Fungalor Plus

FungalorZbaviť sa plesní na chodidlách a nechtoch je obvykle beh na veľmi dlhú trať. Tento problém môže postihnúť každého z nás. Preto sme hľadali cestu, ako z toho von a vyskúšali rôzne prípravky. Zaujal nás nový produkt, ktorý je na trhu pomerne krátko, ale už sa o ňom na internete dosť píše – Fungalor. Poďme sa teda naň bližšie pozrieť, či skutočne funguje, alebo ide o podvod.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Antimykotický produkt

Fungalor je prípravok, ktorý je určený na to, aby nás zbavil nepríjemnej plesne a staral sa o zdravie chodidiel. Pleseň sa môže prejaviť aj v dôsledku nosenia nevhodnej obuvi. A pretože sa blíži leto, čas kúpania v bazénoch, používania verejných spŕch a chôdze naboso, je táto téma naozaj viac než aktuálna.

Niektorí ľudia trpia na plesne a mykózy viac, záleží na tom, ako veľmi sa vám potia nohy a na mnohých ďalších faktoroch. Fungalor je účinný bojovník proti mykotickým prejavom. Ide o krém, ktorý sa príjemne roztiera, a hlavne dobre vsakuje do pokožky bez toho, aby spôsoboval pocit nepríjemnej mastnoty.

Ako môžete spoznať mykotickú infekciu?

  • Koža na nohách začne svrbieť, je začervenaná
  • Nechty sa štiepia a lámu
  • Prsty môžu opúchať a dosť svrbieť
  • Medzi prstami sa môžu tvoriť drobné výrastky

Verte, že mykotickú infekciu spoznáte ľahko. Úporné a dlhodobé svrbenie je také nepríjemné, že si to všimnete veľmi rýchlo a po pár dňoch budete mať jasno. Nezabúdajte, že mykotickú infekciu nemôžete len tak prechodiť.

Z čoho sa prípravok skladá?

Clotrimazol

Je účinná látka, ktorá zastavuje rast plesní a mykóz. Zbavuje nepríjemného svrbenia a obnovuje tkanivá, ktoré boli napadnuté infekciou. Táto látka sa používa aj na liečbu mykotických plesní v intímnych partiách.

Mel extrakt

Táto zložka má za úlohu regulovať funkciu potnej žľazy a aktivitu baktérií, ktoré spôsobujú zápach nôh aj u zdravých ľudí a ešte viac u tých, ktorých nohy sú napadnuté mykózou. Vďaka tomuto extraktu sa teda zbavíte nepríjemného zápachu a navyše predídete vzniku opakovanej infekcie.

Vitamíny

Pomáhajú kožu posilňovať, zjemniť a vyhladiť. Zároveň odstraňujú šupinky a zanechávajú hebké chodidlá.

Limonén

Obsahuje chladivé látky, ktoré kožu osviežia a navyše veľmi príjemne vonia.

Všetky tieto zložky sa navzájom skvele dopĺňajú a výsledky by sa mali dostaviť veľmi rýchlo. Ide nielen o účinný prostriedok, ale aj o prevenciu.

Ako Fungalor Plus funguje?

Ide o krém, ktorý je voľne dostupný a dokáže preniknúť hlboko do pokožky. Vďaka tomu dochádza k odstráneniu problémov oveľa rýchlejšie a navyše sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov. Odborníci poukazujú na to, že schopnosť zbaviť sa plesne na nohách je pri tomto prípravku naozaj vynikajúca. Navyše je ho možné nasadiť v akomkoľvek štádiu. Nikdy nie je príliš skoro ani neskoro.

Fungalor najprv eliminuje baktérie, zamedzuje svrbeniu a začervenaniu pokožky. Dokáže vás zbaviť nepríjemného potenia nôh a zápachu. Pokožka zostane hydratovaná, bez šupiniek a drobných výrastkov. A pretože čas bosých nôh sa blíži, je najvyšší čas myslieť na zdravie svojich chodidiel. Je dôležité uvedomiť si, že čím skôr začnete s plesňou bojovať, tým skôr sa zbavíte problémov a vaše nohy budú opäť krásne. Prípravok vraj nemá žiadne vedľajšie účinky, čo je jeho veľké plus.

Ako používať?

Použitie je veľmi ľahké. Krém jednoducho aplikujete na postihnuté miesto, ideálne na čistú pokožku. Nie je potrebné robiť veľa, ale výsledky budú skutočne skvelé. Aspoň podľa toho, čo tvrdí výrobca aj odborníci.

Ako objednať?

Nevýhodou je, že tento produkt si môžete objednať iba cez web výrobcu, v drogériách a lekárňach ho teda aktuálne nezoženiete. Stačí zadať meno a telefón, ozve sa vám zamestnanec spoločnosti a dohodnete sa na predaji. Za produkt zaplatíte až po prevzatí – na dobierku.

Aké sú recenzie a skúsenosti?

Na rozdiel od mnohých podobných drahších prípravkov nájdeme na Fungalor pomerne dosť recenzií a prevažujú tie pozitívne. Používatelia si chvália jednoduchú aplikáciu, a predovšetkým rýchle zmiernenie prejavov plesní. Boli sme  prekvapení, koľko pozitívnych reakcií sme na tento produkt našli. Takže to vyzerá, že to skutočne funguje a i za vyššiu cenu sa to skutočne vyplatí. Takže za nás palec hore!

Recenzie

Fungalor Plus
4.9 Celkom
Plusy
  • voľne dostupný produkt
  • účinkuje pomerne rýchlo
  • platba na dobierku
  • odporúčajú ho odborníci
Mínusy
  • je možné objednať iba cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.