Motion Free

Motion FreeBolesť kĺbov je v súčasnosti veľmi častá a dokáže poriadne potrápiť každého z nás. Je to dané tým, že žijeme v hektickej dobe. Snažíme sa stihnúť čo najviac vecí, často v strese a zhone. Výsledkom je bolesť pohybového aparátu, svalov, kĺbov. Opotrebované kĺby predstavujú veľký problém a hrozí riziko hospitalizácie a trvalých následkov. Zisťovali sme pre vás, aké sú možnosti liečby. A pretože dávame prednosť čisto prírodným prípravkom, zaujala nás masť Motion free. Poďme si ju viac priblížiť.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Aké sú príznaky?

Bolesť kĺbov je, samozrejme, intenzívnejšia s vekom. Vek však nie je jediný faktor. Ak máte tieto problémy, je načase ich riešiť.

 • Bolesť kĺbov (chronická či nárazová)
 • Akútna bolesť v páse, ktorá paralyzuje spodnú časť tela

Je veľmi dôležité riešiť tieto problémy čo najskôr a neodkladať ich. Môžete, samozrejme, vyskúšať rôzne metódy liečby. Začať od tých menej razantných na prírodnej báze. Ak to však nepomôže, je potrebné navštíviť lekára.

Čo je Motion Free?

Jednou z možností, ako si pomôcť, je vyskúšať krém Motion Free, ktorý je voľne dostupný. Pomáha uľavovať od bolesti, zmierňuje zápal. Je ho možné používať v priebehu choroby (problémov), ale aj ako prevenciu. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia artrózou, artritídou a osteochondrózou.

Aké sú hlavné účinky tohto produktu?

 • Obnovuje poškodenú chrupavku
 • Zmierňuje opuchy
 • Zlepšuje mobilitu kĺbov
 • Poskytuje ochranu pred kalcifikáciou

Tento prípravok môžete využiť jednorazovo alebo ho úplne bez obáv používať denne. Má široké spektrum účinkov a 100 % prírodné zloženie. Výrobca upozorňuje, že prípravok je veľmi účinný a otestovaný odborníkmi.

Z čoho sa prípravok skladá?

Olivový olej

Je známy predovšetkým v kuchyni. Má však veľmi širokospektrálne využitie nielen vnútorne, ale aj navonok. Používame ho pre krásne vlasy a pleť. Olivový olej však dokáže pomôcť aj pri bolestiach kĺbov. Obnovuje steny krvných ciev. Rozpúšťa zložky v masti a rýchlejšie ich zmieša dohromady. Prispieva k regenerácii kostného tkaniva.

Včelí vosk

Prináša okrem iného úľavu aj pri bolestiach kĺbov a pomáha i s mnohými ďalšími problémami. Tento najznámejší včelí produkt má bohaté využitie v kozmetike, v potravinárskom i lekárenskom priemysle.

Včelí jed

Ďalšou zložkou tohto produktu je včelí jed. Normalizuje vnútorný krvný obeh v cievnych kapsulách. Pomáha regenerovať kostné tkanivo a obnovuje steny krvných ciev.

Propolis

Ďalším včelím produktom, ktorý sa v prípravku nachádza, je propolis. Extrakt z propolisu pomáha riediť krv, predchádzať problémom s krvným obehom a stimulovať metabolizmus.

Ostatnými zložkami sú vitamíny skupiny C a B, extrakt z včelích můr, ktorý tonizuje cievy v oblasti kĺbov, a céder, ktorý zlepšuje krvný obeh.

Ako používať?

Používanie je jednoduché. Je však potrebné počítať s tým, že problémy nezmiznú hneď. Je dôležité prípravok Motion Free používať pravidelne a v ťažších prípadoch aj dlhodobo. Stačí naniesť malé množstvo krému na problémové partie a dôkladne vtrieť do kože. Všetky ingrediencie sa musia dostať do chrupavky a nevsiaknuť do oblečenia a prikrývky. Je teda vhodné natierať na holú kožu a chvíľku počkať. Ideálne dávkovanie je trikrát denne. Tento prípravok získal niekoľko ocenení a certifikátov.

Ako objednať?

Tento prípravok si môžete objednať iba cez webové stránky. Stačí vyplniť meno a telefón a počkať, kým vás skontaktuje operátor, ktorý s vami dokončí objednávku a zodpovie vaše otázky. Balíček môžete zaplatiť až po doručení. Motion Free nie je aktuálne možné dostať v lekárňach.

Skúsenosti a recenzie používateľov

Recenzií a skúseností sme našli na niekoľkých stránkach a v diskusiách. Sú kladné. Svojím zložením produkt rozhodne zaujal a odporúčame ho vyskúšať.

Recenzie

Motion Free
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné zloženie
 • certifikovaný prípravok
 • odporúčaný odborníkmi
 • jednoduché nanášanie
 • bezpečná platba na dobierku
Mínusy
 • nie je možné vopred vyskúšať
 • je možné objednať iba cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Share on Facebook0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *