Prostect

ProstectZväčšená prostata potrápi za život takmer každého muža. Je to veľmi nepríjemný a často aj dlhodobý problém. Existuje veľa doplnkov stravy, ktoré by mali fungovať proti problémom s prostatou. Niektoré sú viac, iné menej účinnejšie. Našli sme ďalší prípravok s názvom PROSTECT. O tomto produkte sa hľadajú informácie len veľmi problematicky. Aj napriek tomu sme sa naň zamerali a tu je recenzia.

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

O čo ide?

Čo si teda presne predstaviť pod názvom Prostect? Názov možno trochu napovedá, že ide o prípravok, ktorý pomáha v boji s chronickou prostatou. Výrobca sľubuje, že už po jednej kúre sa dostaví viditeľné zlepšenie. Okrem toho, že sa posilní funkcia obehového systému, dochádza aj k zlepšeniu imunity a zvýšeniu libida.

Tu sú konkrétne príklady pozitívnych účinkov tohto prípravku:

 • Zbaví bolesti v oblasti hrádze, konečníka a semenníkov
 • Podporuje sexuálne zdravie
 • Pomáha proti zápalu prostaty
 • Normalizuje močenie

Ako poznať problémy s prostatou

Viete, ako sa vlastne môže zväčšená prostata prejaviť? Existuje hneď niekoľko varovných signálov.

 • Chronická únava
 • Časté močenie
 • Bolesti v krížoch
 • Znížené libido či predčasná ejakulácia
 • Problémy s močením – časté nútenie, bolesť, močenie „po kvapkách“
 • Chronická bolesť svalov a kĺbov

Väčšinou sa objavia len niektoré z týchto varovných signálov a často ich mylne prisudzujeme iným problémom. Začneme to riešiť až vtedy, keď sa objaví bolesť pri močení. Odborníci upozorňujú na to, že ak sa u vás objavia minimálne dva až tri symptómy, je dôležité začať s liečbou včas. Bohužiaľ, problémy často nedajú o sebe dlho vedieť, a keď sa objavia, môže byť už neskoro.

Čo sa môže stať, keď nebudete prostatu liečiť?

Neliečená prostata môže viesť k závažným problémom. Nie je dobré sa s tým zahrávať. Prípravok Prostect je iba prírodný prípravok, nie liek. Tento produkt odporúčajú aj niektorí odborníci. Ak sú vaše problémy závažné, je vždy potrebné navštíviť lekára.

Z čoho sa prípravok Prostect skladá?

Prípravok Prostect má iba čisto prírodné zloženie, čo je veľký bonus. Žiadne vedľajšie účinky a chémia do tela. To v súčasnosti ocení asi každý. Poďme si priblížiť konkrétne suroviny.

Voškovník obyčajný

Potláča zápal.

Borievka

Je obľúbené korenie, ktoré má mnoho pozitívnych účinkov na naše zdravie. Prečisťuje telo, posilňuje organizmus a je močopudná. Zlepšuje teda nielen močenie, ale aj kvalitu spermií.

Hluchavka biela

Žihľava, ktorá vo veľkej miere posilňuje zdravie. Aj keď sa podobá na klasickú žihľavu, hluchavka nepŕhli. U mužov pomáha pri problémoch s vylučovaním moču. Priaznivo ovplyvňuje prostatu a tvorí neodmysliteľnú súčasť produktu Prostect.

Vŕbovka

Je účinná pri zápaloch urologického traktu, predstavuje to najlepšie pri problémoch s prostatou.

Pýr

Nie je taký známy, ale aj napriek tomu je veľmi dôležitý. Účinne zbavuje napätia a bolestivých pocitov pri močení.

Ako používať?

Použitie je jednoduché. 30 kvapiek prípravku pridáte do pohára vody a vypijete po jedle. Ideálne je užívať ho 3-krát denne aspoň jeden mesiac.

Kde výrobok kúpiť?

Produkt Prostect môžete kúpiť iba na webových stránkach výrobcu. Stačí vyplniť svoje meno a telefónne číslo. Operátor vás bude kontaktovať a dorieši s vami otázky a podrobnosti objednávky. Zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru na dobierku. Prípravok nie je momentálne k dispozícii v lekárňach.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Na tento výrobok veľa recenzií nenájdete. Niekoľko sme ich však našli a všetky sú pozitívne. Preto vám nezostáva nič iné, len vyskúšať.

Recenzie

Prostect
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • pôsobí komplexne
 • podľa výrobcu pomáha rýchlo
 • bezpečná platba na dobierku
Mínusy
 • je možné kúpiť iba cez internet u výrobcu
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “Prostect

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.