Fresh Fingers

Fresh FingersNohy sú rovnako ako ruky vašou vizitkou. Hlavne v letných dňoch, keď často nosíte otvorenú obuv a trávite viac času na kúpalisku. To však neznamená, že v zime sa nebudete o svoje nohy starať vôbec. Nejde totiž len o krásu, ale aj o zdravie a určitý komfort. Častým problémom bývajú nepríjemné plesne, ktoré sa objavujú predovšetkým v okolí nechtových lôžok. Plesne a mykózy nie sú iba záležitosťou intímnych miest, ale aj chodidiel nôh. Prípravok Fresh Fingers bol vyvinutý preto, aby vám pomohol zbaviť sa všetkých typov plesní, ktoré môžu infikovať nielen nechtové lôžka, ale aj kožu na prstoch.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Zápaly a mykotické infekcie trápia mužov aj ženy

Z doterajších prieskumov vyplýva, že ide o veľmi častý jav. Nejde o nejako závažný, ale skôr nepríjemný problém. Bohužiaľ, chodidlo je miesto, ktoré nemôžeme len tak zaviazať a izolovať. Táto nepríjemná situácia sa teda rieši veľmi zložito a často nie je ľahké nájsť vhodný liek. Ak si neviete dať rady je, samozrejme, vhodné navštíviť dermatológa, ktorý vám poradí. A práve mnohí dermatológovia často odporúčajú prípravok Fresh Fingers. Dokáže vám skvele pomôcť s akýmkoľvek zápalom. Aspoň to tvrdí výrobca.

Ako poznáte, že trpíte mykotickou infekciou?

Mykotickú infekciu je možné spoznať pomerne jednoducho, ale radšej vám všetky základné symptómy uvedieme:

 • Koža na chodidlách je hrubá
 • Medzi prstami sa objavujú drobné kožné výrastky
 • Nechty začínajú pukať, lámať sa a nevyzerajú pekne
 • Koža na prstoch červená, svrbí, prsty môžu opúchať

Čo je Fresh Fingers ?

Ide o voľne dostupný sprej slúžiaci na liečbu mykotických infekcií. Tento prípravok je vo forme príjemného spreja, ľahko sa aplikuje. Ide o výrobok, ktorý má za úlohu efektívne odstraňovať infekciu a zápal. Pomáha v boji proti rôznym druhom plesní. Fresh Fingers pôsobí veľmi dôveryhodne, lebo bol oficiálne patentovaný.
Tento produkt môžete používať bez odporučenia lekára. Obsahuje iba prírodné ingrediencie a je hypoalergénny. Tento produkt je na trhu len krátko, ale už teraz si získal mnoho priaznivcov.

Na akom princípe Fresh Fingers funguje?

Výrobca sľubuje, že ide o efektívny sprej s výbornými výsledkami a potvrdzujú to aj niektorí dermatológovia. Ako sa však hovorí: Dôveruj, ale preveruj. Je určený na liečbu mykotickej infekcie. Dokáže preniknúť hlboko do pokožky a zbaviť vás problémov rýchlejšie než väčšina ostatných krémov, ktoré sú navyše na predpis. Intenzívne odstraňuje všetky následky mykózy.

Hlavný prínos tohto produktu je nasledujúci:

 • zmierňuje nepríjemné svrbenie,
 • vyhladzuje kožu,
 • odstraňuje príčiny infekcie a šupinatenie kože,
 • pôsobí ako prevencia proti mykotickým infekciám.

Liečba mykózy trvá niekoľko týždňov, niekedy aj mesiacov. Aj keď je tento prípravok v boji s mykózou úspešný, je potrebné vydržať a obrniť sa trpezlivosťou.

Zloženie Fresh Fingers

Tajomstvo tkvie v špeciálnych ingredienciách, ktoré sa v prípravku Fresh Fingers nachádzajú. Poďme si ich postupne vymenovať a bližšie opísať.

Climbazola

Je účinná látka, ktorá obmedzuje tvorbu kvasiniek, zmierňuje svrbenie, zastavuje rast plesní a mykóz. Ide o patentovanú látku, ktorá veľmi významne obmedzuje množenie kvasiniek.

Farnezol

Prirodzene sa vyskytuje v siliciach mnohých rastlín. Ide o bezfarebnú olejovú kvapalinu, ktorá má antiseptický účinok. Zjemňuje kožu, navyše vyniká príjemnou kvetinovou vôňou. Reguluje funkciu potných žliaz a aktivitu baktérií. Vďaka príjemnej aróme navyše eliminuje zápach nôh.

Vitamín E

Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Ide o významný antioxidant. Veľmi blahodarne pôsobí na zdravie celkovo, ale predovšetkým na kožu, ktorú vyhladzuje, zjemňuje a zbavuje šupiniek.

Mätový esenciálny olej

Predstavuje čerstvú mentolovú arómu. Mäta pieporná patrí k najstarším bylinkám, ktoré sa používajú na upokojenie a harmonizáciu trávenia. Vyniká svojou vôňou aj chladivým účinkom na pokožku. Veľmi často sa používa v kozmetickom priemysle. Zmierňuje prejavy ekzémov, lupienky, kŕčových žíl a iného.
Všetky tieto prírodné látky sú v dokonalej harmónii, aby spoločne podporovali a urýchľovali hojenie pokožky. Prípravok je potrebné používať dlhodobo. Funguje na báze celostnej liečby. Tá zaisťuje, že postupne dôjde nielen k zlepšeniu symptómov, ale budú aj dlhodobo viditeľné účinky.
Výrobca uvádza, že Fresh Fingers poskytuje úľavu už počas niekoľkých dní a postupne úplne odstráni pleseň na nohách.

Ako Fresh Fingers objednať?

Prípravok Fresh Fingers nie je možné momentálne kúpiť v lekárni alebo v drogérii, iba na webových stránkach výrobcu. Stačí len vyplniť základné údaje o vás a dokončiť objednávku s operátorom.

Čo hovoria klienti?

Je prekvapivé, že veľa klientov tento produkt chváli. Prípravok krásne osvieži nohy, príjemne vonia a našli sme dosť recenzií o tom, že skutočne pomohol.

Nezostáva teda nič iné, než produkt osobne vyskúšať a potom nám môžete napísať svoje skúsenosti. Pomôže to aj ostatným čitateľom, ktorí sa budú rozhodovať.

Recenzie

Fresh Fingers
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • jednoduché použitie
 • testovaný výrobok
 • dobré recenzie používateľov
Mínusy
 • relatívne vysoká cena
 • nutnosť používať dlhodobo
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.