Max Lift

Max LiftKaždá žena túži po krásnej pleti bez vrások a ďalších nedostatkov. Mať však pokožku bez chybičky nie je s postupujúcim vekom také ľahké. Iba dôkladná a správna starostlivosť vedie k tým najlepším výsledkom. Neustále hľadáme pre vás výrobky, ktoré sú niečím výnimočné a často až podozrivo dokonalé. Jedným z nich je pleťová maska Max Lift Night, ktorá by mala pomôcť pleť vyživovať, hydratovať a obnoviť jej štruktúru. Skutočne to funguje alebo ide o podvod?

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to MaxLift Night?

Pod týmto názvom sa ukrýva pleťová maska, ktorá obsahuje aktívne zložky, ktoré pôsobia na pleť. Pokožka by tak mala byť elastickejšia, viac zjednotená, bez známok únavy a prvých prejavov starnutia. Max Lift dodá pokožke potrebnú hydratáciu a výživu. Všetko je overené na základe testov. A pretože ide o univerzálnu masku, je vhodná pre všetky typy pleti. Veľmi pozitívna je predovšetkým skutočnosť, že maska je zložená zo 100 % prírodných surovín.

Aké je zloženie?

Práve zloženie tejto masky by malo byť skutočne jedinečné. Niektoré ingrediencie sú známe, iné menej. Preto by sme vám ich radi priblížili.

Kolagén

Pružný kolagén tvorí stavebnú jednotku pleti. Často sa označuje za elixír mladosti, lebo pleť napína, dodáva jej pružnosť a hydratáciu. Kolagén má doslova omladzujúce schopnosti. Nie div, že v prípravku je táto zložka zastúpená naozaj z veľkej časti. Bez kolagénu sa prakticky nezaobíde žiadny kvalitný kozmetický prípravok.

Komplex aminokyselín

Tieto látky podporujú regeneráciu a rast vlasov. Ich nedostatok sa na vlasoch veľmi rýchlo prejaví. Ochraňujú pleť pred starnutím.

Modrý íl

Trochu netradičná zložka, ktorá má obrovské účinky. Redukuje vrásky, odstraňuje starecké škvrny a ďalšie nedokonalosti pleti. Je to účinný bojovník proti akné a jazvám.

Alginát sodný

Je potravinový prášok, ktorý sa získava z hnedých rias. Pleť hydratuje a zbavuje toxínov.

Betaín a esenciálne oleje

Majú za úlohu krásne hydratovať a zjemniť pleť, esenciálny olej z ružovej palmy navyše pekne vonia.

Všetky tieto zložky sa vzájomne skvele dopĺňajú.

Aké sú výsledky?

  • Pleť je jemná a hladká
  • Vrásky sú čoraz menej viditeľné
  • Pleť je dostatočne vyživená a hydratovaná
  • Maska odstraňuje napätie a zmenšuje póry

Výrobca navyše garantuje jednoduché použitie a výsledok viditeľný už za krátky čas. Maska nemá navyše žiadne vedľajšie účinky a je vhodná prakticky pre každého. Zároveň však upozorňuje na to, že nenahrádza estetické zákroky u lekára.

Vďaka svojim aktívnym zložkám by však účinky mali byť vidieť. Max Lift Night údajne obstál aj v testoch a môže sa pýšiť potrebnými osvedčeniami.

Ako a kde kúpiť MaxLift?

Pleťovú masku Max Lift nekúpite v drogérii ani v lekárni, iba cez webové stránky výrobcu. Jednoducho prejdete na webové stránky, vyplníte formulár, zvolíte si typ doručenia a prípravok zaplatíte po doručení na dobierku, čo je rozumné.

Výrobca uvádza, že výrobok dostanete do jedného týždňa od objednania. Buďte však opatrní, lebo dostať je možné rôzne napodobeniny. Odkazy na originál nájdete v hornej a spodnej časti článku.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Masku na tvár Max Lift Night u nás zatiaľ nevyskúšalo veľa používateľov. Nie je možné nájsť ani dosť relevantných recenzií, ktoré by vypovedali o spokojnosti alebo nespokojnosti klientov. Samozrejme, narazili sme na recenzie u výrobcu, u blogeriek a na fórach, kde masku veľmi chvália, a dokonca pridávajú fotky, kde majú tvár po užívaní masky viac vyhladenú a vrásky zredukované. Odporúčame teda masku vyskúšať. Zloženie je naozaj prírodné a všetky ingrediencie absolútne bezpečné.

Recenzie

Max Lift Night
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodný prípravok
  • testovaný
  • cena relatívne priaznivá
  • jednoduché použitie
Mínusy
  • nemožnosť si masku vyskúšať vopred
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.