Dietonus

DietonusDietonus – nemilosrdný bojovník proti prebytočným kilám

Obezita je závažné ochorenie, ktoré sa prejavuje nadmernou vrstvou tukového tkaniva, v ktorom sa hromadí značná energetická rezerva. Organizmus ju nedokáže účelne zužitkovať, a preto tento nerovnovážny stav sprevádza vyššia hmotnosť postihnutého jedinca. Obezita sa prejavuje negatívne jednak z estetického hľadiska a jednak zo zdravotného hľadiska. Sprievodným javom obezity sú napríklad bolesti a degeneratívne zmeny nosných kĺbov a chrbtice, neustále potenie a i. Ako sa nadbytočných kíl účinne zbaviť? Odpoveď na túto otázku túžia poznať milióny ľudí na svete. My ju poznáme. Znie: kapsuly Dietonus.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Za všetkým hľadaj tuk

Tukové tkanivo sa skladá z adipocytov alebo tukových buniek, ktoré v sebe uchovávajú tuk a slúžia ako rezervoár energie. Tukové tkanivo je možné ďalej rozdeliť na tzv. hnedé a biele. Prirodzený výskyt tukového tkaniva u štíhlych jedincov je asi 20 % celkovej telesnej hmotnosti, u obéznych jedincov to však môže byť pokojne až 50 %.

Tuky sú pre náš organizmus nevyhnutné. Sú jednou z troch základných makroživín (ďalšie sú bielkoviny a sacharidy) a fungujú ako zdroj esenciálnych mastných kyselín. Podieľajú sa na kvalite pokožky, vlasov a nechtov, pozitívne ovplyvňujú zvýšenie obranyschopnosti organizmu, majú protizápalové účinky a tiež sa starajú o správnu termoreguláciu organizmu a produkciu hormónov. V tukoch sú rozpustné niektoré vitamíny, bez ktorých sa ľudské telo nezaobíde.

Tuky prijímame prostredníctvom stravy a na základe pôvodu ich delíme na živočíšne a rastlinné. Z nášho jedálneho lístka sa nedajú úplne vynechať, na druhej strane to s ich konzumáciou nesmieme preháňať. Aby sme nepriberali, musíme množstvo tuku v strave udržovať na optimálnej hranici. To znamená pestrý a vyvážený jedálny lístok, v ktorom by nemal chýbať dostatok ovocia a zeleniny a tiež by mal zahŕňať veľa bielkovín v podobe rýb, mliečnych výrobkov alebo vajec.

A potom je tu ešte jedno riešenie určené na rýchle chudnutie: trojfázový doplnok stravy Dietonus.

Dietonus – cieľom nie je chudnúť, ale schudnúť

Základom úspešného chudnutia je osvojenie si správnych stravovacích návykov tak, aby príjem energie nebol vyšší než jej výdaj. To však môže byť pomerne ťažké. Okrem genetických dispozícií mnohých obmedzuje aj sedavý spôsob života, v ktorom nie je žiadny priestor na intenzívny pohyb. Trápi nás nedostatok času, nepremýšľame o tom, čo, kedy a v akom množstve jeme. Keď sme navyše v permanentnom strese, riešime to tým najhorším možným spôsobom: mávame sklon zaháňať ho nezdravými potravinami. A tak pijeme pivo, šťavy a sladké nápoje, pochutnávame si na čokoláde, zemiačikoch, oplátkach, zmrzline, občas siahneme po bielom pečive a nejakej tej klobáske. Keď k tomu pripočítame nespavosť, ktorou často trpíme, výsledok je taký, že pri pohľade do zrkadla máme pocit, že na nás pozerá tvor z inej planéty. Existuje nejaká pomoc? Áno – vyskúšajte Dietonus, svojimi účinkami vás milo prekvapia!

Zloženie

Dietonus je trojfázový prípravok založený na unikátnej kombinácii čisto prírodných výťažkov. Jedinečné spojenie tvorí kofeín, synefrín, kurkuma, ženšen a guarana. Tie v prvej etape pôsobenia prípravku pomáhajú spaľovať kalórie a podporujú správne fungovanie metabolizmu.

V rámci druhej fázy dochádza s ich pomocou k zrýchleniu látkovej výmeny a potláčaniu chuti do jedla. Tento efekt vyvolávajú ďalšie zložky doplnku stravy: bromelaín, prírodný ferment ananásu, aminokyselina 5-hydroxid tryptofan, coleus forskohlii, l-carnitín a čierne korenie.

