Eco Slim

Potrebujete schudnúť a stále hľadáte ten najlepší spôsob, ako na to? Cvičenie a zdravý životný štýl môže pomôcť, ale niekedy je treba urobiť ešte niečo navyše. Vyskúšať môžete nový prírodný produkt Eco Slim na chudnutie, u ktorého výrobca garantuje veľký váhový úbytok. Užívanie prípravku je navyše celkom bezpečné, pretože neovplyvňuje srdce ani nervovú sústavu a nemá žiadne vedľajšie účinky. Na základe čoho Eco Slim funguje a aké sú recenzie a skúsenosti užívateľov?

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Očistite svoje telo

Skúšali ste si niekedy prečítať etikety potravín, ktoré konzumujete? Možno by to stálo za úvahu. Aj navonok zdravé potraviny obsahujú celý rad konzervantov a toľko neblahých „éčok“, dochucovadiel a farbív. V tele sa nám tak usadzujú toxíny, ktorých je potrebné sa zbaviť. Inak môžu spôsobovať celý rad problémov, predovšetkým tráviace ťažkosti a rovnako aj priberanie na váhe.

O detoxikácii tela ste isto počuli. Môžete vyskúšať mnoho rôznych spôsobov. Ak ste však pohodlný a hľadáte jednoduchú a účinnú cestu, ponúka sa prírodný produkt Eco Slim. Ide o kvapky, ktoré obsahujú vitamíny v prirodzenej forme a dokážu v tele eliminovať toxické látky. Vyvážená kombinácia jednotlivých ingrediencií napomáha nie len k detoxikácii tela, ale aj k zbaveniu sa prebytočných kilogramov.

Eco Slim zloženie

Eco Slim je 100 % prírodný a ekologický produkt, ktorý sa skladá z nasledujúcich surovín.

L-carnitin

Tato látka je derivátom hydroxymaslovej kyseliny. Naše telo si ho vyrába samo z aminokyseliny, ale rovnako ho aj prijímame bežnou stravou či potravinovými doplnkami. Táto lipotropná látka pracuje s tukom, pretože pôsobí na mastné kyseliny s dlhými molekulami. Podporuje tak úbytok tuku v našom tele, pomáha dosahovať lepších výsledkov pri cvičení a reguluje tukové zásoby.

Kofeín

Kofeín je látka, ktorá je opradená mnohými polopravdami a mýtmi. Niekto ho považuje za čosi nezdravé a zlé. V skutočnosti je v primeranom množstve pre náš organizmus veľmi dôležitý. Tato látka sa vyskytuje v pravej káve a v rastline guarana (Paulínia nápojová). Využíva sa pre svoje stimulačné účinky. Podporuje činnosť vyššej nervovej sústavy a pulzovú frekvenciu. Jednoducho nám pomáha proti únave. Málokto však tuší, že mení tuk na energiu a preto patrí medzi účinné prostriedky pôsobiace na podporu spaľovania tuku.

Extrakt z Coleus forskohlii

Prírodný extrakt z tejto nadzemnej rastliny sa využíva už tisícky rokov v tradičnej medicíne. Má stimulačné účinky. Športovci ho používajú k lepšiemu spaľovaniu podkožného tuku a rastu svalovej hmoty.

Kyselina jantárová

Táto biela kryštalická látka sa vyskytuje vo všetkých živých bunkách. Nachádza sa napríklad v mede, vo vajciach, ovocí. Zvýrazňuje chuť potravín a v medicíne sa používa aj ako účinné preháňadlo.

Chitosan

Ide o potravinovú vlákninu, ktorá má významnú úlohu pri trávení. Pôsobí proti zápche, znižuje hladinu cholesterolu v tele a udržiava nízky glykemický index. Chitosan rovnako spomaľuje proces starnutia a má celkovo ozdravné účinky na náš organizmus.

Extrakt z guarany

Táto tropická rastlina má veľmi pozitívne účinky na ľudské telo. Patrí medzi veľmi účinné prírodné stimulanty, ktoré dokážu dodať energiu až na 8 hodín. Podporuje sústredenie a koncentráciu, znižuje chuť k jedlu a zvyšuje energiu.

Extrakt z riasy Fucus

Morská riasa je významným prírodným zdrojom jódu. Má protivirové, protizápalové a antibakteriálne účinky. Obsahuje celý rad silných antioxidantov, pomáha pri trávení a vyprázdňovaní.

Vitamíny B2, B5, B6, B8 a B12

Neoddeliteľnou súčasťou prípravku Eco Slim sú rovnako vitamíny z radu B. Pomáhajú normalizovať hladinu hormónov v tele, regulujú metabolické procesy, podporujú spaľovanie tukov a cukrov, čistia telo od toxínov a obnovujú bunky.

Všetky tieto látky sú dokonale vyvážené tak, aby ich účinky boli naozaj maximálne.

Ako Eco Slim funguje?

Eco Slim je úplne bezpečný prírodný prípravok. Jeho hlavnou prednosťou je, že obsahuje vyvážené množstvo minerálov, ktorých nedostatok spôsobuje priberanie. Je vyvinutý na báze vitamínov skupiny B, ktoré podporujú spaľovanie tukov.

Ako prípravok Eco Slim užívať?

EcoSlimK očiste tela jednoducho rozpusťte kvapky Eco Slim v pohári s vodou. Hotový nápoj pite ideálne pri jedle, alebo až po jedle, a to 1 raz denne. Prvé výsledky by sa mali dostaviť už po týždni užívania.  Zlepšíte svoje trávenie a zažívanie, a navyše by ste mali zaznamenať úbytok kilogramov. Výrobca poukazuje na to, že kombinácia kofeínu, taurínu a extraktu z guarany vám pomôže s chudnutím, pretože tieto látky rozkladajú tukové bunky v problémových partiách.

Produkt môžete objednať priamo na webových stránkach uvedených nižšie, teraz za akčnú cenu.

Aké skúsenosti majú užívateľky?

Aj keď sa jedná o nový výrobok, recenzie môžete nájsť.  Našli sme niekoľko, v ktorých si ženy pochvaľujú ľahké užívanie, relatívne dobrú chuť a predovšetkým úbytok váhy. Samozrejme sú aj názory, v ktorých niektoré užívateľky poukazujú na podvod, pretože kilogramy nejdú dole tak, ako by si predstavovali. Musíme si uvedomiť, že každé telo reaguje na rôzne látky rozdielne a chudnúci efekt je tak u každého individuálny.

Recenzie

Eco Slim
4.9 Celkom
Plusy
  • úbytok hmotnosti o 10 až 12 kg za mesiac
  • 100 % prírodné zloženie
  • priamo ovplyvňuje rozklad tukových zásob
  • žiadne vedľajšie účinky
  • napomáha k zlepšeniu zdravia
Mínusy
  • vyššia cena
  • na každého pôsobí prípravok inak
  • nutnosť dlhodobého užívania
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.