Nikotinoff

NikotinoffFajčenie, neustála téma a problém mnohých ľudí po celom svete. Je ľahké zvyknúť si na fajčenie, ale veľmi ťažké sa tejto neresti vzdať. Každý, kto už fajčeniu prepadol, dobre vie, aké zložité je z rozbehnutého vlaku vystúpiť. A pre obchodníkov je to skvelá príležitosť neustále vymýšľať osvedčené prípravky, vďaka ktorým prestanete fajčiť v krátkom čase a prakticky bez námahy. Znie to rozprávkovo, ale čo skutočne pomáha a kedy ide o placebo? Poďme si teraz posvietiť na kvapky Nikotinoff, ktoré by mali pomôcť prestať s fajčením raz a navždy!

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Za jednu kúru bez fajčenia

Nikotinoff sľubujú, že sa zbavíte fajčenia už po jednej kúre. Znie to skvele, však? Prípravok obsahuje saponíny, teda látky prírodného pôvodu, ktoré zbavujú chute na cigarety. Fungujú jednoducho, blokujú receptory, ktoré človeku dávajú pocit uspokojenia z fajčenia. Zamedzia tomu, že budete mať chuť na cigaretu a potešenie z fajčenia. Prípravok je navyše úplne bezpečný, ide o prírodné látky, ktoré neškodia zdraviu. Okrem toho, že prestanete fajčiť, ešte dodáte svojmu telu dokonalú detoxikáciu a budete v pohode po psychickej aj fyzickej stránke.

Kvapky na vnútorné užitie

Nikotinoff nie sú žiadne náplasti ani magnety do uší. Ide o kvapky, čo vás možno trochu prekvapí. Kvapky rastlinného pôvodu obsahujú aktívne látky, ktoré chránia neuróny v mozgu pred škodlivým pôsobením nikotínu. Odstraňujú nervozitu a potláčajú chuť do jedla.

A aké sú výsledky? Podľa výrobcu skvelé! Až 93 % užívateľov si chváli, že vďaka Nikotinoff prestali fajčiť, zlepšila sa im pleť, chuť do života, získali lepšiu fyzickú kondíciu, nehovoriac o zlepšení v sexuálnej oblasti.

Z čoho sa Nikotinoff skladá?

Základom prípravku sú takzvané saponíny. Ide o chemické zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v určitých druhoch rastlín. Majú horkastú chuť a ich účinky spočívajú v schopnosti tvoriť komplexy so sterolmi. Vo veľkej miere sa využívajú v lekárstve, kozmetike, do zubných pást a sú súčasťou prípravku Nikotinoff. Blokujú receptory a vďaka tomu človek prestáva mať chuť na tabak.

Súčasťou tohto produktu sú aj rôzne vitamíny a výťažky z liečivých bylín.

Ako prípravok funguje?

Je to jednoduché. Keď budete kvapky Nikotinoff užívať pravidelne, dosiahnete tieto účinky:

 • Budete mať menšiu chuť na cigaretu
 • Zbavíte sa závislosti
 • Nepriberiete
 • Nebudete nervózni
 • Budete sa cítiť lepšie a ušetríte za cigarety

Ako užívať?

Užívanie je jednoduché. Do pohára nalejte teplú vodu a pridajte 30 až 40 kvapiek. Zmiešajte a vypite. Takto užívajte až 3× denne počas 30 dní, keď by sa mali dostaviť účinky.

Ako objednať?

Objednať môžete iba cez webové stránky výrobcu (v lekárňach nie je možné zatiaľ kvapky dostať). Stačí, keď vyplníte formulár a počkáte, kým sa s vami spojí operátor. Tovar dostanete do troch dní a zaplatíte pri prevzatí na dobierku.

Recenzie a skúsenosti

Recenzie a skúsenosti s týmto produktom sú dobré. Ľudia si chvália, že vďaka prípravku prestali fajčiť a nemali žiadne abstinenčné príznaky. Ženy si pochvaľujú hlavne to, že nepribrali. Tento prípravok odporúčajú dokonca aj odborníci. A náš názor? Podľa všetkého môžeme odporúčať.

Recenzie

Nikotinoff
4.9 Celkom
Plusy
 • jednoduché použitie
 • prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • certifikovaný produkt
 • platba na dobierku
Mínusy
 • kúpiť možné len cez internet
 • každému nemusí tento spôsob vyhovovať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.