarenie, mráz, vysoké teploty či znečistené ovzdušie. Nevhodne zvolené ošetrujúce prípravky (peelingy, krémy, čistiace vody) môžu namiesto pomoci uškodiť. Na škodu môže byť tiež prehnaná hygiena. Na pleti sa rovnako podpíše nezdravý životný štýl, málo pohybu, nedostatok spánku či fajčenie. Pleť je zrkadlom, v ktorom sa odrážajú všetky tieto vplyvy. Stav pokožky môžete z veľkej časti ovplyvniť vy sami. No sú faktory, nad ktorými jednoducho nemáme žiadnu moc. A tak pokožka starne a objavujú sa na nej vrásky. Zastavte ich včas!

Zvoľte správne riešenie – Bioxelan

Zabudnite na drahé krémy. Vyhnite sa zbytočným chirurgickým zákrokom. Nemyslite na výplne, botoxové injekcie ani na cenovo nedostupné terapie. Tieto riešenia sú navyše len krátkodobé, a hlavne rizikové. Hľadajte riešenie v prírode! Už po stáročia sú známe priaznivé účinky rastlín a bylín na pokožku. Stavte na prírodný produkt. Zbavte sa vrások s prostriedkom Bioxelan Skin Renewal Excellence!

Nestrácajte čas a osloboďte svoju pleť od vrások

Bioxelan je krém stvorený prírodou, preto ho môžete bez obáv používať  na akýkoľvek typ pleti. Navyše je dermatologicky testovaný, čo znamená, že nemá žiadne vedľajšie účinky. Tento prípravok pokožku hydratuje a regeneruje. Zbaví vás malých i väčších vrások! Pleť znova získa hebkosť, svoju prirodzenú pevnosť, farbu i pružnosť. Nikto už neuhádne váš skutočný vek! A prečo Bioxelan naozaj funguje? Obsahuje totiž kombináciu účinných prírodných substancií. A aké sú tie najpodstatnejšie?

Zloženie Bioxelan

Hydrolyzovaný elastín

Je látka, ktorá stimuluje regeneračné procesy. Podporuje pružnosť kože a zvyšuje jej odolnosť proti chemickým i fyzikálnym vplyvom. Napomáha produkcii kolagénu, a tým následnému spevňovaniu pokožky. Tá sa rýchlejšie obnovuje, vyživuje a rovnako získava zdravú farbu. Spolu s Nature Cells Anti-aging (rastlinné kmeňové bunky) úspešne prispieva k omladeniu vašej pleti.

Aloe vera

Gél z rastliny aloe vera – táto vždyzelená sukulentná rastlina, ktorú môžete nájsť v suchších a teplých oblastiach takmer na celom svete, obsahuje celý rad dôležitých vitamínov, minerálov a enzýmov, ktoré vykazujú okamžité upokojujúce účinky. Vďaka lignínu sa tieto látky dostanú do hlbších vrstiev pokožky, čím dochádza k jemnému vypínaniu pleti. Tá bude navyše dostatočne hydratovaná, ošetrená a následne i spoľahlivo chránená pred negatívnymi vplyvmi. I samotný gél má všestranné liečivé účinky: upokojuje pokožku po opaľovaní, urýchľuje hojenie oderov i rezných rán, je ho možné použiť i na liečenie následkov popálenín. Navyše sa po aplikácii ľahko vstrebáva do pleti.

Rozmarín lekársky

Extrakt z rozmarínu lekárskeho má silné liečivé účinky a pôsobí ako účinný antioxidant. Samotný rozmarín sťahuje póry, hojí rany a čistí pleť. Vracia pokožke stratenú pružnosť. Pri jeho používaní mizne nevzhľadná suchá koža a pigmentové škvrny, ktoré sa objavujú vo vyššom veku.

Zelený čaj

Silné antioxidačné účinky tohto čaju bojujú proti zanášaniu pórov. Polyfenoly nachádzajúce sa v zelenom čaji pomáhajú neutralizovať škodlivé látky. Chránia pleť pred pôsobením slnečného žiarenia a pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Výťažok zo zeleného čaju tiež zaisťuje hydratáciu pokožky, posilňuje ju a regeneruje.

Olej z marhuľových jadier

Je bohatým zdrojom rôznych vitamínov. Zlepšuje pleť, obnovuje kožné bunky a hydratuje. Zvyšuje prirodzenú tvorbu kolagénu. Prospieva každému typu pleti bez ohľadu na vek. Hneď ako začne pokožka starnúť, môžu sa objaviť prvé vrásky. Vďaka oleju z marhuľových jadier však nie sú také viditeľné.

Buďte atraktívna, sebavedomá a úspešná. S Bioxelanom to všetko môžete mať!

Neveríte? Pozrite sa na výsledky, ktoré prináša používanie krému Bioxelan Skin Renewal Excellence. Vyhladenie vrások potvrdilo 1 157 žien. 81 % z nich sa zbavilo vrások na čele. 67 % žien uvádza, že sa nemusia trápiť s vráskami okolo očí a 75 % už nemusí myslieť na vrásky okolo úst. 893 žien zaznamenalo zlepšenie pleti. Ich pokožka sa stala pružnejšou a pevnejšou nielen v tvárových partiách, ale v 46 % tiež v oblasti dekoltu. Tiež u nich došlo k zmenšeniu opuchov okolo očí. Celkovo sa im zvýraznili a vyjasnili rysy tváre. Hydratovanú pokožku až počas 48 hodín pocítilo 1 421 žien. A 67 % z nich sa mohlo radovať z rozžiarenej a sviežej pokožky.

Kde krém objednať?

Krém Bioxelan Skin Renewal Excellence je dostupný len na internete, v lekárňach a kamenných obchodoch ho zatiaľ nedostanete.

Ďalšie informácie o kréme

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Recenzie na Bioxelan sú veľmi pozitívne, ženy ho v diskusiách často chvália. Preto ho odporúčame vyskúšať.

Recenzie

Bioxelan Skin Renewal Excellence
4.9 Celkom
Plusy
  • môžete ho použiť v akomkoľvek veku
  • poradí si s každým typom pleti
  • odporúčajú ho tisíce spokojných klientok
  • má preukázateľné výsledky
  • používajú ho i v luxusných kozmetických salónoch
Mínusy
  • kupujte len originálny výrobok, ktorý vám zaručí vyššie spomínané výsledky – nakupujte teda len u overených predajcov, vyvarujete sa tak sklamaniu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.