Onycosolve

OnycosolveObjavila sa u vás mykóza nechtov a nôh? Potom iste viete, ako toto ochorenie dokáže každého z nás poriadne potrápiť. Prejavuje sa bielymi či žltkastými škvrnami na okrajoch nechtov. Infekcia sa rýchlo šíri na nechtové lôžko. Dochádza k lámaniu a štiepeniu nechtov. Mykóza nechtov môže byť veľmi úporná, postihnuté miesto svrbí a bolí. Je dôležité včas pristúpiť k liečbe a nájsť vhodný prípravok. Objavili sme Onycosolve, ktorý by mal s týmito problémami pomôcť.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Onycosolve

Tento prípravok by mal zbaviť nechty a kožu plesne už za jeden týždeň. Znie to až neuveriteľne, ale výrobca má na to dostatok argumentov. Pri pravidelnom používaní by malo dôjsť k veľkej úľave:

  • Uľaví od svrbenia a nadmerného potenia
  • Zlikviduje rast plesne a odstráni príčinu
  • Zregeneruje poškodenú a popraskanú kožu až o 98 %

Prípravok nielen pomáha, ale tiež ochraňuje pokožku pred vznikom ďalšej plesne. Výsledky sa prejavia veľmi rýchlo. Vaše nohy a nechty budú opäť krásne a hebké.

Možno si hovoríte, že vám sa to stať nemôže. Dodržiavate hygienu a staráte sa o seba. Opak je však pravdou. Vo väčšine prípadov je ochorenie spôsobené hubou – parazitom. Ten dokáže preniknúť do pokožky napríklad s jedlom, slinami, malými rankami, prasklinami. Stačí, aby mal pleseň niekto z vašich blízkych a ste tiež ohrození. Ochorenie sa totiž šíri veľmi ľahko a rýchlo.

Pleseň môžete dostať prakticky kdekoľvek. Najčastejšie na verejných miestach (sauna, bazén, sprcha…).

Z čoho sa sprej Onycosolve skladá?

Poďme si teraz vymenovať hlavné zložky tohto prípravku:

Extrakt z dubovej kôry

Často sa využíva pri problémoch s hemoroidmi. Pomáha upokojiť a zjemniť pokožku a urýchľuje jej regeneráciu. Zbavuje nepríjemného svrbenia aj zápachu. A predovšetkým má protizápalové účinky.

Archangelika lekárska

Táto rastlinka je v ľudovom liečiteľstve veľmi obľúbená. Má širokospektrálne liečivé účinky a perfektne pôsobí aj na pleť. V stredoveku ľudia dokonca verili, že pomáha v liečbe proti moru. Obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok.

Šalvia

Pozná ju naozaj každý. Je vhodná aj pri liečbe akné a ďalších kožných problémov. Vyhladzuje pokožku, ktorá vyzerá mladistvejšie.

Olej z čajovníka

Má široké spektrum pôsobenia. Dezinfikuje, pôsobí protizápalovo, hojí a je vynikajúci pri plesňových ochoreniach. Tvorí teda veľmi významnú súčasť tohto produktu.

Ako Onycosolve používať?

Použitie spreja Onycosolve je jednoduché a hravo to zvládne každý. Na očistenú a suchú pokožku nastriekajte sprej, dôkladne vtrite a nechajte zaschnúť. Nastriekajte na poškodené nechty aj kožu aspoň dvakrát denne.

Ako kúpiť?

Prípravok Onycosolve si môžete kúpiť iba cez oficiálny web predajcu. Máte 100 % istotu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti a platba prebieha až po prevzatí tovaru – na dobierku. Prípravok vám bude doručený do 1 až 3 dní od objednania. Zatiaľ ho nie je možné dostať v lekárňach.

Ďalšie informácie o produkte

Recenzie a skúsenosti používateľov

Na produkt Onycosolve sme našli niekoľko recenzií. Narazili sme predovšetkým na pozitívne. Nezostáva teda nič iné, len vyskúšať.

Recenzie

Onycosolve
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodný a úplne bezpečný prípravok
  • žiadne vedľajšie účinky
  • platba pri prevzatí tovaru
Mínusy
  • dostupnosť iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.