Choco Lite

Choco LiteChudnutie je jednou z najčastejších aktivít, o ktoré sa snaží veľa žien aj mužov. Obezita je totiž celosvetovo obrovský problém a prináša so sebou celý rad neduhov a zdravotných problémov, nehľadiac na estetickú stránku veci. Dnešný trend je totiž vyzerať cool, byť štíhly, vyšportovaný a upravený. Lenže niekedy je veľmi ťažké dosiahnuť to. Preto ľudia skúšajú rôzne veci, možné i nemožné. A jedným z variantov je prípravok Choco Lite. Je to len ďalší podvodný výrobok alebo to skutočne funguje?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Nápoj ako prírodný prípravok na chudnutie

Ako už názov napovedá, ide o čokoládový koktail. Tento prípravok je chutný a tiež by mal byť účinný. Výrobca sľubuje, že rýchlo spaľuje tuk, pomáha bojovať proti nepríjemnej celulitíde a odstraňuje pupienky aj akné. Skrátka pôsobí komplexne na krásu. Ide o komplex úplne prírodných ingrediencií, ktoré vedú pri pravidelnom užívaní k úbytku hmotnosti. Výrobca hovorí, že výsledky budú ohromujúce.

Z čoho sa Choco Lite skladá?

Asi najzaujímavejšie je zloženie, ktoré je skutočne pestré. Snúbia sa tu samé prírodné ingrediencie, ktoré majú pozitívny vplyv. Poďme si ich priblížiť.

Zelené kávové zrná

Majú skvelé antioxidačné účinky a podporujú chudnutie. Ide o nepražené kávové zrná, ktoré sú tvrdšie a tiež ohybnejšie. Obsahujú teda látky, ktoré sa pražením strácajú. Ide o kyselinu chlorogénovú. Je to antioxidant, ktorý s kofeínom bráni tvorbe cukru a následnej premene na tuk.

Goji

Ďalšou významnou zložkou Choco Lite je GOJI alebo bobule kustovnice čínskej. Červené plody majú širokospektrálne účinky na naše zdravie a radia sa medzi superpotraviny. Nie div, že účinne podporujú imunitu, znižujú krvný tlak a zlepšujú krvotvorbu. Zmierňujú únavu, posilňujú orgány a znižujú riziko cukrovky. Goji obsahuje veľa vlákniny, čo vedie k zasýteniu. Navyše má nízky glykemický index, ktorý tlmí hlad a chuť do jedla.

ACAI Berry

Mimoriadne bohatým zdrojom antioxidantov sú bobule ACAI. Priaznivci zdravej výživy ich považujú za superpotravinu. Rovnako ako bobule goji obsahujú vysoký obsah vlákniny. Prinášajú pocit sýtosti a navyše v sebe ukrývajú veľa vitamínov a minerálov.

Chia semienka

Záchranou pre každého, kto sa snaží schudnúť, sú chia semienka. V súčasnosti je to veľký trend. Aj chia semienka sú zdrojom vlákniny, čo vedie k pocitu zasýtenia. Navyše obsahujú dôležité bielkoviny, ktoré napomáhajú tvorbe svalovej hmoty. Sú zdravé, ľahko stráviteľné a navyše ich môžete pridávať prakticky do všetkých jedál.

Pri chudnutí pomáha aj výťažok z huby Ganoderma lucidum. Stabilizuje metabolizmus tukov a znižuje hladinu cholesterolu v tele.

Poslednou ingredienciou je prírodné kakao, ktoré dodáva nápoju výbornú čokoládovú chuť. Zároveň urýchľuje oxidáciu tukov a podporuje imunitný systém. Znižuje hladinu cholesterolu.

Podľa tohto výpočtu je potrebné povedať, že prípravok Choco Lite obsahuje skutočne tie najlepšie ingrediencie, ktoré by sa mali stať súčasťou nášho stravovania.

Ako užívať Choco Lite?

Užívanie je veľmi jednoduché. Výrobca odporúča pripraviť si šálku tohto lahodného nápoja každé ráno. Ide o dvoj- až štvortýždňovú kúru.

Každé ráno si pripravíte kokteil. Budete postupovať podľa návodu: 250 ml vody, 1 až 2 lyžičky pre ženy, 2 až 3 lyžičky pre mužov. Vypijete ho každé ráno namiesto raňajok.

Výrobca sľubuje, že nie je potrebné držať diéty alebo sa venovať viac cvičeniu.

Ako objednať?

Tento výrobok si môžete objednať iba cez oficiálne stránky výrobcu. Jednoducho vyplníte svoje meno a telefón.

Aké sú recenzie a skúsenosti užívateľov?

Recenzie užívateľov sú veľmi uspokojivé. Našli sme veľa pozitívnych recenzií, v ktorých ženy skutočne chvália, že schudli bez strií a ovisnutej kože. Navyše nie je potrebné nijako extrémne upravovať jedálny lístok a cvičiť. Na každého to však môže pôsobiť inak, preto je potrebné prípravok vyskúšať.

Recenzie

Choco Lite
4.9 Celkom
Plusy
  • čisto prírodný prípravok
  • bez vedľajších účinkov
  • samé osvedčené ingrediencie
  • vhodný pre každého
Mínusy
  • nie je lacný
  • je ho možné objednať iba cez web výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “Choco Lite

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.