Psoridex

PsoridexLupienka je veľmi nepríjemné chronické kožné ochorenie, ktoré môže napadať nielen kožu, ale aj kĺby a nechty. Nie je život ohrozujúce, ale postihnutým dokáže dosť skomplikovať a znepríjemniť život, nehľadiac na psychiku, pretože ľudia s lupienkou sa obvykle neradi vyzliekajú do plaviek a hanbia sa za svoje ochorenie. Bohužiaľ, ľudia sú často veľmi netaktní až zlí, boja sa, že táto choroba je nákazlivá a trpia rôznymi predsudkami. Pretože ide o dlhodobý problém, ktorý nie je možné úplne vyliečiť, ale len potlačiť, hľadali sme prípravky, ktoré by mohli pomôcť. A našli sme Psoridex.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Psoridex?

Ide o prípravok na úplne prírodnej báze, ktorý by mal pomôcť potláčať prejavy psoriázy, teda lupienky. Podľa výrobcu medzi jeho hlavné účinky patrí:

  • Znižuje svrbenie
  • Zmierňuje zápal
  • Dezinfikuje pokožku
  • Revitalizuje pokožku, dodáva jej potrebnú pružnosť a hebkosť
  • Výrobca udáva, že znižuje riziko recidívy a poskytuje trvalé výsledky

Tento produkt bol uvedený na trh ešte len nedávno, a o to viac nás zaujal. Najväčšie tajomstvo tkvie v jeho zložení, ktoré je čisto na prírodnej báze.

Z čoho sa Psoridex skladá

Ako bolo uvedené vyššie, Psoridex je 100 % prírodný.

Slnečnicový olej

Patrí medzi obľúbené stolové oleje. Má však i dôležité účinky na naše zdravie. Obsahuje nasýtené mastné kyseliny, nenasýtenú kyselinu olejovú, a predovšetkým kyselinu linolovú. Pôsobí veľmi priaznivo na našu pleť. Má totiž protiplesňové a analgetické vlastnosti.

Tekutý parafín

Parafín sa získava pri destilácii ropy alebo kryštalizačným odparafínovaním hnedouhoľného dechtu. Má žltú farbu a je bez chuti i zápachu. Veľmi často sa používa v kozmetickom priemysle a v kúpeľoch. Má antibakteriálne vlastnosti, lieči a podporuje prenikanie jednotlivých zložiek do kože.

Mandľový olej

Prírodný mandľový olej je hotový balzam na pokožku. Mandľový olej je veľmi príjemný, má upokojujúce účinky. Potláča zápal a reguluje mazové žľazy. Patrí medzi najprospešnejšie. Je bohatý na vitamíny, minerály a nenasýtené mastné kyseliny.

Šípková ruža

Tento divo rastúci ker má skvelé antioxidačné vlastnosti, ktoré sú dôležité aj pre pleť. Obsahuje mnoho cenných vitamínov a minerálov. A predovšetkým nádherne vonia.

Olej z pšeničných klíčkov

Má perfektné využitie v starostlivosti o pokožku. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny a vysoký obsah polynenasýtených tukov. Stimuluje pokožku a urýchľuje jej regeneráciu. Podporuje odstránenie odumretých buniek. Olej odstraňuje toxíny z pokožky.

Ako prípravok aplikovať?

Aplikácia je jednoduchá. Postihnutú časť kože stačí dôkladne umyť teplou vodou. Potom vezmite malé množstvo krému, naneste rovnomerne na postihnutú oblasť a nechajte pôsobiť. Aby ste dosiahli optimálne výsledky, je potrebné aplikovať dvakrát denne.

Odborníci poukazujú na to, že Psoridex pomáha nielen v počiatočných fázach, ale aj pri ťažkých prejavoch. Niektoré štatistiky dokonca uvádzajú, že pomôže až v 93 % prípadov. Ľudia tak môžu prežiť kvalitnejší život.

Ako objednať?

Tento produkt nie je zatiaľ dostupný v drogériách ani lekárňach. Je nutné objednať si ho iba cez webové stránky výrobcu. Stačí len uviesť meno a telefónne číslo, operátor zodpovie vaše otázky a dokončí s vami objednávku.

Výrobca zaručuje rýchle dodanie a platbu na dobierku. Dávajte si však pozor na lacnejšie napodobneniny.

Recenzie a skúsenosti

Pretože je Psoridex na trhu ešte len krátko, nie je naň veľa recenzií. Z dostupných zdrojov sme sa však dozvedeli, že mnohým ľuďom trpiacim lupienkou skutočne pomohol. Oceňujú predovšetkým prírodné zloženie a príjemnú konzistenciu. Odporúčame teda určite vyskúšať.

Recenzie

Psoridex
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie
  • certifikovaný produkt
  • jednoduchá aplikácia a ľahké vstrebanie
  • platba na dobierku
Mínusy
  • dostupný iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.