Kankusta Duo

Kankusta DuoTúžite tiež po tom, aby ste už konečne schudli, a nedarí sa vám to? Vedci prišli s novým revolučným prípravkom s názvom Kankusta Duo a dodávajú, že budete chudnúť už dve hodiny po užití. Je vôbec niečo také možné a prečo je tento produkt taký výnimočný?

 

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

O čo ide?

Kankusta Duo je produkt na chudnutie, ktorý je určený tak pre mužov, ako aj pre ženy. Je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov (zo zdravotných či iných dôvodov) a výrobca udáva, že to skutočne funguje.

Aké budú výsledky?

 • Zbavíte sa nadbytočných kilogramov
 • Zlepšíte si metabolizmus a spaľovanie
 • Budete mať lepšiu náladu
 • Zlepšíte svoj životný komfort i sebavedomie

Z čoho sa doplnok stravy Kankusta Duo skladá?

Ide o úplne prírodný doplnok stravy, ktorý je vhodný tak pre ženy, ako aj pre mužov. Hlavné účinky tkvejú predovšetkým v dôkladne vybraných látkach, ktoré prípravok obsahuje. Za zmienku stojí predovšetkým inovatívna kombinácia dvoch aktívnych látok: forskolínu a kyseliny hydroxycitrickej. Poďme si jednotlivé ingrediencie priblížiť.

Forskolín

Ide o výťažok z ázijskej rastliny, ktorá sa v ajurvédskom lekárstve dosť využíva už niekoľko tisícročí. Táto látka pomáha regulovať spaľovanie tukov, a tým dochádza k úbytku kilogramov. Forskolín tiež znižuje krvný tlak, potláča zápalové procesy v tele a prináša úľavu od bolesti. Zaisťuje pocit sýtosti, a vy tak budete jesť menšie porcie a menej často.

Hydroxycitrická kyselina

Pod týmto trochu krkolomným názvom sa ukrýva extrakt z exotického ovocia menom mangostána. Pomáha znižovať chuť do jedla a urýchľuje spracovanie tukov a cukrov. Obmedzuje syntézu nových mastných kyselín a prispieva k ich oxidácii. Budete jesť menej bez toho, aby ste hladovali, a tým bude vaše telo prijímať menej kalórií. Je to ľahké.

Obe tieto látky pomáhajú k tomu, aby sa naštartoval organizmus, lepšie pracoval metabolizmus a postupne sa strácali kilogramy.

Treba však podotknúť, že ide o doplnok stravy. Výrobca však uvádza, že prípravok je úplne bezpečný bez vedľajších účinkov.

Ako užívať?

Prípravok Kankusta Duo sa užíva v 360 mg tabletách, v ktorých sa nachádzajú ešte ďalšie látky, ktoré posilňujú účinky tohto produktu. Tablety sa jednoducho zapíjajú vodou a efekt by sa mal objaviť prakticky okamžite.

Účinnosť tabletiek Kankusta Duo je podporená výskumami z USA i Japonska a mnohými recenziami, kde ľudia uvádzajú hmotnosť pred užívaním a po užívaní. Rozdiely sú skutočne viditeľné na prvý pohľad. Niektorí odborníci poukazujú na to, že je to veľmi priaznivá cesta, ako zhodiť prebytočné kilogramy a cítiť sa skvele.

Ako prípravok pôsobí?

 • Spaľuje tuky, zabraňuje ukladaniu tukov v tele a zbavuje ho tukových zásob
 • Nespôsobuje jojo efekt
 • Dochádza k prirodzenému úbytku kilogramov
 • Stimuluje krvný obeh
 • Pozitívne pôsobí na svalové tkanivo

Ako kúpiť?

Tento produkt si zaobstaráte cez webové stránky výrobcu. Stačí vyplniť svoje údaje a výrobok zaplatíte na dobierku po doručení. Aktuálne ho nie je možné kúpiť v lekárňach, objednať ho teda môžete iba cez internet.

Recenzie a skúsenosti

Na tento produkt sme našli skvelé recenzie, v ktorých sa ľudia chvália, ako rýchlo a ľahko schudli. Preto prípravok Kankusta Duo odporúčame vyskúšať.

Recenzie

Kankusta Duo
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný a testovaný prípravok
 • bezpečný
 • odporúčaný odborníkmi
 • platba pri prevzatí tovaru
Mínusy
 • dostupnosť iba v e-shope
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.