Fulfix

FulfixVypadávanie vlasov je veľmi častý problém nielen u mužov, ale aj u žien. Poškodené, lámavé, riedke vlasy nevyzerajú vôbec pekne a dokážu potrápiť aj psychiku. A pretože každá žena túži po tom, aby boli jej vlasy zdravé, skúša rôzne „zázračné“ prípravky. Väčšinou však ide o podvod. Narazili sme na sprej Fulfix, ktorý sľubuje niečo podobné. Je tu však niekoľko podnetov, ktoré nás naozaj oslovili, predovšetkým to, že ide o úplne prírodný produkt. Poďme si o ňom teda povedať viac.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Fulfix?

Pod týmto názvom sa ukrýva čisto prírodný produkt určený na riešenie problémov s vlasmi, ktoré majú sklon k vypadávaniu a štiepeniu sa. Sprej Fulfix je založený na prírodných ingredienciách. Ide hlavne o výťažky vzácnych byliniek obohatené kombináciou aminokyselín a mnohých nevyhnutných vitamínov. Výrobca uvádza, že výroba tohto produktu nebola „varenie z vody“. Išlo o dlhoročné výskumy, na základe ktorých bol vyvinutý práve tento prípravok.

Fulfix by mal podporovať rast zdravých vlasov, zastaviť procesy šedivenia. Sérum obsahuje aj cenné živiny, ktoré zaceľujú a obnovujú vlas. Vaše vlasy by tak mali zostať hebké a lesklé.

Ako to funguje?

Fulfix je sérum určené na poškodené a padajúce vlasy. Ono to logicky spolu súvisí. Poškodené vlasy majú väčší sklon k vypadávaniu. Podľa výrobcu a niektorých používateľov Fulfix funguje naozaj skvele. Stačí aplikovať na vlasy a výsledky sa čoskoro dostavia. Neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, syntetické vône ani bielidlá. Skrátka je prírodný a bezpečný bez vedľajších účinkov. Nenájdete tu ani žiadne spojivá či umelé konzervanty.

  • Zastavuje procesy, ktoré zodpovedajú za padanie vlasov
  • Posilňuje a vyživuje vlasy po celej ich dĺžke
  • Stimuluje rast vlasov a vracia im silu, hebkosť a farbu

Ako Fulfix používať?

Použitie je veľmi ľahké a nezaberie vám to veľa času. Vlasy najprv dôkladne umyte a na vlhké nastriekajte sprej Fulfix (približne 10 až 15 streknutí). Potom krúživým pohybom jemne vtrite do pokožky hlavy a po celej dĺžke vlasov. Sérum sa neumýva. Vlasy upravte bežným spôsobom. Odporúča sa používať aspoň dvakrát týždenne.

Čo prípravok obsahuje?

Teraz sa dostávame k zloženiu prípravku Fulfix. Výrobca upozorňuje na kombináciu špeciálne vybraných bylín, živín a aminokyselín. Poďme si ich teda podrobnejšie predstaviť.

Horčík

Je dôležitý minerál, ktorý zodpovedá za mnoho funkcií v našom tele. Pri nedostatku horčíka nám môžu okrem iného začať padať vlasy. Vďaka horčíku budú vaše vlasy silné a správne vyživené. Horčík je na fungovanie nášho tela skrátka nenahraditeľný.

Keratín

Tvorí doslova stavebný kameň vlasov, vďaka ktorému budú vlasy hebké a žiarivé. Dodáva vlasom pevnosť a komplexnú ochranu.

Gotu Kola

Pomáha eliminovať zápaly, ktoré bývajú príčinou vypadávania vlasov. Je malá bylinka, ktorá je naozaj veľmi vzácna. Pomáha prekrviť vlasové cibuľky a kožné bunky. Pôsobí na vlasy ako hnojivo v záhradke. Vlasy začnú rýchlo rásť.

He Shou Wu

Je silný antioxidant, ktorý v sebe ukrýva celý rad liečivých a blahodarných zložiek.

Saw Palmetto

Extrakt je vhodný pre mužov aj ženy, ktoré trápi vypadávanie vlasov. Blokuje premenu testosterónu na DHT, ktorý podporuje plešivosť.

Ženšen

Jedna z najblahodarnejších rastlín vôbec. Má celý rad priaznivých vlastností a okrem iného tiež podporuje rast vlasov. Má regeneračné schopnosti.

Medzi ďalšie významné zložky tohto prípravku patrí ginko biloba, semená viniča a mnoho ďalších.

Všetky ingrediencie sú čisto prírodné a veľmi prospešné. Niektoré rastliny sú vzácne, pretože rastú len na niektorých miestach našej planéty. Tento koktail byliniek, aminokyselín a vitamínov by mal byť pre naše vlasy doslova skvelý. Výrobok získal niekoľko certifikátov.

Ako prípravok Fulfix objednať?

Sprej nie je aktuálne dostupný v lekárňach, drogériách či vlasových salónoch. Môžete si ho objednať iba cez webové stránky výrobcu. Tovar zaplatíte bezpečne na dobierku.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Pri výbere takéhoto drahého produktu vás iste budú zaujímať skúsenosti používateľov.  Či je tento výrobok skutočne taký účinný, alebo ide o podvod.

Používatelia o tomto produkte dosť diskutujú. Mnohých odrádza cena a tiež možnosť objednania iba cez jediný web. Väčšinou si ľudia tento prípravok chvália.

Recenzie

Fulfix
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie produktu
  • jednoduchá aplikácia
  • overený a certifikovaný výrobok
  • platba na dobierku
Mínusy
  • dostupnosť iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.