Motion Free

Motion FreeBolesť kĺbov je v súčasnosti veľmi častá a dokáže poriadne potrápiť každého z nás. Je to dané tým, že žijeme v hektickej dobe. Snažíme sa stihnúť čo najviac vecí, často v strese a zhone. Výsledkom je bolesť pohybového aparátu, svalov, kĺbov. Opotrebované kĺby predstavujú veľký problém a hrozí riziko hospitalizácie a trvalých následkov. Zisťovali sme pre vás, aké sú možnosti liečby. A pretože dávame prednosť čisto prírodným prípravkom, zaujala nás masť Motion free. Poďme si ju viac priblížiť.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Aké sú príznaky?

Bolesť kĺbov je, samozrejme, intenzívnejšia s vekom. Vek však nie je jediný faktor. Ak máte tieto problémy, je načase ich riešiť.

 • Bolesť kĺbov (chronická či nárazová)
 • Akútna bolesť v páse, ktorá paralyzuje spodnú časť tela

Je veľmi dôležité riešiť tieto problémy čo najskôr a neodkladať ich. Môžete, samozrejme, vyskúšať rôzne metódy liečby. Začať od tých menej razantných na prírodnej báze. Ak to však nepomôže, je potrebné navštíviť lekára.

Čo je Motion Free?

Jednou z možností, ako si pomôcť, je vyskúšať krém Motion Free, ktorý je voľne dostupný. Pomáha uľavovať od bolesti, zmierňuje zápal. Je ho možné používať v priebehu choroby (problémov), ale aj ako prevenciu. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia artrózou, artritídou a osteochondrózou.

Aké sú hlavné účinky tohto produktu?

 • Obnovuje poškodenú chrupavku
 • Zmierňuje opuchy
 • Zlepšuje mobilitu kĺbov
 • Poskytuje ochranu pred kalcifikáciou

Tento prípravok môžete využiť jednorazovo alebo ho úplne bez obáv používať denne. Má široké spektrum účinkov a 100 % prírodné zloženie. Výrobca upozorňuje, že prípravok je veľmi účinný a otestovaný odborníkmi.

Z čoho sa prípravok skladá?

Olivový olej

Je známy predovšetkým v kuchyni. Má však veľmi širokospektrálne využitie nielen vnútorne, ale aj navonok. Používame ho pre krásne vlasy a pleť. Olivový olej však dokáže pomôcť aj pri bolestiach kĺbov. Obnovuje steny krvných ciev. Rozpúšťa zložky v masti a rýchlejšie ich zmieša dohromady. Prispieva k regenerácii kostného tkaniva.

Včelí vosk

Prináša okrem iného úľavu aj pri bolestiach kĺbov a pomáha i s mnohými ďalšími problémami. Tento najznámejší včelí produkt má bohaté využitie v kozmetike, v potravinárskom i lekárenskom priemysle.

Včelí jed

Ďalšou zložkou tohto produktu je včelí jed. Normalizuje vnútorný krvný obeh v cievnych kapsulách. Pomáha regenerovať kostné tkanivo a obnovuje steny krvných ciev.

Propolis

Ďalším včelím produktom, ktorý sa v prípravku nachádza, je propolis. Extrakt z propolisu pomáha riediť krv, predchádzať problémom s krvným obehom a stimulovať metabolizmus.

Ostatnými zložkami sú vitamíny skupiny C a B, extrakt z včelích můr, ktorý tonizuje cievy v oblasti kĺbov, a céder, ktorý zlepšuje krvný obeh.

Ako používať?

Používanie je jednoduché. Je však potrebné počítať s tým, že problémy nezmiznú hneď. Je dôležité prípravok Motion Free používať pravidelne a v ťažších prípadoch aj dlhodobo. Stačí naniesť malé množstvo krému na problémové partie a dôkladne vtrieť do kože. Všetky ingrediencie sa musia dostať do chrupavky a nevsiaknuť do oblečenia a prikrývky. Je teda vhodné natierať na holú kožu a chvíľku počkať. Ideálne dávkovanie je trikrát denne. Tento prípravok získal niekoľko ocenení a certifikátov.

Ako objednať?

Tento prípravok si môžete objednať iba cez webové stránky. Stačí vyplniť meno a telefón a počkať, kým vás skontaktuje operátor, ktorý s vami dokončí objednávku a zodpovie vaše otázky. Balíček môžete zaplatiť až po doručení. Motion Free nie je aktuálne možné dostať v lekárňach.

Skúsenosti a recenzie používateľov

Recenzií a skúseností sme našli na niekoľkých stránkach a v diskusiách. Sú kladné. Svojím zložením produkt rozhodne zaujal a odporúčame ho vyskúšať.

Recenzie

Motion Free
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné zloženie
 • certifikovaný prípravok
 • odporúčaný odborníkmi
 • jednoduché nanášanie
 • bezpečná platba na dobierku
Mínusy
 • nie je možné vopred vyskúšať
 • je možné objednať iba cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.