Bliss Hair

Bliss HairVlasy sú naša pýcha. Často sa však stretávame s tým, že vlasy nie sú úplne zdravé a pevné. Bohužiaľ, reagujú na životné prostredie, stravu, stres a nedostatok vitamínov. Môžeme im teda pomôcť nielen správnou životosprávou, ale aj starostlivosťou a vhodnými prípravkami. Preto sme sa v tomto článku zamerali na vlasový prípravok Bliss Hair, ktorý sľubuje revitalizáciu vlasovej pokožky, posilňuje vlasy a eliminuje ich vypadávanie. Je to skutočne taký zázrak?

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Bliss Hair?

Pod týmto názvom sa ukrýva maska na vlasy. Ide o inovatívny produkt, ktorý vďaka špeciálnemu zloženiu zaistí, že vaše vlasy budú hebké a lesklé na dotyk. Ak nie ste spokojní so svojimi vlasmi, iste hľadáte rôzne výrobky, ktoré by mohli pomôcť. A práve na tento účel je vyrobená maska BlissHair. Obsahuje iba prírodné ingrediencie, ktoré sú k vlasom šetrné a maximálne účinné. Nemajú žiadne vedľajšie účinky. Maska sa vstrebáva hlboko do pokožky aj vlasov, podporuje rast a bráni ich vypadávaniu.

Z čoho sa BlissHair skladá?

Prípravok sa skladá iba z prírodných ingrediencií, ktoré sa starajú o pokožku hlavy aj o vlasy. Pomáhajú zbaviť sa lupín a predchádzať ich vzniku. Väčšinu z týchto zložiek budete určite poznať. Ich sila je však v tom, že sa vzájomne skvele dopĺňajú.

Pupalkový olej

Získava sa lisovaním semien rastliny zvanej pupalka dvojročná. Vynikajúco pôsobí na ženské hormóny, potláča menštruačné kŕče a používa sa ako doplnok výživy. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, predovšetkým kyselinu linolovú a kyselinu gama-linoleovú. Pupalka zlepšuje kvalitu nechtov, vlasov aj pleti.

Esenciálny olej z čierneho korenia

Tento olej povzbudzuje vlasovú pokožku, podporuje krvný obeh a vyživuje vlasové korienky. Má tiež významné antibakteriálne a tlmiace účinky. Pokožku krásne prehrieva.

Olej z bobkového listu

Ďalšia bylinka, ktorá pôsobí pozitívne na vlasy. Bobkový list pomáha pri rôznych kožných ochoreniach, teda aj pri lupinách, a zároveň normalizuje pokožku hlavy.

Aby sme to zhrnuli, maska obsahuje prírodné éterické oleje, špeciálne rastlinné extrakty aj dôležité vitamíny a minerály.

Aké sú výsledky?

Ako táto maska pomáha?

 • Vlasové vačky sa budú postupne regenerovať a vlasy prestanú vypadávať
 • Vlasy budú vyzerať zdravšie a lesklejšie
 • Budú pevné a odolné, prestanú sa štiepiť ich končeky
 • Odstraňuje problémy s lupinami a so svrbením pokožky
 • Urýchľuje rast vlasov
 • Maska je vhodná pre ženy aj mužov
 • Normalizuje činnosť mazových žliaz, vlasy sa prestanú mastiť
 • Nespôsobuje alergické reakcie

Je ju možné používať na prevenciu pri vypadávaní vlasov.

Ako prípravok používať?

Použitie je jednoduché. Ako ostatné vlasové masky ju môžete aplikovať na vlhké alebo aj suché vlasy. Nanášajte 2- až 3-krát týždenne, pomaly vtierajte až 2 minúty. Maska sa neoplachuje. Vlasy môžete ďalej upravovať podľa potreby. Aby sa dostavili žiaduce účinky, je potrebné používať prípravok aspoň 2 mesiace. Ideálne, samozrejme, dlhšie. Maska neobsahuje žiadne škodlivé komponenty, prípravok je certifikovaný.

Ako prípravok objednať?

Produkt Bliss Hair si môžete objednať iba prostredníctvom webových stránok. Nie je k dispozícii v lekárňach, drogériách či kaderníckych salónoch. To je, samozrejme, trochu nevýhoda. Produkt však zaplatíte až pri prevzatí na dobierku. Do objednávkového formulára stačí uviesť meno a telefóne číslo. Zamestnanec e-shopu sa s vami spojí a predaj si dohodnete telefonicky.

Skúsenosti a recenzie používateľov

Na tento produkt nájdete niekoľko recenzií na bežných fórach aj na weboch blogerov. Používatelia si chvália, že prípravok skutočne pomôže zbaviť sa lupín i svrbenia pokožky. Vlasy sú hebké a lesklé. Niektorým dokonca pomohol zabrániť vypadávaniu vlasov, ale to je dosť individuálne. Táto maska však rozhodne stojí za vyskúšanie.

Recenzie

Bliss Hair
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • jednoduchá aplikácia
 • samé overené zložky
 • príjemná vôňa
Mínusy
 • objednanie iba cez web
 • nemožnosť vyskúšať výrobok dopredu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.