Psorilax

PsorilaxLupienka alebo psoriáza je chronické kožné ochorenie, ktoré dokáže potrápiť dospelých aj deti. Bohužiaľ, keď sa raz objaví, veľmi často sa vracia a je možné povedať, že ide o takmer celoživotný boj. Čiastočne ide o genetické faktory, niekedy sa skrátka objaví úplne nečakane. Táto porucha kože nielenže svrbí až bolí, ale tiež je značne viditeľná. Nedá sa úplne vyliečiť. Existujú však určité prípravky, ktoré aspoň čiastočne zmiernia príznaky. A jedným z nich je napríklad Psorilax. Poďme si o tomto produkte uviesť viac informácií.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Psorilax?

Psorilax je krém, ktorý by mal pomôcť pri lupienke. Postupne odstraňuje všetky príznaky a zmierňuje svrbenie. Odborníci varujú, že psoriáza postihuje až 4 % celosvetovej populácie, čo nie je rozhodne málo. Väčšinou ide o ľudí v mladom veku, pre ktorých je to nielen fyzické, ale aj psychické utrpenie.

Psorilax je prírodný prípravok, ktorý môžete používať kedykoľvek. Ak ho skombinujete s tradičnými metódami, môžete sa tešiť na veľmi dobré výsledky. Bylinné prípravky sú bez vedľajších účinkov a na niekoho pôsobia naozaj skvele. Prečo to teda aspoň neskúsiť?

Výrobca sľubuje, že prvé účinky sa objavia prakticky po prvej aplikácii prípravku.

Aké sú hlavné prednosti tohto prípravku?

 • Je ho možné používať v akejkoľvek fáze choroby
 • Odstraňuje takzvanú palindrómiu
 • Pôsobí protizápalovo
 • Je príjemný na kožu

Z čoho sa Psorilax skladá?

Za zmienku stojí predovšetkým zloženie prípravku, ktoré tvorí tú najdôležitejšiu časť. Ako už bolo spomenuté vyššie, ide o dôkladne vybrané prírodné produkty.

Olej zo slnečnicových semien

Slnečnicové semienka majú bohaté využitie tak v strave, ako aj v kozmetike i lekárstve. Je známych až 60 druhov slnečníc. Semená slnečnice obsahujú kvalitné bielkoviny a tuky. Obsahujú vitamín E, ktorý poskytuje koži ochranu. Nie je teda div, že tvoria významnú zložku v prípravku proti lupienke.

Glycerín

Je jednou z najpoužívanejších látok v kozmetickom priemysle. Často sa pridáva ako zvlhčovadlo do rôznych krémov, mydiel, šampónov i zubných pást. Nachádza sa dokonca aj v žuvačkách a liekoch. Má antimikrobiálne a liečivé účinky, do pokožky sa absorbuje v priebehu niekoľkých minút.

Mandľový olej

Je veľmi príjemný na pokožku. Pre svoju jemnosť sa používa na ošetrenie veľmi jemnej a citlivej pleti. Považuje sa za jeden z najcennejších rastlinných olejov vôbec. Zmierňuje zápaly a reguluje funkciu mazových žliaz. Má silné upokojujúce účinky.

Kyselina mliečna

Pleť krásne hydratuje, zlepšuje jej elasticitu a je vhodná i na veľmi suchú pleť. Má silné antioxidačné účinky, obsahuje cenné minerály a vitamíny. Zosilňuje účinnosť antioxidantov.

Urea

Volá sa aj močovina a predstavuje konečný produkt odbúravania bielkovín. Spevňuje pokožku, poskytuje úľavu od svrbenia a bolesti.

Výrobca uvádza, že Psorilax zbavuje príznakov a pôsobí zároveň ako prevencia proti návratu choroby.

Použitie

Krém je potrebné aplikovať na čistú pokožku, ktorú pred použitím opláchnite vlažnou vodou a dôkladne osušte. Potom naneste tenkú vrstvu prípravku a nechajte pôsobiť čo najdlhšie. Psorilax nemá žiadne vedľajšie účinky, nemastí a dobre sa vstrebáva.

Aké sú výsledky?

 • Svrbenie a bolesť ustupujú
 • Zmizne začervenanie a koža sa prestáva šúpať
 • Kožné šupiny zmäknú a pokožka získava normálny vzhľad

Ako kúpiť?

Prípravok môžete kúpiť iba prostredníctvom webových stránok výrobcu, zatiaľ ho nie je možné dostať v lekárňach. Stačí zanechať kontaktné údaje, operátor vás bude kontaktovať a zodpovie všetky vaše otázky a dokončí objednávku. Zaplatíte až pri prevzatí tovaru.

Aké sú recenzie a skúsenosti

Recenzie na produkt sú veľmi kladné. Ľudia, ktorí ho údajne vyskúšali, si produkt chvália. Kladné hodnotenia je možné nájsť v bežných internetových diskusiách. Zaujalo nás i kvalitné zloženie, produkt je navyše veľmi šetrný. Takže ho môžeme len odporúčať.

Recenzie

Psorilax
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné zloženie krému
 • žiadne vedľajšie účinky
 • jednoduchá aplikácia
 • rýchlo sa vstrebáva
 • platba až pri dodaní
Mínusy
 • nie je na trhu veľmi známy
 • je ho možné objednať iba na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.