Ostelife

OstelifeOstelife alebo ako na život bez boľavých kĺbov

Ako sa to vlastne stane, že človeka začnú bolieť kĺby? A dá sa s tým niečo robiť. Najprv odpoveď na druhú otázku: Áno, existujú prostriedky, ktoré prinášajú efektívnu liečbu boľavých kĺbov. Jedným z nich je krém Ostelife. Skôr než sa však dostaneme k opisu jeho účinkov, zloženia a schopností, povedzme si niečo o samotnej bolesti kĺbov, jej príčinách a príznakoch.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Keď nás bolia kĺby

V ľudskom tele sa nachádza približne 180 kĺbových spojení. Bezproblémový pohyb však dovoľujú iba vtedy, ak sú zdravé. Príčin boľavých kĺbov môže byť hneď niekoľko. Jedným z dôvodov býva porucha či strata imunity. Ďalej to môže byť infekčné ochorenie, ale aj dedičná či vrodená metabolická porucha. Typickými reumatickými chorobami sú predovšetkým reumatoidná artritída alebo osteoartróza.

Spočiatku sa tieto choroby prejavujú pomerne nenápadne. Medzi prvé symptómy týchto nevítaných hostí patrí napríklad opuch, zvýšená citlivosť na dotyk či pocit stuhnutých kĺbov, ktoré sa najčastejšie objavujú hlavne v ranných hodinách alebo v chladnejšom počasí. Nepríjemná stuhnutosť však môže pretrvávať i niekoľko hodín. Neskôr sa pridávajú bolesti, postihnutý kĺb sa deformuje, prestáva plniť svoju funkciu a chorý sa pohybuje len s veľkou námahou. Situáciu môže navyše skomplikovať zápal, ktorý sa šíri aj do okolitých tkanív. Najčastejšie bývajú zasiahnuté kolená, bedrá alebo články na prstoch rúk, pričom bolesť sa v neskoršej fáze prejavuje i v pokojovom stave.

Aj keď k prirodzenému opotrebovaniu kĺbov dochádza tiež s vekom a prvé príznaky môžeme pozorovať už okolo štyridsiatky, rozhodne nejde o neduh postihujúci výhradne seniorov. Ohrozenou skupinou osôb sú napríklad aj športovci, ktorí preťažujú kĺby jednorazovo.

Krém Ostelife – doprajte svojim kĺbom poriadnu regeneráciu

Ostelife svojím jedinečným zložením pomáha stimulovať obnovu kolagénu.

Zloženie krému

Kolagén

Kolagén je živočíšna, vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je nevyhnutná na správnu funkciu kĺbov a väzov. Správne tvorenie kolagénu má tiež pozitívny vplyv na našu kožu, na šľachy, kvalitu vlasov, zubov či nechtov. Produkcia tohto skleroproteínu však s pribúdajúcim vekom v tele výrazne klesá. Vnútorne sa to prejavuje zníženou ochranou kĺbového puzdra a navonok práve výraznou bolesťou.

Vápnik

Druhú kľúčovú zložku prípravku proti bolesti kĺbov Ostelife predstavuje vápnik (lat. calcium), ktorý je zásadným biogénnym prvkom nutným pre náš organizmus. V telách všetkých stavovcov sa podieľa na stavbe zubov a kostí. A aby sme si zachovali kosti čo najdlhšie zdravé, musíme telu vápnik dodávať, a to predovšetkým v období, ktoré je pre zdravý vývoj jedinca kľúčové, teda v detstve a dospievaní. Vyšší príjem vápnika je veľmi dôležitý i pre tehotné ženy a starších ľudí, ktorí sú ohrození osteoporózou.

Vinič

Doplnkovo prípravok obsahuje aj extrakt z listov viniča, ktorý má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém a preukázateľné antioxidačné a protizápalové účinky.

Arabská guma

V zložení Ostelife ďalej nájdeme arabskú gumu alebo živicu nachádzajúcu sa v miazge akácie senegalskej a arabskej (lat. Acacia senegal, Acacia arabica). Má značné využitie predovšetkým v lekárstve a tiež v potravinárstve pri výrobe cukroviniek, kde sa ako zahusťovadlo pridáva napríklad do želé alebo žuvačiek. Je to teda ideálna látka, ktorá dodá vašej chôdzi naozajstnú pružnosť.

Glykozamínoglykány

Posledným prvkom, ktorý tvorí súčasť prostriedku proti boľavým kĺbom Ostelife, sú glykozamínoglykány, známe pod starším názvom mukopolysacharidy. Tie prispievajú k obnovovaniu bunkových procesov aj k tvorbe a regenerácii spojivového tkaniva.

Ostelife – krém, ktorý zaberá

Účinné látky v kréme Ostelife pôsobia i preventívne. S jeho aplikáciou tak rozhodne nemusíte čakať až na fázu, keď začnete trpieť bolesťami. Je ho možné nasadiť ako opatrenie u ľudí, u ktorých sa predpokladá zvýšené riziko reumatických ochorení alebo bolestí kĺbov, napríklad u športovcov tesne pred plánovanou fyzickou aktivitou. Telu úplne prirodzené zloženie nijako neškodí ani pri dlhodobom používaní. Prvé výsledky zaznamenáte už po jedinej aplikácii, ale na výraznejšie zlepšenie by ste mali v liečbe vytrvať približne 10 až 15 dní a nanášať prostriedok v primeranej vrstve na postihnuté miesto dva- až trikrát denne. Krém sa príjemne roztiera po koži, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film, teda nešpiní a nezafarbuje odev.

Niekoľko odporúčaní na záver

Ostelife vďaka svojmu jedinečnému zloženie pôsobí priamo zvnútra a rieši samotnú príčinu vašich zdravotných problémov, neodstraňuje iba dôsledky, teda bolesti kĺbov. Poskytne vám tak dlhodobú a účinnú úľavu. Navyše ide o úplne bezbolestnú alternatívu tradičnej liečby podávanej injekčne. Vďaka prírodnému pôvodu všetkých zložiek nespôsobuje alergie a neboli preukázané žiadne iné nežiaduce účinky. Jediné, čo musíte urobiť, je dodržiavať pravidelnosť v jeho aplikácii.

Krém je dostupný i bez lekárskeho predpisu, ale mali by ste venovať pozornosť všetkým informáciám v príbalovom letáku. Ak užívate iné lieky alebo akékoľvek ďalšie preparáty, konzultujte používanie Ostelife so svojím lekárom. Ihneď ho kontaktujte aj vtedy, keď si všimnete akékoľvek neobvyklé reakcie, pri ktorých máte podozrenie, že by mohli byť vyvolané práve pôsobením tohto krému.

Kde krém objednať?

Ak používaniu krému Ostelife vo vašom prípade nič nebráni, môžete si ho objednať priamo z pohodlia vášho domova prostredníctvom internetu. Svoju objednávku budete mať doma v priebehu niekoľkých dní.

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Nájdené recenzie na Ostelife sú veľmi kladné. Ľudia ho v diskusiách často chvália, preto ho odporúčame vyskúšať.

Recenzie

Ostelife
4.9 Celkom
Plusy
  • jednoduchá aplikácia
  • účinkuje i preventívne a je ho možné používať dlhodobo
  • rýchla úľava od bolesti
Mínusy
  • Objednávajte iba originálny výrobok, ktorý vám zaručí uvedené výsledky. Nakupujte iba u overeného predajcu.
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “Ostelife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.