Black mask

Black maskKaždá žena túži byť krásna. Na trhu existuje celý rad rôznych krémov, odličovacích prostriedkov a tiež masiek na tvár. A práve na masky na tvár sme sa zamerali. Zaujal nás produkt s názvom Black mask alebo Čierna maska. Ide o pleťovú zlupovaciu masku sýto čiernej farby, ktorá sa odporúča pre problematickú pleť. Táto maska nie je na trhu veľmi známa, ale sľubuje doslova zázraky. Preto by sme ju radi rozobrali podrobnejšie. Je to skutočne taký poklad alebo ide o podvod?

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Zlupovacia maska proti čiernym bodkám

Máte problematickú pleť so sklonom k akné a čiernym bodkám? Môžete vyskúšať špeciálnu masku na tvár Black mask, ktorá je určená na hĺbkové čistenie problematických partií tváre. Akné trápi mnoho žien a nemusí sa to týkať len dievčat v dospievaní. Predovšetkým potom upchaté póry, ktoré sa prejavujú čiernymi bodkami, sú veľmi nepríjemné.
Maska obsahuje aktívne bambusové uhlie, ktoré tvorí hlavnú zložku tohto kozmetického výrobku. Vďaka zlupovaciemu procesu zbavuje pleť odumretých čiastočiek, čiernych bodiek a zabraňuje vzniku akné. Výrobca sľubuje jednoduché použitie a skutočne viditeľné výsledky.

Z čoho sa Black mask skladá?

Bambusové uhlie

Ide o tradičný produkt vyrobený japonskou remeselnou technikou. Je bohaté na aktívny anión, ktorý dorovnáva pH pokožky a funguje ako výborná prevencia proti starnutiu kože. Perfektne čistí pokožku do hĺbky a zbavuje ju nepríjemných čiernych bodiek. Udržuje pokožku čistú, jemnú a plnú života.

Pšeničné klíčky

Obsahujú veľké množstvo cenných vitamínov a často sa označujú ako „koncentráty“ zdravia. Sú bohaté na aminokyseliny, minerálne soli, vitamíny a bielkoviny. Ukrývajú v sebe predovšetkým vitamín E a antioxidačné látky. V maske pôsobia ako tonikum s regeneratívnymi účinkami. Vyhladzujú vrásky, zjemňujú pokožku a dostatočne hydratujú.

Provitamín B5 alebo pantenol

Predstavuje účinnú látku, ktorá prospieva nielen vlasom, ale aj pokožke. Má liečivé účinky, upokojuje pleť, hydratuje do hĺbky, zmierňuje podráždenie a zápaly. Pantenol často používame v lete pri nadmernom slnečnom žiarení.

Grepový olej

Predstavuje skvelý prostriedok proti baktériám, kvasinkám, plesniam a vírusom. Normalizuje funkciu mazových žliaz, sťahuje póry a odvádza škodliviny z kože. Zmierňuje svrbenie, často sa používa aj proti lupinám na vlasovú pokožku. Pleť navyše krásne hydratuje.
Všetky tieto látky sú absolútne prírodné, čo dodáva pleťovej maske tie najlepšie vlastnosti. Jednotlivé ingrediencie sa vzájomne perfektne dopĺňajú.

Ako masku používať?

Použitie je veľmi jednoduché. Stačí sa držať nasledujúcich krokov.

  • Masku naneste na dobre očistenú pleť v hrubej vrstve. Vyhýbajte sa oblasti okolo očí a vlasov.
  • Masku nechajte pôsobiť asi 20 – 25 minút. Hneď ako zaschne, bude elastická a nemala by byť na tvári nepríjemná. Aktívne látky sa dostávajú hlboko pod kožu.
  • Po uplynutí času masku jednoducho zlúpnete a odstránite. Je to veľmi pohodlné bez použitia odličovacích prostriedkov, vody a mydla. Aj tak je vhodné si tvár potom zľahka opláchnuť a ošetriť krémom.

A to je všetko. Je to rýchle a veľmi pohodlné. Hovoríte si, ako vlastne spoznáte problematickú pleť? Ak sa vám tvoria vyrážky, rôzne fľaky, pupienky alebo ak sa vám pleť šúpe. To všetko značí problematickú pleť. Hnisavé pupienky a ich vytláčanie je veľmi nebezpečné. Tekutina je totiž infikovaná, a ľahko sa tak zvýši ich počet.
Výrobca uvádza, že maska na tvár Black mask prešla dermatologickými a klinickými testami. Ukázala sa ako veľmi účinná na liečbu akné a pupienkov.
Prvé výsledky by používateľky mali spozorovať už po prvom použití. Po 14 dňoch budú výsledky viditeľné u každého. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov je vhodné používať masku aspoň 1 mesiac. Vďaka prírodnému zloženiu maska nespôsobuje alergické reakcie.

Ako objednať?

Tento výrobok je možné objednať iba cez webové stránky výrobcu, čo môže mnohých používateľov odradiť. Aktuálne nie je možné dostať masku v lekárňach alebo drogériách. Objednáte tak, že zadáte meno a priezvisko, telefónne číslo a počkáte, kým vás skontaktuje príslušná osoba.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Na tento výrobok nie je veľa recenzií. Z tých niekoľkých sme sa dočítali, že maska skutočne zbavuje čiernych bodiek a zjemňuje pokožku. Rozhodne ide o zaujímavý kozmetický výrobok.

Recenzie

Black mask
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie
  • žiadne vedľajšie účinky
  • dermatologicky testované
  • podľa výrobcu sú výsledky overené
Mínusy
  • relatívne vysoká cena
  • každému nemusí zlupovacia maska vyhovovať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.