Mangosteen

MangosteenChudnutie je téma, ktorú deň čo deň otvára mnoho ľudí po celom svete. Nadváha totiž nie je iba estetický problém, ale prináša so sebou aj veľa zdravotných problémov a rizík. Preto stále hľadáme možnosti, ako s hmotnosťou pohnúť. Áno, všade sa dočítate, že je dôležité zmeniť jedálny lístok a hýbať sa. Lenže ruku na srdce, kto z nás to vydrží dlhodobo? Preto hľadáme často ďalšie možnosti, ako si chudnutie uľahčiť. Jedným z mnohých prípravkov, ktoré by nám mali pomôcť, je Mangosteen (Mangustin). Čo presne si pod týmto produktom predstaviť a naozaj funguje?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Ako spoznám nadváhu?

Stojíte pri zrkadle a hovoríte si: „Som tlstá/tlstý!“ Je to však len vaša predstava alebo už skutočne ide o nadváhu? Zaujímavosťou je, že ženy, ktoré majú len pár kíl navyše, to riešia často intenzívnejšie než tie, ktoré majú skutočne problém s nadváhou. O zdravotných rizikách sa dá hovoriť vo chvíli, keď:

 • Veľmi ľahko a rýchlo sa zadýchavate
 • Často vás bolia kĺby a kríže
 • Opúchajú vám nohy
 • Dosť sa potíte
 • Máte výkyvy nálady
 • Hnevá vás vysoký tlak a mnoho ďalších zdravotných problémov
 • Máte viac ako 38 rokov – bohužiaľ, nadváha je často spojená aj s vekom, a to kvôli hormonálnym zmenám i spôsobu života

Čo je Mangosteen?

Pod názvom Mangosteen (alebo Mangustin) sme našli produkt, ktorý by mal pomôcť znížiť hmotnosť. No nedajte sa pomýliť. Pod týmto názvom sa skrývajú predovšetkým tropické plody, ktoré rastú na vždyzelenom strome. V západnom svete sa v súčasnosti Mangosteen presadzuje predovšetkým významnými antioxidačnými účinkami.

Mangosteen je rastlina, ktorá sa dlhodobo využíva v tradičnej medicíne hlavne v krajinách juhovýchodnej Ázie, kde rastie. V posledných rokoch sa však dosť rozširuje aj do ďalších krajín. Ovocie zreje až tri mesiace. Plod je zrelý vo chvíli, keď sa pôvodne zelená šupka sfarbí na červeno-hnedo až fialovo a je mäkká. Dužina je veľmi chutná, pripomína broskyne alebo hrušky.

Prípravok pomáha nielen s chudnutím, ale zároveň posilňuje imunitný systém a zlepšuje kvalitu života. Toto tropické ovocie teda tvorí hlavnú prísadu rovnomenného produktu na chudnutie, ktorému sa v tomto článku venujeme detailnejšie.

Ako funguje rozpustný nápoj?

Teraz už teda prejdeme k prípravku Mangosteen. Ide o rozpustný nápoj (Mangustinový sirup), ktorý funguje podľa výrobcu oveľa lepšie než samotné ovocie.

 • Spaľuje tuky pomocou ovocných alfa-omega kyselín
 • Minimalizuje riziko vzniku cukrovky
 • Znižuje tlak a riziko infarktu
 • Posilňuje imunitný systém a zlepšuje kvalitu života
 • Potláča chuť do jedla

Výrobca ďalej udáva, že ide o čisto prírodný prípravok bez vedľajších účinkov, ktorý je bezpečný pre každého bez ohľadu na vek. Plody Mangosteenu sú navyše súčasťou bežnej stravy Aziatov, ktorí si tým utužujú zdravie.

Ako to teda funguje?

Ľudia trpiaci nadváhou majú najväčší problém s disciplínou. Naučiť sa dodržiavať zdravé návyky. A práve tento prípravok by mal pomôcť vo všetkých smeroch. Antioxidanty zabraňujú tukovej degenerácii vnútorných orgánov, vyplavujú z tela toxíny. Vďaka tomu sa cítime menej unavení, plní energie a zdraví. Prípravok navyše potláča chuť do jedla, zasýti a zrýchľuje metabolizmus. To všetko vedie k úbytku hmotnosti.

Ako prípravok Mangustin používať?

Tento produkt je vo forme prášku. Musíte ho teda s niečím zmiešať, ideálne s vodou, džúsom alebo vmiešať do jogurtu či mlieka. Stačí pol čajovej lyžičky ideálne ráno a večer. Prášok vždy dobre premiešajte a ihneď konzumujete. Dôležitá je pravidelnosť.

Ak máte naliehavý pocit hladu alebo trpíte veľkou nadváhou, môžete si dať celú čajovú lyžičku. Pocit hladu by mal zmiznúť približne do 20 minút.

Kde kúpiť?

Tento produkt nie je voľne dostupný. Zoženiete ho cez vybrané webové stránky. Vyplníte meno a telefón, operátor vás bude kontaktovať, zodpovie vaše otázky a dokončí s vami objednávku. Mangustin nie je zatiaľ dostať v lekárňach.

Aké sú skúsenosti a recenzie?

Ak zadáte názov Mangosteen na chudnutie, ukážu sa vám informácie o blahodarnej rastline, ktorá má skutočne veľmi dobré účinky. Na tento produkt sme našli veľa pozitívnych skúseností. Produkt si chvália predovšetkým ženy. Nezostáva nič iné, iba vyskúšať.

Recenzie

Mangosteen
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné zloženie
 • jednoduché použitie
 • vhodné pre každého, žiadne vedľajšie účinky
 • bezpečná platba na dobierku
Mínusy
 • je možné objednať iba cez internet
 • vyššia cena
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.