Eyes Cover

Eyes CoverKruhy pod očami sú veľmi nepríjemné a trápia prakticky každú ženu, ale aj mužov. A pretože každý z nás túži vyzerať mlado a sviežo, hľadáme rôzne cesty, ako to dosiahnuť. Niektorí siahnu po razantnom riešení v podobe botoxu alebo rôznych lekárskych zákrokoch. Existujú však oveľa jednoduchšie možnosti, na ktoré často ani nepomyslíme. Všimli ste si, že máte veľké vačky a tmavé kruhy pod očami a pôsobíte unavene? Máme pre vás zaujímavé riešenie. Ide o výrobok Eyes Cover alebo gélovú masku na oči.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Prečo vyskúšať masku Eyes Cover?

Táto gélová maska eliminuje opuchyzmierňuje tmavé kruhy a vačky pod očamiPomáha odstraňovať prvé príznaky únavy i drobné vrásky okolo očí. Podporuje krvný obeh a uvoľňuje svaly na tvári. Navyše je veľmi príjemná a relaxačná.

Jej hlavné prednosti sú:

  • Nestráca elasticitu
  • Nezamŕza, keď ju budete ochladzovať
  • Zákazník ocení jednoduché a rýchle použitie

Môžete ju používať v chladnej aj teplej podobe. Ide teda o dva produkty v jednom balení!

Ako používať masku Eyes Cover?

Výrobca udáva, že použitie je mimoriadne jednoduché a zvládne ho každý. Stačí iba 15 minút a dostaví sa výsledok. Podľa skúseností používateľov je vhodnejšie použiť ju chladnú v dopoludňajších hodinách a teplú na noc pred spaním. Stačí si ju nasadiť na oči, urobiť si pohodlie a relaxovať. Výsledkom sú vyhladené vrásky, zmiernenie kruhov pod očami, zmiznutie opuchov a dostatočné posilnenie pleti. Výhodou je, že táto maska zaručuje takmer okamžitý výsledok.

Použitie za studena

Masku vložte do chladničky, kde ju ponechajte aspoň hodinu, prípadne ju dajte na 10 minút do mrazničky.

Použitie za tepla

Masku ponorte do teplej vody, ktorá má ideálne 80 stupňov Celzia. Voda nesmie byť vriaca. Nevkladajte ju do mikrovlnky ani rúry. Hneď ako dosiahne požadovanú teplotu, priložte ju na tvár.

Aké sú výsledky?

Maska dokáže zmierniť viditeľnú únavu okolo očí a posilniť plasticitu ciliárneho svalu. Pozitívne pôsobí aj na zrak, lebo uvoľňuje napätie očí.

Chladná maska redukuje tmavé kruhy pod očami a odstraňuje vačky. Tonizuje a napína kožu. Teplá maska redukuje bolesť, pôsobí relaxačne. Odstraňuje modriny okolo očí.

Maska Eyes Cover je mäkká a príjemná, má módny dizajn. Nezaberie veľa miesta, môžete si ju bez problémov pribaliť na cesty. Často sa využíva v kozmetických salónoch i kúpeľoch. Nie je toxická a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Ako sa o masku starať?

Maska je určená na opakované použitie, preto by ste sa mali o ňu dobre starať. Vyčistiť ju môžete jednoducho jemným mydlom a vodou, prípadne saponátom. S maskou manipulujte opatrne, dajte pozor na ostré a ťažké predmety, ktoré by ju mohli zničiť.

Pre koho je maska vhodná?

Tento produkt je vhodný pre dospelých bez ohľadu na pohlavie. Ocenia ju predovšetkým ženy, ale aj muži. Možno ju používať aj v kombinácii s kozmetickými prípravkami. Odborníci dokonca poukazujú na to, že maska pomáha zmierňovať príznaky stresu a ide o skvelý relaxačný prostriedok. Nespôsobuje alergické reakcie a perfektne zmierňuje opuchy, napríklad po operácii. Pleť okolo očí je viditeľne omladená a svieža.

Ako masku objednať?

Masku si môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu, zatiaľ nie je dostupná v lekárňach ani drogériách. Doprava je aktuálne zadarmo.

Skúsenosti používateľov

Veľa skúseností sme v diskusiách nenašli. No tie, ktoré sme objavili, sú pozitívne. Ľudia masku veľmi chvália, hlavne ženy. Dokonca vidia veľké rozdiely oproti iným gélovým maskám a účinky, ktoré sa dostavujú. Samozrejme, u každého za rôzne dlhý čas. To je veľmi individuálne.

Recenzie

Eyes Cover
4.9 Celkom
Plusy
  • bezpečný produkt
  • jednoduché použitie
  • možnosť používať opakovane teplú i studenú
Mínusy
  • je možné objednať iba u výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.