Dental White Strips

Dental White StripsDental WhiteStrips je prípravok určený na bielenie zubov na domáce použitie. Výrobca sľubuje rýchly výsledok už po 3 až 4 dňoch používania. Zároveň upozorňuje na to, že prúžky Dental White Strips nie sú nepríjemné a neškodia sklovine. Mať biele zuby znamená krásny úsmev, po ktorom túži každý. Bohužiaľ, bieliace procedúry sú drahé, navyše si vyžadujú objednanie a váš čas. S DentalWhiteStrips si môžete zuby pohodlne vybieliť doma. Aké sú skúsenosti a recenzie na tento prípravok?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Ako výrobok funguje?

Ide o novinku na trhu. Tieto bieliace prúžky predstavujú šetrnú metódu bielenia. Zuby si môžete vyčistiť už po krátkom čase od aplikácie. Výrobok nepoškodzuje sklovinu a nespôsobuje zvýšenú citlivosť zubov. S krásne vybieleným chrupom získate väčšie sebavedomie a budete sa viac usmievať na svet. Produkt navyše umožňuje regulovať stupeň belosti zubov podľa potreby. Iste oceníte jednoduchú aplikáciu z pohodlia domova a rýchle výsledky.

Udržať si biele zuby nie je ľahké. V dôsledku zvýšenej konzumácie čaju, kávy, koly, sladkostí, omáčok, korenia aj rôznych ďalších sladkých nápojov sa v sklovine hromadí pigment, a zuby tak dostávajú žltkastý odtieň, ktorý nevyzerá vôbec pekne. Na druhej strane, hneď ako sa žltá farba raz objaví, veľmi zle sa jej zbavuje. Nezbavíte sa jej ani vtedy, ak prestanete konzumovať všetky tieto pokrmy a nápoje. Riešením môžu byť práve tieto unikátne bieliace prúžky na zuby.

Ako výrobok používať?

Určite oceníte jednoduchosť. Nehľadajte v tom vôbec nič zložité. Stačí sa držať nasledujúcich krokov.

 • Najprv si dobre vypláchnite ústa.
 • Vyberte bieliace prúžky zo škatuľky, v ktorej sa nachádza dohromady 28 jednotlivých balíčkov. Odstráňte ochranný obal.
 • Postavte sa pred zrkadlo, aby ste na seba dobre videli. Priložte prúžok s gélom na povrch zubov. Dlhý prúžok patrí na hornú čeľusť a kratší na dolnú. Inak vyzerajú prakticky rovnako. Prúžky dobre pritlačte na zuby.
 • Všetko robte pomaly, okraje bieliacich prúžkov prehnite cez zuby veľmi dôkladne. Gél by mal byť nanesený rovnomerne po celom povrchu zubov, a zaplniť tak medzery medzi nimi.
 • Aby ste dosiahli čo najlepšie účinky, nechajte prúžky pôsobiť aspoň 30 minút.
 • Potom ich dajte dolu a vyhoďte ich, sú iba na jednorazové použitie. Ústa si dobre vypláchnite vodou a pomocou prstov odstráňte zvyšky gélu.

A to je celé. Je to veľmi ľahké a zvládne to naozaj každý. Stačí sa držať návodu a výsledok sa dostaví veľmi rýchlo.

Dôležité informácie

Výrobok Dental WhiteStrips je možné objednať priamo na webe. Výrobca garantuje 100 % kvalitu, dodanie produktu po celej ČR do troch dní. Využiť môžete aj platbu na dobierku, teda až po prevzatí zásielky.

Produkt býva v zľave, ale akciová ponuka je časovo limitovaná. Dental White Strips predstavuje jednotku na svetovom trhu.

Recenzie a skúsenosti

Zaujíma vás, aké sú skúsenosti používateľov, či to skutočne funguje, alebo ide o podvod? Skúsenosti sú, samozrejme, rôzne. Pretože ide o novinku, nie je veľa recenzií. Všeobecne sú však používatelia spokojní. Chvália si predovšetkým jednoduchú aplikáciu a tiež viditeľné vybielenie zubov už po krátkom čase. Niektorí ľutujú, že k nám táto novinka dorazila až teraz. V USA sa prúžky DentalWhiteStrips používajú už niekoľko rokov. Vynachváliť si ich nemôžu dokonca i vášniví fajčiari.

Recenzie

Dental WhiteStrips
4.9 Celkom
Plusy
 • šetrná metóda vhodná pre každého
 • zuby si môžete vyčistiť za krátky čas po tejto aplikácii
 • produkt nespôsobuje zvýšenú citlivosť zubov
 • je možné regulovať si stupeň belosti
 • vhodné pre ženy i mužov
Mínusy
 • vyššia cena
 • výsledok môže ovplyvniť veľa okolností
 • nutné pravidelne opakovať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.