FitoSpray

FitoSpray patrí medzi revolučné prípravky a sľubuje zbavenie sa prebytočných kilogramov veľmi ľahko a rýchlo. Hoci nejde o žiadnu novinku, do povedomia zákazníkov sa ešte len dostáva. Ide o sprej, ktorý stačí streknúť pod jazyk a vaše kilogramy pôjdu dole. Je to skutočne také zázračné alebo ide o podvod? Keby to bolo také jednoduché, už by tento produkt dostal Nobelovu cenu. Netreba ho však hneď zavrhnúť. Poďme si o tomto prípravku povedať viac.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Trendy je byť štíhly

S nadváhou bojuje stále viac ľudí vrátane malých detí. Mať nejaké kilo navyše nie je však príjemné ani z estetického, ani zo zdravotného hľadiska. V súčasnosti je trendy byť fit a starať sa o seba. Ľudia skúšajú rôzne zázračné diéty, chudnú a zasa priberajú. Ak si však chcete štíhlu líniu udržať, bez pevnej vôle to nepôjde. Okrem klasického zdravého stravovania a pohybu existujú rôzne zoštíhľujúce nápoje, tablety a tiež Fito Spray. Výrobca sľubuje ľahké použitie a rýchle a viditeľné účinky.

Z čoho sa FitoSpray skladá?

Prípravok Fito Spray má vyvážené zloženie, všetky ingrediencie sú certifikované a schválené na efektívne a rýchle výsledky.

Zelená káva

Patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie prírodné prípravky na chudnutie. Ide o pôvodné zrnká kávovníka, z ktorých sa až pražením pripraví známa čierna káva. Unikátne spojenie silného antioxidantu a nízkej dávky kofeínu pomáha spaľovať prebytočný tuk a potláča chuť do jedla, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a odstraňuje z tela toxíny.

Extrakt z rastliny garcínia

Ide o plody, ktoré sú bohatým zdrojom biologicky aktívnej kyseliny hydroxycitrónovej. Táto kyselina sa považuje za kompetitívny inhibítor enzýmu, ktorý v našom tele katalyzuje tvorbu látky označovanej ako acetyl CoA. Táto látka pomáha blokovať prestavbu prebytočných sacharidov na tuk, urýchľuje rozklad telesných tukov a potláča chuť na sladké.

Goji

Sú plody ázijskej rastliny, ktorá je známa pod názvom kustovnica čínska. Ide o superpotraviny, ktoré pôsobia na naše zdravie veľmi komplexne. Ide o bohatý zdroj antioxidantov a ďalších blahodarných látok, ktoré pomáhajú urýchľovať premenu tukov na energiu. Chránia srdce a podporujú imunitný systém.

Extrakt z manga a acai bobúľ

Obsahuje celý rad dôležitých glykozidov a flavonoidov, ktoré zamedzujú ukladaniu prebytočných tukov a chránia membrány buniek, posilňujú imunitný systém.

Kyselina citrónová, mentol a mäta

Tieto látky dodávajú prípravku chuť a zároveň posilňujú detoxikačný proces. Dodajú pocit sviežosti a urýchľujú spaľovanie tukov.

Fito Spray účinky

Určite vás bude zaujímať, ako vlastne tento produkt funguje a aké sú jeho základné účinky. Výrobca udáva, že môžete schudnúť bez diéty, cvičenia i stresu. Je to skutočne pravda?

Veľkým bonusom prípravku je jeho úplne prírodné zloženie. Všetky vyššie uvedené ingrediencie patria medzi veľmi zdravé potraviny s preverenými výsledkami. Pri pravidelnom užívaní by teda malo dôjsť k týmto výsledkom:

 • odstránenie prebytočného tuku,
 • podpora imunitného systému,
 • zlepšenie metabolizmu,
 • zabránenie ukladaniu tuku,
 • získanie potrebnej energie a vitality,
 • osvieženie dychu.

FitoSpray je vyrobený iba z prírodných surovín, neobsahuje farbivá, syntetické látky ani iné prídavky.

Ako užívať?

Prípravok stačí nastriekať do úst každý deň po jedle. Stačí 1 až 2 vstreky. Podľa potreby môžete užívať dlhodobo. Je vhodný len pre dospelých.

Ako objednať?

Výrobok si môžete objednať len cez webové stránky výrobcu. Postup je ľahký, stačí vyplniť formulár. Následne sa s vami spojí pracovník spoločnosti, s ktorým objednávku dokončíte. Výrobok nie je zatiaľ k dispozícii v lekárňach.

Recenzie a skúsenosti užívateľov

Podobným „zázračným“ prípravkom je možné ťažko uveriť, že naozaj fungujú. Pri tomto výrobku je presvedčujúce jeho zloženie. Produkt obsahuje naozaj samé dobré a kvalitné zložky, ktoré sú pre zdravie cenné a dôležité.

Väčšina užívateľov sa zhoduje na tom, že produkt znižuje chuť do jedla. Niektorí sa dokonca vyjadrujú, že ide o podvod. Nájdu sa i takí, ktorí nedajú na FitoSpray dopustiť a hovoria, že ide o revolučný produkt, ktorý im pomohol dosiahnuť vytúženú hmotnosť. Oceňujú tiež ľahké užívanie, sprej je možné nosiť stále v kabelke a mať ho poruke.

Recenzie

FitoSpray
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné zloženie
 • ľahké používanie
 • relatívne príjemná chuť
 • certifikovaný výrobok
Mínusy
 • vysoká cena
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.