Hydroface

Hľadáte prípravok, ktorý vám pomôže bojovať s vráskami a rôznymi prejavmi starnutia? Existuje, samozrejme, veľa rôznych krémov, olejov aj tabletiek. My vám dnes predstavíme prípravok s názvom HydrofaceIde o set dvoch krémov, ktoré sú vyrobené tak, aby potláčali prejavy starnutia, vyhladzovali vrásky a dodali pleti potrebnú hydratáciu a jemnosť. Tento produkt prešiel niekoľkými klinickými štúdiami a obsahuje iba prírodné zložky. Prečo je Hydroface taký účinný a aké s ním majú skúsenosti skutoční používatelia?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Hydroface Advanced Double Active Revitalizing Set?

Hydroface sa skladá z dvoch samostatných krémov:

1. Spevňujúci a omladzujúci peptidový krém

Je určený na tvár a dekolt. Tento krém vyhladzuje pleť, ktorá zostáva po použití jemná a hladká. Odstraňuje hlboké vrásky na tvári, krku a na dekolte, pomaly odstraňuje nevzhľadnú pigmentáciu na tvári, ktorú sa snažíte neustále zakrývať mejkapom. Veľkou prednosťou je, že stimuluje prírodný proces omladenia buniek. Pri pravidelnom používaní by mala byť pleť dostatočne vyživená, napnutá a hydratovaná.

2. Intenzívny krém na pokožku okolo očí

Tvorí druhú zložku tohto setu. Tento krém je určený na oblasť okolo očí, ktorá si vyžaduje zvláštnu starostlivosť, lebo je jemnejšia a citlivejšia. Krém pomáha odstraňovať hlboké vrásky v oblasti očí, kruhy pod očami aj nevzhľadné „vačky“ a opuchy. Oblasť okolo očí zostáva vyživená, hydratovaná a svieža.

Ako tento krém vlastne vznikol?

Za výrobou stojí profesor Albert Bellange. Hydroface je krém, ktorý omladzuje DNA pokožky, čo znamená, že pôsobí veľmi intenzívne do hĺbky. Profesor Bellange uvádza, že výsledky tohto prípravku boli overené stovkami klinických testov.
A pre koho je krém vhodný? Pre všetky ženy, ktoré začínajú pozorovať prvé prejavy starnutia, teda vrásky, suchú a ochabnutú pleť, zvýšenú pigmentáciu, povoľujúcu pokožku v oblasti tváre, krku a dekoltu, pre ženy po 40. roku života. Prejavy starnutia sa nevyhnú nikomu z nás. Veľa však záleží na tom, ako rýchlo a do akej miery. Čiastočne je to dané geneticky, čiastočne životným štýlom a čiastočne aj tým, ako sa o pokožku staráme.
Profesor zároveň uvádza, že nezáleží na tom, či má žena 25 alebo 80 rokov. Prípravok Hydroface môžu používať mladé ženy, ženy v stredných rokoch i staršie panie, ktoré chcú vyzerať mladistvo a sviežo.

Zloženie

Zákazníkov najviac zaujíma predovšetkým zloženie krému. Výrobca udáva, že prípravok sa skladá iba z prírodných ingrediencií, ktoré pôsobia presne tam, kde je to potrebné, teda na vrásky, ostré rysy a ďalšie prejavy starnutia. Oba krémy v sebe uchovávajú celý rad antioxidantov, vitamínov, látok, ktoré spevňujú pokožku a tiež dôležité éterické oleje. Všetky ingrediencie sú dôkladne vybrané, aby pomohli zvýšiť množstvo kolagénu a pružnosť pleti u žien, ale aj u mužov. Jedine zdravá, hydratovaná pleť bez vrások môže byť krásna.

Ako používať?

Krémy sa aplikujú každý zvlášť. Klasický krém sa používa na umytú a vysušenú pokožku, ktorá bola predtým zbavená nečistôt a mejkapu. Pomalými krúživými pohybmi stačí jemne vmasírovať tenkú vrstvu do pokožky – do oblasti tváre, dekoltu a krku. Tento krém nie je určený na oblasť okolo očí. Na to použite druhý kontumačný krém na oči. Opäť stačí jemne vmasírovať do oblasti okolo očí tenkú vrstvu krému.
Výsledky by sa mali objaviť už po troch týždňoch pravidelnej aplikácie. Výrobca však odporúča používať krém minimálne osem týždňov, ideálne, samozrejme, niekoľko mesiacov. Jedine tak by ste mali vidieť trvalé účinky. Vďaka prírodnému zloženiu nemá Hydroface žiadne vedľajšie účinky, ale môže sa vyskytnúť jemné začervenanie alebo vyrážka. V takom prípade prestaňte tento produkt používať. Produkt sa nemusíte obávať používať ani v tehotenstve a v období dojčenia.

Ako objednať?

Produkt Hydroface je možné objednať iba cez webové stránky výrobcu. Doručenie je aktuálne zadarmo a výrobca uvádza 100 % záruku výsledkov alebo vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti. Úhrada je na dobierku, teda zaplatíte pri prevzatí. Momentálne nie je krém k dispozícii v lekárňach.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Určite vás budú zaujímať skúsenosti reálnych používateľov. Recenzií k tomuto prípravku nie je zatiaľ veľa, pretože produkt nie je bežne dostupný. Nezostáva teda nič iné, než ho vyskúšať.

Recenzie

Hydroface
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie
  • jednoduchá aplikácia
  • mali by sa rýchlo objaviť prvé výsledky
  • vhodný pre ženy aj mužov bez ohľadu na vek
Mínusy
  • vyššia cena
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

2 thoughts on “Hydroface

  1. Ja ho používam už tri roky a som veľmi spokojná …a naozaj funguje…mám 52.rokou a každý mi hada oveľa menej…je to úžasný pocit…

  2. Prosím Vás chcela by som ten kremík na vrásky Hydratačny ,vždy objednávam už nemám ako by som sa mohla spojiť? PS aká je cena naposledy som objednávala 3 balenia je super kremík ešte raz. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.