NikoStop Antistress

NikoStop – dajte stop večnému zlozvyku

Možno poznáte ten vtip, ako vojde fajčiar do ordinácie a pýta sa staršieho doktora, ako by mohol skoncovať so svojím zlozvykom. Lekár začudovane odpovie: „Prestať fajčiť? Veď to nič nie je! Ja sám som prestal s fajčením už najmenej dvadsaťkrát.“

Fajčenie je a vždy bolo tak trochu spoločenským nešvárom, no súčasne i určitou pózou a výrazom dospelosti, sebavedomia, samostatnosti a slobody. Frajerinou, ktorá hlavne tínedžerom umožňuje zaradiť sa do určitej skupiny rovnako zmýšľajúcich ľudí. Len pramálo ľudí si v okamihu, keď prepadnú fajčeniu, uvedomí, že jeho následky môžu spôsobiť nezvratné zdravotné ťažkosti. Pokiaľ ste sa po dlhom zvažovaní rozhodli s fajčením raz a navždy „seknúť“, máte teraz jedinečnú šancu. Na trh totiž prichádzajú kvapky určené na jednoduché odvykanie si od fajčenia NikoStop Antistress, ktoré vás dokážu úplne zbaviť chuti na cigaretu.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Trpký údel fajčiarov

Zbaviť sa závislosti od cigariet predstavuje pre väčšinu fajčiarov takmer nadľudskú úlohu. V poslednom čase prichádza obrovský spoločenský tlak, ktorý má za cieľ znechutiť fajčiarom ich zlozvyk v podobe zákazu fajčenia v reštauráciách, potlačí škatuliek s odpudivými obrázkami zobrazujúcimi negatívne zdravotné následky dlhodobého fajčenia a iných, často kontraproduktívnych opatrení, ktoré sa úplne míňajú účinkom. Spoľahlivo nefungujú ani rôzne nikotínové žuvačky, náplasti či pastilky, lebo ich účinky rýchlo vyprchajú. Kvapky NikoStop Antistress sú oproti tomu spoľahlivé, ich účinok má rýchly nástup a fungujú dlhodobo.

Medzi kvapkami a tradičnými prostriedkami, ako sú nikotínové žuvačky či náplasti, existuje jeden zásadný rozdiel. Kvapky NikoStop Antistress dokážu človeku, ktorý sa snaží obmedziť fajčenie alebo úplne prestať, efektívne pomôcť od stresu, straty koncentrácie a nepohodlia, ktoré odvykanie väčšinou sprevádzajú.

Zloženie kvapiek NikoStop Antistress

NikoStop je bylinný prípravok, ktorý tvoria tieto dôležité zložky:

Medovka lekárska

Látky nachádzajúce sa v aromatických listoch medovky, tejto užitočnej byliny dorastajúcej do výšky 70 až 150 cm, efektívne napomáhajú k vyrovnaniu sa so stresovými situáciami, nervozitou a depresiami, ktoré vznikajú v dôsledku náhlej neprítomnosti nikotínu u fajčiarov. Sú to silice, triesloviny, organické kyseliny, sliz, flavonoidy a minerálne látky, ktoré zlepšujú spánok, majú pozitívny vplyv na nervovú sústavu, celkovú psychiku a dobré trávenie.

Levanduľa lekárska

Je to bylina pôvodne rastúca vo francúzskej časti Stredozemia. Môžeme ju opísať ako bohato vetvený poloker s vyššími stonkami a podlhovastými kláskami fialových kvetov. Táto aromatická a liečivá rastlina slúži ako silný prírodný adaptogén bez vedľajších účinkov, ktorý zaručuje zvýšenie odolnosti ľudského organizmu proti niektorým stresujúcim faktorom a psychickej nerovnováhe. Táto látka pomáha odvykať od fajčenia ľahšie a znesiteľnejšie. Okrem iného čistí telo od nebezpečných toxínov, ktoré sa pri fajčení vstrebávajú.

Hloh jednosemenný

Táto zázračná rastlina, ktorá pôvodne pochádza zo severozápadnej Afriky, západnej Ázie a Európy a dosahuje vzrast malého stromčeka (cca 6 m), sa často používa v tradičnom ľudovom liečiteľstve. Dokáže výrazne zlepšiť činnosť srdca, používa sa predovšetkým pri liečení srdcovej arytmie, vysokého tlaku a rovnako ako liek vhodný pri angíne pectoris. Drobné malvičky hlohu (tzv. hložinky) obsahujú celý rad užitočných látok – karotény, triesloviny, glykozidy, flavonoidy, pektíny, vitamíny C a B a cukry.

Tryptofan

Patrí medzi nepolárne, esenciálne aromatické aminokyseliny. Podieľa sa na zvýšenej produkcii sérotonínu a čiastočne i melatonínu. Napomáha znižovať psychické a nervové napätie, vyrovnávať prudké výkyvy nálady, podporuje zdravý a kvalitný spánok, tlmí depresie i abstinenčné symptómy, ktoré súvisia s ukončením konzumácie návykových látok.

Vitamín B6

Nazýva sa aj pyridoxín. Ľudský organizmus nie je schopný vytvoriť si ho sám, a tak ho musíme prijímať z jedla. Vyskytuje sa v množstve potravín, nájdeme ho napríklad vo vajciach, v bravčovom mäse, v zemiakoch i špenáte, obsahujú ho tiež banány, orechy či obilniny. Vitamín B6 pomáha pri trávení tukov a bielkovín, posilňuje imunitný systém, dokáže zlepšiť náladu a liečiť nervové problémy.

Vitamíny B1 a B3

Poskytujú telu potrebnú rovnováhu. Ani vitamín B1 označovaný ako thiamin nedokáže telo (rovnako ako vitamín B6) samo syntetizovať. Ak ho chcete v organizme pravidelne dopĺňať, pomôžu vám vitamínové doplnky, prípadne potraviny ako ovsené vločky, celozrnné pečivo, orechy, mlieko, chudé bravčové mäso a iné.

Tiamín pomáha pri zápale nervov, pri tráviacich problémoch, dokáže zlepšovať náladu a zabraňuje únave.

Vitamín B3 (tzv. niacín) je užitočný z mnohých dôvodov – posilňuje imunitný, kardiovaskulárny a nervový systém, pomáha pri psychickom vyčerpaní a zlepšuje funkciu krvného obehu.

Kde kvapky kúpiť?

NikoStop Antistress aktuálne zoženiete iba na webových stránkach výrobcu (nie je možné kúpiť ich v lekárňach). Stačí len vyplniť kontaktné údaje, ozve sa vám operátor a spoločne dohodnete ďalšie podrobnosti. Zaplatíte až pri prevzatí.

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Recenzie a skúsenosti zákazníkov s produktom NikoStop Antistress sú väčšinou pozitívne. Užívatelia si chvália jednoduché použitie a účinky produktu. Prípravok môžeme odporučiť, má skvelé zloženie.

Recenzie

NikoStop Antistress
4.9 Celkom
Plusy
  • efektívne sa podieľa na likvidácii nežiaduceho zlozvyku a, naopak, pomáha vytvárať a upevniť nový zvyk
  • odstraňuje stres, duševnú nerovnováhu, potláča ďalšie psychické poruchy, ktoré vznikajú pri prerušení fajčenia
  • pomáha zbaviť intoxikovaný organizmus nikotínu a ďalších škodlivých látok
  • ide o čisto prírodný produkt
Mínusy
  • je ho možné kúpiť iba na internete
  • dodržujte pokyny výrobcu uvedené v príbalovom letáku
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.