Nidora

NidoraMárne sa snažíte schudnúť a už ste vyskúšali všetko? Diéty, cvičenie, detoxikáciu aj zdravý životný štýl. Schudnúť nie je často také zložité, ako si postavu udržať. Okrem týchto možností existujú ešte rôzne podporné prípravky, ktoré vám s chudnutím majú pomôcť. Jedným z nich je aj trochu netradičný produkt s názvom Nidora. Ide o prípravok na chudnutie vo forme sypkého prášku. Výrobca sľubuje vysokú účinnosť a jednoduché užívanie, čo nás zaujalo. Naozaj to funguje alebo ide o ďalší podvod? Poďme si o výrobku Nidora povedať viac.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Nidora?

Nidora je prášok na chudnutie, ktorý pochádza z Ameriky. Ako je známe, práve v USA majú ľudia najväčší problém s obezitou. Lenže pozor, tento prášok si nesypete do pitia ani do jogurtu, ale na každú porciu jedla. Účinok by mal byť taký, že pokrm vás rýchlejšie zasýti. Znie to dosť jednoducho, však?

Nejde o takú prevratnú novinku, ako by sa mohlo zdať. Už existujú rôzne spreje, ktoré si nastriekate do úst a dodajú vám pocit sýtosti. Ľudia sú voči podobným prípravkom pomerne skeptickí, čomu sa však netreba čudovať. Keď sa povie „zázračný prípravok na chudnutie“, väčšina si myslí, že je to podvod.

Nidora sa využíva po celom svete. Tento jednoduchý mechanizmus by mal zaistiť, aby sme schudli prirodzeným spôsobom bez hladovania a nezdravých diét.

Ako Nidora funguje?

Hneď na začiatku by sme mali upozorniť, že tento prípravok sa teší veľkému úspechu po celom svete. Nie je však najlacnejší, preto je potrebné vždy zvážiť všetky fakty a dozvedieť sa čo najviac informácií.

Ako už bolo uvedené vyššie, ide o prášok, nie tablety. Ako to teda vlastne funguje? Princíp sa zdá byť veľmi jednoduchý. Vezmete prášok a posypete ním každé jedlo, ktoré sa chystáte konzumovať. Čuchové vnemy dajú impulz mozgu. Následne sa uvoľnia hormóny, ktoré znižujú chuť do jedla. Jednoducho povedané, mala by vám stačiť menšia porcia na plné zasýtenie. A vďaka tomu pôjdu kilogramy dole.

Nidora však ide ešte viac do hĺbky. Odborníci hovoria, že ak ju budete sypať na obľúbené a nezdravé jedlá, prestanú vám chutiť. V krátkom čase sa tak nebudete môcť ani pozrieť na hranolčeky, hamburgery i sladkosti. Navyše obmedzuje pocity hladu.

Aký je hlavný princíp?

Aby sme si to vysvetlili podrobne, skúsme si predstaviť nasledujúce.

  1. Aróma produktu ide do nosa a cez jazyk až do nervových receptorov.
  2. Receptory vysielajú signály, ktoré vedú k stimulácii čuchu a chuti v centrálnom mozgu.
  3. Vďaka hypotalamu, ktorý dáva signál do hypofýzy, dochádza k pocitu sýtosti.
  4. Hypofýza má za úlohu uvoľňovať hormóny, ktoré potláčajú hlad a chuť.

Z toho vyplýva, že vďaka Nidore budete mať rýchlejšie pocit zasýtenia, veľa potravín vám prestane chutiť, budete jesť menej, a tým aj chudnúť.

Nidora – zloženie

Veľmi zaujímavé je zloženie tohto prípravku. Ide iba o preverené a úplne bezpečné ingrediencie.

Bezlepkový maltodextrín

Tento prípravok býva súčasťou bezlepkovej diéty. Vyrába sa z kukurice, pšenice či zemiakov. Výhodou je, že tieto potraviny sú ľahko stráviteľné a málo kalorické. V tomto prípade je vyrobený z kukuričného lepku.

Oxid kremičitý

Nachádza sa bežne v prírode, ale tiež v zelenine, cibuli, ryži a ďalších potravinách. Používa sa hlavne na absorpciu vody v práškových potravinách.

Fosforečnan vápenatý

Ide o vápenatú soľ, ktorá prispieva k správnej tvorbe kostí a zubov. Pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika a fosforu v ľudskom organizme, aby sa dobre ukladal a menil na energiu. Nachádza sa aj v cukríkoch a džeme.

Sójový lecitín

Má podľa dostupných štúdií vplyv na znižovanie cholesterolu a triglyceridov a, naopak, podporuje zdravý cholesterol v krvi.

Prípravok obsahuje aj sóju, mliečne zložky i rôzne korenia. Všetky príchute sú úplne bezpečné.

Ako objednať?

Objednať môžete cez webové stránky (v lekárňach ho nie je možné dostať). Doprava je zadarmo.

Recenzie užívateľov

Recenzie užívateľov sú veľmi rozmanité. Na oficiálnych stránkach nájdete samú chválu, ako ľudia schudli 25 kg a nemuseli robiť nič navyše, len užívať prípravok Nidora. Je pravda, že na niekoho to skutočne pôsobí. Pozitívne skúsenosti zákazníkov sme totiž našli aj na neoficiálnych stránkach.

Recenzie

Nidora
4.9 Celkom
Plusy
  • jednoduché použitie
  • overený produkt
  • platba pri prevzatí tovaru
Mínusy
  • odporúčanie užívať dlhodobo
  • dostať iba cez oficiálny web
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.