Prostalgene

ProstalgeneVyskúšajte Prostalgene, účinné kvapky proti chronickému zápalu prostaty. Prostata patrí medzi prídavné pohlavné žľazy, ktoré sa podieľajú na tvorbe ejakulátu. Jej primárnou funkciou je produkcia sekrétu, ktorého úlohou je zvyšovať životaschopnosť spermií. Sekrét tvorí svojím objemom zhruba 15 až 30 % celkového objemu ejakulátu. Prostata je svalovo-žľaznatý orgán, ktorý u zdravého muža dosahuje veľkosť zodpovedajúcu približne vlašskému orechu. Je uložená pod močovým mechúrom.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Prostalgene vám pomôže cítiť sa lepšie. Mužnejšie

Všetkým pánom, mužom i mládencom je teda jasné, že predstojnou žľazou ich matička príroda nevybavila len preto, aby si naplno užívali radosti života. Lenže život nie je prechádzka ružovou záhradou a občas na pánov tvorstva číhajú kadejaké nástrahy, napríklad chronická prostatitída.

I muži majú svoje trápenia

Prostatitída je ochorenie, ktoré sa prejavuje častým a bolestivým močením. Môže mať chronickú alebo akútnu formu. O akútnej hovoríme vtedy, ak príznaky pretrvávajú minimálne tri mesiace. Ďalšími symptómami býva horúčka a bolesti, ktoré sú lokalizované v genitáliách, ale aj v slabinách či v podbrušku. Akútnu formu sprevádza aj nevoľnosť, zvracanie, zimnica či celková slabosť. Ohrozenú skupinu predstavujú muži nad 50 rokov, problémy však postihujú i mladších.

Príčin zápalu môže byť viac, vinníkom býva bakteriálna infekcia, zriedka vírusy alebo plesňové ochorenia. Akútnu formu zápalu vyvoláva baktéria E.coli, ktorej prenos je možný cez močovú trubicu. Baktéria sa môžu prenášať aj pohlavným stykom.

Vzhľadom na to, že iba za zlomkom prípadov stoja ako pôvodcovia baktérie, liečba antibiotikami nemusí byť vždy účinná. Väčšina diagnóz si navyše vyžiada aj hospitalizáciu, menej často je možné indikovať iba ambulantnú liečbu, a to v dĺžke minimálne štyri týždne. Pri chronickej forme je liečba veľmi zdĺhavá s častými recidívami a ani urológovia nie sú v liečebnom postupe zajedno. Pre pacientov to tak znamená významné obmedzenie v bežnom živote a psychickú záťaž. Neliečená prostatitída môže znamenať rozšírenie zápalu ďalej do organizmu. V prípade chronickej prostatitídy hrozí zase pacientom neplodnosť.

Čo je Prostalgene?

Prostalgene je čisto prírodný preparát so šetrným zložením. Priaznivé účinky vykazuje pri liečbe chronickej prostatitídy a ďalej ho možno používať na liečbu benígnej prostatickej hyperplázie.

Zloženie – tajomstvo prírody overené generáciami predkov

Čo stojí za týmito skvelými výsledkami?

Serenoa plazivá

Výťažok z plodov palmy zvanej serenoa plazivá alebo saw palmetto. Olej z týchto bobúľ obsahuje celý rad užitočných mastných kyselín, fytosterolov a ďalších látok, ktoré sú známe pre svoje priaznivé účinky na prostatu. Zabraňujú zväčšovaniu jej objemu a zhoršovaniu problémov pri močení. Pôvodné národy Severnej Ameriky ich využívajú ako afrodiziakum.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný je známa liečivá bylina, ktorá rastie v suchom prostredí Európy, Ázie, Afriky i Austrálie. Jej listy, stonka, vňať i korene obsahujú látky prospešné pre ľudský organizmus, okrem iného fytosteroly, sapogeníny, glykozidy, flavonoidy a alkaloidy. Niektoré z nich pomáhajú posilniť erekciu a obnoviť mužské libido.

