Black Latte

Black Latte je tekutý prípravok určený pre všetkých milovníkov sladkého, ktorí chcú schudnúť. Čo prípravok obsahuje, ako funguje a nejde o podvod? Všetko sa dozviete v nasledujúcej recenzii.

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Výsledky od prvého dňa

Black Latte drink sľubuje viditeľné výsledky od prvého dňa. Chuťovo je nápoj podobný bežnému latte, zloženie je však odlišné. Je upravené tak, aby urýchľovalo metabolizmus a znižovalo chuť do jedla. Výrobca uvádza, že pozitívne výsledky dosiahnete i bez ďalšej fyzickej námahy a diétnych obmedzení.

Zloženie

Aktívne uhlie

Aktívne uhlie zabraňuje absorpcii tuku z jedla a jeho ďalšej akumulácii v tele. Ďalej zaisťuje bezpečné delenie, spracovanie a odstraňovanie chronických tukových zásob a toxických látok.

Kokosové mlieko

Kokosové mlieko ovplyvňuje zrýchlenie metabolizmu. Pomáha v procese samočistenia a pri spracovaní vnútorného tuku nahromadeného na bokoch a bruchu.

L-karnitín

L-karnitín sa často využíva pri diétach a chudnutí. Podporuje úbytok tuku, pomáha dosahovať lepšie výsledky pri cvičení a reguluje tukové zásoby.

Omega-3 kyseliny

Pomáhajú zvýšiť hladinu leptínu (hormónu zodpovedného za mieru rozpadu tuku v tele).

Ako Black Latte užívať?

Príprava nápoja je jednoduchá – stačí zaliať jednu alebo dve lyžice prípravku horúcou vodou a rozmiešať. Ideálne je piť ho počas raňajok. Odporúčaná kúra je aspoň jeden mesiac.

Kde prípravok kúpiť?

Tento doplnok si môžete kúpiť iba na internete. Ak budete mať šťastie, môžete ho získať i so zľavou. V lekárňach a kamenných predajniach nie je zatiaľ dostupný.

Názory a diskusie užívateľov

Podľa nájdených recenzií a diskusií sú reakcie na produkt pozitívne. Užívatelia uvádzajú, že prípravok im pri chudnutí pomohol.

Recenzie

Black Latte
4.9 Celkom
Plusy
  • potláča chuť do jedla
  • pomáha pri redukcii hmotnosti
  • jednoduchá príprava a výborná chuť
Mínusy
  • dostupný iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.