Flexa Plus

Bolesť kĺbov dokáže poriadne potrápiť. Je to veľmi nepríjemné a raz za čas sa to nevyhne nikomu z nás. Existuje niekoľko inovatívnych prípravkov, ktoré sú určené na posilnenie chrupavky. Jedným z nich je aj produkt Flexa Plus. Podľa výrobcu ide o doplnok stravy, ktorý pomáha na bolesť kolien a lakťov a potláča ťažkosti pri pohybe. Ide skutočne o taký zázrak alebo je to len ťahanie peňazí z vrecka a podvod? Poďme si ho predstaviť bližšie.

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Flexa Plus?

Prípravok Flexa Plus je vhodný pre každého, koho trápi častá bolesť kĺbov, kolien a lakťov. Chráni a posilňuje kĺby pri námahe. Je možné užívať ho pri ťažkostiach i ako prevenciu.

Ako funguje?

Degeneratívne zmeny na kĺboch sú dnes veľmi skloňovaný pojem. Často sa objavujú u ľudí starších ako 40 rokov a ešte častejšie u seniorov. Bolesť býva nepríjemná a navyše obmedzuje pohyb. K rozvoju napomáha nadváha, oslabenie svalov, poruchy stavby kĺbov, objavujú sa u profesionálnych športovcov aj u ľudí so sedavým zamestnaním.

Z čoho sa prípravok skladá?

Hlavné tajomstvo tkvie v prírodnom zložení.

Praslička

Je ideálna liečivá rastlina, ktorá sa často využíva pri ťažkostiach s močovými cestami. Môžete si ju vypestovať v záhradke. Robia sa z nej čaje, je zdravá a posilňuje imunitu. Má širokospektrálne využitie. Dokáže zastavovať krvácanie, užíva sa pri vážnom ochorení ľadvín a močového mechúra. A tiež je veľmi účinná pri zápalových ochoreniach.

Žihľava

Žihľavu poznáme dobre všetci. Obsahuje kyselinu mravčiu. Disponuje mnohými ďalšími dôležitými látkami, ktorými sú chlorofyl, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, glukozidy a vitamíny. Využívame ju predovšetkým na podporu tvorby krvi, pôsobí na srdce, ženské i mužské orgány a podporuje hojenie rán. Tiež je bohatá na kremík a bór, ktoré sú dôležité pri liečbe zápalov kĺbov.

Žerucha peruánska

Nie je to len rastlina plodnosti. Pôsobí protizápalovo, má antiseptické a protivírusové účinky. Pomáha pri bolestiach kĺbov a odstraňuje zápaly. Zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.

Fialka trojfarebná

Má antireumatické vlastnosti a pôsobí proti bolesti. Posilňuje chrupavku, chráni ju pred degeneratívnymi zmenami a odstraňuje nepríjemnú stuhnutosť kĺbov. Je bohatým zdrojom vitamínu C.

Púpava

Je bohatá na kolagén, ktorý tvorí stavebný základ chrupavkového tkaniva. Predstavuje výbornú podporu pre oslabené kĺby.

Ako prípravok Flexa Plus pomáha?

  • Zbavíte sa bolesti
  • Získate novú energiu do života
  • Budete sa môcť hýbať bez bolesti a viesť aktívny život

Aby mala liečba čo najväčší úspech, je vhodné znížiť hmotnosť, cvičiť a posilňovať svaly, snažiť sa odľahčiť kĺby a veľmi nápomocné sú tiež ľadové obklady. A, samozrejme, užívať prípravok určitý čas. I keď bolesť zmizne, je vhodné s užívaním pokračovať ďalej.

Kde kúpiť?

Výrobok môžete kúpiť iba cez webové stránky výrobcu, v lekárňach ho zatiaľ nedostanete. V e-shope vyplníte vaše základné údaje a produkt zaplatíte až po prevzatí na dobierku. Výrobca udáva 100 % záruku spokojnosti.

Recenzie a skúsenosti

Našli sme niekoľko recenzií na tento prípravok a všeobecne ho ľudia chvália. Viac-menej nezostáva nič iné, iba ho vyskúšať.

Recenzie

Flexa Plus
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie
  • prijateľná cena
  • ľahké užívanie
Mínusy
  • dostupnosť iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.