Multilan Active

Multilan ActiveSpočiatku to vyzerá nenápadne. Trápi vás pocit zaľahnutých uší a hlasitosť rádia či televízora máte nastavenú na maximum. Keď sa s niekým rozprávate, zdá sa vám, že šeptá. Nedoslýchavosťou trpí zhruba 5 % populácie.

Toto postihnutie rozhodne nepodceňujte! Je zdrojom celého radu psychických problémov. Podobne ako nevidomí, i nedoslýchaví ľudia sa len veľmi ťažko zapájajú do bežného života. Často sa cítia sociálne izolovaní a osamelí. Pýtate sa, či je možné nedoslýchavosť účinne riešiť? Určite áno! Produkt Multilan Active – to je veľká šanca, ako sa tohto trápenia zbaviť.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Nedoslýchavosť – ochorenie, ktoré sa môže týkať každého z nás

Nedoslýchavosť alebo hypakúzia je čiastočnou redukciou sluchu, pričom príčin tohto zhoršenia môže byť hneď niekoľko.

Podľa času vzniku sa sluchové problémy delia do dvoch skupín:

  1. vrodené v dôsledku dedičnosti, respektíve spôsobené komplikáciami v priebehu tehotenstva v čase zrenia plodu,
  2. získané, ktoré vznikajú až po pôrode a môžu sa prejaviť počas celého života.

Ak postupná strata sluchu spočíva vo vyššom veku pacienta, keď dochádza k starnutiu jeho sluchového orgánu, hovoríme o tzv. stareckej nedoslýchavosti.

Podľa miesta a spôsobu poškodenia sluchového ústrojenstva odborníci rozdeľujú nedoslýchavosť na centrálnu a periférnu. Za prvým uvedeným typom nedoslýchavosti stoja predovšetkým úrazy, nádory či cievne mozgové príhody, zatiaľ čo príčinou periférnej nedoslýchavosti môžu byť vážne ochorenia (napríklad zápal vonkajšieho zvukovodu, Eustachovej trubice či otoskleróza).

Starostlivosť o sluch = vhodná hygiena, včasné riešenie a… Multilan Active

Uši rovnako ako iné časti ľudského tela vyžadujú pravidelnú, ale predovšetkým správne vykonávanú hygienu. Ucho sa nikdy nečistí vatovou tyčinkou, ktorú zavádzame do zvukovodu. Jednak by sme si mohli zatlačiť maz hlbšie do ucha, a vytvoriť tak zátku, jednak by sme sa mohli nepríjemne zraniť. Odborníci odporúčajú používať rastlinný (napríklad panenský olivový) olej alebo špeciálny sprej na čistenie uší. Oba tieto prostriedky efektívne napomáhajú k zmäkčeniu ušného mazu a k jeho samovoľnému odstráneniu.

Rovnako dôležitá je aj prevencia. Snažte sa vyhýbať príliš hlučnému prostrediu, napríklad obmedzte pobyt na mieste, kde často hrá hlasná hudba. Kto sa z rôznych, predovšetkým profesijných dôvodov (pracujúci v ťažkom priemysle, zvukári atď.) nemôže úplne vyvarovať hluku, mal by z preventívnych dôvodov nosiť štuple, ktoré predstavujú veľmi lacnú, ale účinnú pomôcku. Ticho je pre blaho našich uší úplne najlepšie, dochádza tým k posilňovaniu sluchových senzorov a cibrí to aj ostatné zmysly.

Už pri prvých drobných náznakoch zhoršenia sluchu je nutné spozornieť a začať situáciu okamžite riešiť. Okrem už spomenutej izolácie od okolitého sveta, ktorá značne komplikuje sociálny život a obmedzuje v zamestnaní, v rodinnom živote i v bežných aktivitách, prichádzajú spolu s poruchou sluchu často i problémy so sústredením sa, závraty alebo zlý spánok.

