Hair Megaspray

Zdravé vlasy sú vizitka každého z nás. Lenže zďaleka nie každá žena alebo každý muž sa môže nimi pochváliť. Na trhu existuje celý rad rôznych prípravkov, ktoré sú určené na vlasy. Nie všetky však naozaj fungujú. Vždy záleží na tom, aký problém s vlasmi máte a ako prípravok používate. Ak ste stále nenašli ten pravý, môžete vyskúšať produkt Hair MegasprayPomáha regenerovať vlasové folikulyobnovuje ich vitalitulesk a krásu. Pôsobí priamo pri korienkoch, a tým zamedzuje vypadávaniu vlasov. Poďme si o tomto zaujímavom prípravku povedať viac.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Ako prípravok Hair Megaspray funguje?

Ide o klasický sprej, ktorý obsahuje vitamíny, esenciálne oleje a ďalšie úplne prírodné extrakty, ktoré sú dôležité pre zdravé vlasy, pretože iba zdravé vlasy môžu byť krásne a vitálne. Výrobca sľubuje, že výsledky sa dostavia už po týždni pravidelného používania. Vlasy budú hydratované, vyživené a sprej zabráni ich vypadávaniu. Prípravok je vhodný pre všetky typy vlasov. Výrobca garantuje, že tento produkt vám pomôže zbaviť sa plešiny a zabráni vypadávaniu vlasov. Je určený pre každodennú starostlivosť.

 • Chráni vlasy pred poškodením
 • Zabraňuje ich vypadávaniu
 • Hydratuje vlasy
 • Posilňuje vlasy
 • Vyživuje vlasy
 • Podporuje hustotu a lesk vlasov
 • Stimuluje rast vlasov

Z čoho sa Megaspray skladá?

Účinnosť tohto prípravku spočíva predovšetkým v starostlivo zvolenom zložení. Jednotlivé prísady si opíšeme.

Lopúchový olej

Vyrába sa z lopúcha, ktorý často považujeme za burinu. Má však veľmi širokospektrálne účinky a možno povedať, že lieči celé telo. Regeneruje pokožku vrátane vlasovej, vlasy krásne uhladí, zacelí, dodá im dostatok vitamínov. Perfektne pôsobí aj proti lupinám.

Arganový olej

Často sa označuje ako tekuté zlato z Maroka. Má mnoho cenných vlastností, preto sa vo veľkej miere využíva v kozmetike, gastronómii aj pri rôznych ochoreniach kože. Ide o silný antioxidant, ktorý hĺbkovo hydratuje pokožku i vlasy, vyživuje a zaceľuje vlasové končeky, vracia vlasom prirodzený lesk a vitalitu.

Kokosový olej

Pomáha vlasy hydratovať, dodáva im lesk, silu, zmäkčuje vlasovú pokožku a zamedzuje vypadávaniu vlasov.

Avokádový olej

Dodáva vlasom hydratáciu, chráni ich pred poškodením.

Extrakt z harmančeka a žihľavy

Chráni vlasy pred poškodením a stratou prirodzenej farby, žihľava vlasy posilňuje už od korienkov a zamedzuje ich vypadávaniu.

Škoricový olej

Lieči zápaly a eliminuje poškodenie vlasovej pokožky.

Vitamín A

Posilňuje vlasy, zabraňuje ich vypadávaniu.

Vitamín E

Stimuluje prekrvenie vlasových folikulov a urýchľuje rast nových vlasov.

Všetky ingrediencie sú dôkladne vybrané a dohromady pôsobia na vlasy a vlasovú pokožku veľmi komplexne.

Hlavnou úlohou prípravku Hair Megaspray je zamedziť vypadávaniu vlasov, eliminovať lámavosť, zabrániť rozštiepeniu končekov.

Ako sprej používať?

Zákazníci ocenia jednoduché a rýchle použitie. Tento prípravok je vhodné rovnomerne nastriekať na vlasy a vlasovú pokožku a rovnomerne vmasírovať. Potom je potrebné zabaliť hlavu do igelitu a uteráka, aby mohol Megaspray lepšie pôsobiť. Nechať hodinu a pol účinkovať a potom vlasy bežným spôsobom umyť a upraviť.

Podľa doterajších štúdií sa padanie vlasov týka každého z nás. Niekedy nám vlasy padajú menej a inokedy zase viac. Je to dané stresom, životným prostredím, chorobami, nevyváženou stravou a nedostatkom vitamínov a minerálov. Dôsledkom toho vlasy strácajú lesk, vitalitu, sú suché, štiepia sa a padajú.

Ide o 100 % certifikovaný výrobok, ktorý prešiel mnohými testami a štúdiami. Je teda maximálne bezpečný.

Ako objednať?

Prípravok si môžete objednať on-line cez webové stránky výrobcu, aktuálne ho nie je možné dostať v lekárňach. Jedine tak budete mať istotu, že ste si zaobstarali originálny prípravok, nie iba lacnú náhradu či napodobeninu. Jednoducho vyplníte objednávkový formulár.

Skúsenosti a recenzie používateľov

Určite vás zaujímajú skúsenosti používateľov, či tento produkt skutočne funguje, alebo je Hair Megaspray ďalší podvod. Zaujalo nás predovšetkým to, že ho odporúčajú aj niektorí kaderníci, ktorí vravia, že vlasy sa musia liečiť prírodnou cestou. Samozrejme, že od tohto výrobku nie je možné čakať zázraky, ale vďaka zaujímavému a prírodnému zloženiu určite funguje. Za skúšku to rozhodne stojí.

Recenzie

Review 0
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • relatívne priaznivá cena po zľave
 • certifikovaný produkt
Mínusy
 • bez zľavy je výrobok drahý
 • nutnosť objednať iba on-line
 • pravidelné používanie
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.