Vŕbovka malokvetá

Vŕbovka malokvetá sa tradične používa ako liečivá bylina s protizápalovým efektom na urologický trakt. Okrem iných látok obsahuje napríklad lektíny, kempferol, quercetín a myricetín, ktoré úspešne pomáhajú liečiť poruchy prostaty, odstraňujú bolestivosť pri močení, zaberajú proti chorobám ľadvín a liečia iné choroby, ktoré trápia predovšetkým mužov vyššieho veku.

Chlorid horečnatý

Poslednou dôležitou zložkou prírodného prípravku Prostalgene je chlorid horečnatý, ktorý sa stará o obnovenie krvného zásobenia prostaty.

Aby erekcia opäť stála za to

Prostalgene je výrobok, ktorý slúži na liečbu chronickej prostatitídy. Muži, ktorí ho pravidelne užívajú, už nemusia chodiť „na malú“ tak často ako predtým. Pomáha zmierňovať bolesti a kŕče v slabinách, pocity pálenia a nepríjemný tlak pri močení. Tiež má pozitívny vplyv na kvalitu vášho sexuálneho života. Prvé známky zlepšenia je možné pozorovať už počas prvého týždňa užívania. Nežiaduce symptómy sa nevracajú ani po ukončení liečby. Súčasne tak dochádza i k posilneniu erekcie.

Prípravok nemá žiadne nežiaduce vedľajšie účinky na organizmus a je vhodný i pre seniorov, ktorí sú najviac ohrození problémami s prostatou. Odstránenie dlhotrvajúcich problémov má súčasne priaznivý vplyv na psychický stav pacienta. A to za to, páni, predsa stojí!

Prostalgene – ako sa užíva?

Hanba z návštevy ordinácie urológa je, bohužiaľ, častou príčinou, prečo niektorí muži odkladajú liečbu problémov s prostatou. Pri Prostalgene tieto obavy odpadajú, je ho možné objednávať z pohodlia domova cez internet.

Navyše sa jednoducho užíva – stačí ho nakvapkať do pohára a vypiť. Je bez vône, farby i chuti. Má podobu roztoku, ktorý sa užíva v koncentrácii 10 kvapiek, ktoré sa podávajú s vodou. Odporúčaná dávka je 10 kvapiek vždy 2× denne. Pacienti už po dvojmesačnej liečebnej kúre uvádzajú úplné či takmer úplné zmiznutie nežiaducich príznakov, ako sú bolesti, kŕče či časté močenie.

Objednávka v priebehu pár minút

Prostalgene sa dá získať úplne jednoducho. Stačí pár kliknutí a o všetko sa už postará výrobca. Žiadne návštevy prepchatých supermarketov, žiadne zdĺhavé hľadanie. Objednávajte na oficiálnych stránkach výrobcu. Už teraz sa môžete tešiť na milý balíček doručený zásielkovou službou.

Čo hovoria o Prostalgene spokojní užívatelia?

Veľa recenzií zverejnených na internete uvádza, že účinnosť prípravku prešla testovaním a u väčšiny pacientov bol preukázaný pozitívny efekt. Veľká časť zákazníkov tiež pozorovala zmiernenie bolesti, kŕčov a pocitov pálenia.  Väčšina mužov je presvedčená o tom, že Prostalgene pomáha vrátiť veľkosť prostaty do pôvodného stavu. Nie sú to teda dostatočné dôvody na to, aby ste ho tiež vyskúšali?

Recenzie

Prostalgene
4.9 Celkom
Plusy
  • neobsahuje žiadne syntetické látky a nejde o antibiotikum, jeho užívanie nepredstavuje teda pre organizmus záťaž
  • je ho možné dostať bez lekárskeho predpisu
  • užívanie je stopercentne bezpečné, všetky zložky prechádzajú šetrnými technologickými procesmi, ktoré umožňujú získať extrakty s maximom účinných látok bez akýchkoľvek nežiaducich prímesí
Mínusy
  • je ho možné dostať iba na internete u výhradných predajcov
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “Prostalgene

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.