Vyhnite sa týmto zdravotným problémom a zvoľte osvedčený prostriedok, ktorý dá váš poškodený sluch opäť do poriadku a vráti vám chuť do života. Rozhodnite sa pre Multilan Active.

Zloženie Multilan Active – tajomstvo Orientu

Multilan Active je produkt, ktorého účinok je založený na pôsobení látok:

Ginkgo biloba

Prazvláštny ihličnatý strom ginko dvojlaločné pôvodom z Číny a Japonska. Medzi týmito prospešnými zložkami sú to primárne tzv. terpény. V prípravku je extrakt z ginka.

Koenzým Q10

Produkt je ešte doplnený koenzýmom Q10 a zinkom; ďalej obsahuje vitamíny skupiny B (B3 a B12), vitamín D3, horčík, kyselinu listovú, kyselinu alfa-lipoovú, taurín a i.

Pri extrakte z ginka bol preukázaný pozitívny vplyv na nedostatočné cievne zásobovanie mozgového tkaniva. Lepšie prekrvenie sa potom priaznivejšie prejavuje práve na sluchu. Doplnky s extraktom ginka dvojlaločného sa odporúčajú i na zmiernenie šelestu v ušiach a tiež dokážu účinne uľaviť od bolesti pri dlhotrvajúcich zápaloch.

Na rozdiel od prípravkov podobného charakteru obsahuje Multilan Active vysokú koncentráciu účinných látok a vyznačuje sa ich veľmi dobrou vstrebateľnosťou. Pomáha trvalému zlepšeniu sluchu a jeho výhody oceníte predovšetkým pri porovnaní s načúvacími prístrojmi, ktoré fungujú iba vtedy, keď ich nosíte.

Multilan Active je určený pre široké spektrum užívateľov

Prvé výsledky užívania prírodného doplnku stravy je možné zaznamenať približne o štyri týždne. Multilan Active môže pomôcť tak starším, ako aj mladším ročníkom ako prevencia. Jeho zloženie je vhodné pre mužov i ženy.

Užívanie

Užívanie je veľmi jednoduché. Kapsulu stačí zapiť dostatočným množstvom vody, a to vždy dve pilulky denne – jednu ráno a jednu večer. Balenie obsahuje celkovo 30 toboliek. Pre svoje čisto prírodné zloženie je prostriedok veľmi dobre znášaný. Užívanie konzultujte so svojím lekárom. Tiež je vhodný na dlhodobé podávanie.

Ak problémy pretrvávajú, prípadne sa u vás vyskytnú akékoľvek nežiaduce prejavy, okamžite navštívte svojho lekára.

Užívanie sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a všetkým, ktorí sú si vedomí precitlivenosti alebo alergie na niektorú zo zložiek tohto doplnku. Tiež nie je vhodný pre malé deti a osoby mladšie ako 18 rokov.

Cena produktu a objednávka, ktorá vás nezdrží

Strata sluchu je citlivým problémom, s ktorým sa mnohí obávajú niekomu zveriť, lebo považujú tento jav za príznak starnutia. To sa negatívne podpisuje i na ich sebavedomí. Preto je dôležitá maximálna diskrétnosť. Multilan Active je možné objednať i z pohodlia domova prostredníctvom internetových stránok, kde je uvedená aj aktuálna cena.

Recenzie – aké sú názory užívateľov?

Priaznivé účinky produktu už po krátkom čase potvrdzujú i samotní užívatelia, prípadne tí, ktorí preparát objednali svojim najbližším – rodičom či starým rodičom. Samozrejme, záleží na príčine nedoslýchavosti, preto by ste mali svoj zdravotný stav vždy konzultovať s príslušným odborníkom. Strata sluchu môže byť sprievodným javom iného závažného ochorenia, ktoré netreba podceniť.

Recenzie

Multilan Active
4.9 Celkom
Plusy
  • čisto prírodné zloženie
  • dobrá znášanlivosť
  • efekt nastáva už po krátkodobom užívaní
Mínusy
  • účinkuje na obmedzené spektrum príčin
  • dostať iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.