V priebehu posledného štádia pôsobenia prípravku dochádza k spaľovaniu tuku. Váš organizmus sa súčasne detoxikuje, aby mohlo dôjsť k efektívnejšej regenerácii organizmu, ktorá je na boj s obezitou absolútne nevyhnutná. Vďaka extraktu z plodov garcínia, moruše, spiruliny, kozlíka lekárskeho a žihľavy sa normalizujú prirodzené biorytmy, stabilizuje stratenú energiu, prestávate mať pocit neustálej únavy a hladu, nepociťujete časté zmeny nálad. Produkt obsahuje aj xantóny, ktoré majú antioxidačné, protizápalové a antibiotické vlastnosti.

Účinky

Dietonus s pomocou ovocných alfa kyselín prispieva k efektívnemu štiepeniu tukov, k ich spaľovaniu a k zrýchleniu činnosti metabolizmu. Obmedzuje chuť do jedla a pomáha vyrovnať hormonálnu nerovnováhu. Umožní vám schudnúť bez stresu, obmedzovania sa a akýchkoľvek nežiaducich vedľajších účinkov. To všetko v priebehu celých 24 hodín, teda i počas spánku. Zloženie tohto doplnku je čisto prírodné, nespôsobuje alergické reakcie a ani nie sú známe kontraindikácie na jeho užívanie.

Ako užívať Dietonus?

Viditeľné výsledky je možné zaznamenať už na tretí deň po začiatku kúry. Na dosiahnutie optimálneho efektu stačí kapsuly, ktoré slúžia ako doplnok stravy, užívať iba 30 dní, ale v prípade potreby je možné celý program na chudnutie aj opakovať. Kapsuly môžete užívať aj dlhodobo. Účinok má byť podľa výrobcu už trvalý, bez tzv. jojo efektu. Je nutné dodržovať správne trojfázové dávkovanie podľa farebne odlíšených kapsúl (biela, červená a modrá). Každú tobolku užite približne pol hodiny pred jedlom a vždy ju zapite dostatočným množstvom vody. Pozor, odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť.

Výrobok je určený pre mužov i ženy, najvýraznejší efekt podľa dostupných údajov dosahuje veková kategória do 45 rokov. Odporúča sa i pre užívateľov trpiacich výraznou nadváhou, ktorým pomôže účinne naštartovať proces redukcie hmotnosti. Samozrejme, vždy záleží i na východiskovom zdravotnom stave jednotlivca (konzultujte so svojím lekárom), preto sú dosiahnuté výsledky do značnej miery individuálne.

Kde Dietonus objednať a aká je cena?

Prípravok je vždy nutné objednávať iba z oficiálnych stránok, odkaz nájdete na konci recenzie. Len tak získate istotu, že sa vám dostane do rúk originálny produkt s deklarovaným zložením. Keď si objednáte Dietonus cez internet (aktuálne nie je dostupný v lekárňach), ozve sa vám náš operátor, s ktorým objednávku doladíte. Zásielku vám doručí špedičná spoločnosť až domov. Na vás potom zostáva to najľahšie – pravidelné užívanie.

Viac informácií

Recenzie kapsúl Dietonus

Závery mnohých odborníkov na stravu, dietológov a nutričných terapeutov potvrdzujú predovšetkým tí, ktorí produkt sami vyskúšali a skutočne sa im podarilo s definitívnou platnosťou schudnúť, a priblížiť sa tak k vysnívanej postave. Pripojte sa k celému radu žien a mužov, ktorým sa podarilo zbaviť problému menom obezita a ktorí nedajú na Dietonus dopustiť. Potvrdzujú to i mnohé diskusie na webe.

Recenzie

Dietonus
4.9 Celkom
Plusy
  • pre svoje prírodné zloženie je veľmi dobre znášaný
  • predstavuje prirodzenú alternatívu nepohodlného hladovania a drastických diét
Mínusy
  • jediným distribučným kanálom sú webové stránky autorizovaného predajcu
  • často sa stáva ľahkým cieľom falšovateľov, preto je nutné dať pozor na to, kde ho kupujete
  • nutné dodržovať optimálne stravovacie návyky
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.