Purple Mangosteen

Tiež máte hlavu plnú starostí? Zdá sa vám, že vás trápi nedostatok času, že večne nič nestíhate a že nie ste schopná nájsť si chvíľku sama na seba? Neodkladné úlohy, práca a povinnosti, večný zhon – to je odvrátená tvár dnešnej uponáhľanej doby. Namiesto drobných radostí a príjemných prekvapení, ktoré by vám každý deň mal priniesť, sa stretávate so zabehnutými stereotypmi a unavujúcou rutinou. Z práce prichádzate vyčerpaná a bez nálady. Svoje podráždené nervy a depresiu „liečite“ čokoládou a sladkosťami. Začínate si pripadať ako na horskej dráhe, pretože vaša hmotnosť najskôr klesá a potom nezadržateľne stúpa. Stratené kilá ihneď naberiete späť a ďalších sa už nedokážete zbaviť. Alebo áno?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Purple Mangosteen – dajte zbohom nadbytočným kilogramom

Vystúpte z tohto nekonečného kolotoča a povedzte zbohom nadbytočných kilogramom raz a navždy! Purple Mangosteen prináša riešenie problému menom obezita.

Zoznámte sa s Purple Mangosteen

Doplnok stravy Purple Mangosteen je vyrobený z plodov mangostány lahodnej (lat. Garcinia mangostana), ktorú poznáme tiež pod menom mangostána. Za objavom tohto tropického stromu, ktorý rastie v Indonézii na Sundských ostrovoch a v súostroví Moluky, stojí svetoznámy lekár a fenomenálny prírodovedec Carl von Linné (1707 – 1778). Guľaté bobule tejto vždyzelenej rastliny dorastajúcej do výšky až 25 metrov majú červenohnedú až fialovú šupku. Dužina má lahodnú, sladkokyslú chuť a je podobne ako mandarínka rozdelená na niekoľko (3 až 8) dielikov, ktoré obsahujú semienka. Šťavnatý plod mangostány, ktorý dozrieva až tri mesiace, je veľmi vzácny, pretože obsahuje celý rad živín, veľa minerálov i vitamínov, a predovšetkým látky, ktoré napomáhajú chudnutiu. Urobte zásadný krok na ceste za vysnívanou postavou!

Zažeňte nevítaného hosťa menom hlad – s Purple Mangosteen budete chudnúť jedna radosť

Užívanie Purple Mangosteen je navyše mimoriadne ľahké. Vyrába sa vo forme rozpustného nápoja (sirupu). Polovicu čajovej lyžičky dvakrát denne primiešajte do ľubovoľného nápoja alebo jedla tekutej alebo polotekutej konzistencie. Môže to byť váš obľúbený džús, minerálka, šálka čaju alebo môžete použiť jogurt. Pokiaľ vás z ničoho nič prepadne neodolateľná chuť na niečo dobré a napadne vám vyjesť chladničku, zastavte sa! Urobte čelom vzad a siahnite po prípravku Purple Mangosteen. Naberte si čajovú lyžičku tohto lahodného potravinového doplnku a vložte ju do úst. Už po takejto malej porcii hlad zmizne ako mávnutím kúzelnej paličky, a to už po 20 minútach! Nielenže pôjdu kilá dole bez nezmyselnej hladovky, ale blahodarné účinky Purple Mangosteen sa tiež pozitívne prejavia i na vašej pleti a psychike. Zmizne nadváha i celulitída, odstránite toxíny z tela, posilníte si imunitný systém a budete prekypovať energiou a optimizmom. Aby bola dosiahnutá čo najvyššia účinnosť a aby ste rýchlo dosiahli vytúžený cieľ, odporúčame dennú konzumáciu prípravku. Výsledky stoviek mužov a žien hovoria jednoznačne.

V čom spočíva účinnosť Purple Mangosteen?

Plod mangostány je doslova prírodný zázrak. Obsahuje celý rad živín, minerálov i vitamínov. Je bohatým zdrojom antioxidantov (xantónov), ktoré pomáhajú neutralizovať účinok voľných radikálov a odstraňovať z ľudského tela škodlivé látky. Dôležitými zložkami mangostány sú rovnako i alfa-kyseliny, ktoré pomáhajú spaľovať tuky. A Purple Mangosteen, tento prírodný prípravok bez vedľajších účinkov, je vlastne koncentrát pripravený z niekoľkých takých plodov, čo podstatným spôsobom zvyšuje jeho účinnosť. Nenájdete v ňom cholesterol ani nezdravé tuky.

Zloženie

Zoznámte sa podrobne s ďalšími základnými prvkami, ktoré robia z Purple Mangosteen prvotriednu zbraň v boji s nadváhou.

Xantóny

Sú to bioaktívne látky bežne sa vyskytujúce vo viacerých druhoch ovocia. Majú silné antioxidačné účinky a povzbudzujú činnosť tráviaceho ústrojenstva. Vedci ich zatiaľ objavili viac ako 200 druhov. Plod mangostány je na ne obzvlášť bohatý. Xantóny zoceľujú imunitu, majú antibakteriálne účinky, pôsobia protizápalovo, zbavujú telo škodlivín a omladzujú bunky. Pomáhajú tiež od bolesti hlavy a potláčajú migrény. Podporujú metabolizmus tým, že urýchľujú premenu tuku na energiu. Posilňujú srdce a cievy. Zvládnete viac, vydržíte dlhšie a budete mať veľa síl.

Ovocné alfa-kyseliny

Majú blahodarný účinok na pokožku. Pomáhajú odstraňovať staré bunky a nahrádzajú ich novými. Rýchlo sa dostávajú do tela a viažu na seba tuk, ktorý odchádza súčasne s nimi. Celulitída ani akné nemajú šancu. Pokožka bude hladká a jemná, stehná a bruško zase bez prebytočného tuku.

Vláknina

Napomáha bezproblémovému tráveniu a správnemu fungovaniu čriev. Vďaka vláknine sa z potravy dostane do tela menej tuku. Účinne vás zasýti a zaženie intenzívny pocit hladu. Pomôže z tela odstrániť toxické látky a cholesterol. Napomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru. Je to skrátka ideálny pomocník pri chudnutí.

Meď, mangán a horčík

Všetky tieto prvky sú nevyhnutné na správny metabolizmus cukrov. Sú zárukou toho, že sa cukor zbytočne nepremení na tuk. Vďaka nim budete mať silné kosti, zdravé vlasy a jemnú pokožku. Bolesti hlavy aj únava zmiznú a vaše mozgové bunky pôjdu na plné obrátky. Kombinácia týchto látok pomôže odbúrať z tela stres, zabráni ukladaniu cholesterolu v cievach a váš metabolizmus bude rýchly ako blesk.

Kde prípravok objednať

Dostupný je aktuálne iba na internete, v lekárňach a kamenných obchodoch ho zatiaľ nie je možné kúpiť.

Ďalšie informácie o produkte

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Recenzie na Purple Mangosteen sú veľmi pozitívne, často si ho chvália hlavne ženy. Preto odporúčame vyskúšať.

Recenzie

Purple Mangosteen
4.9 Celkom
Plusy
  • výnimočné zloženie zo živín, vitamínov a minerálov, ktoré dodávajú telu všetky potrebné látky a zároveň podporujú chudnutie
  • prírodný produkt zo známeho plodu
  • bez zložitých príprav
  • skutočné výsledky množstva spokojných mužov i žien
  • bezkonkurenčná cena
Mínusy
  • dodržujte odporúčané dávkovanie – pri častejšom dávkovaní môže dôjsť k veľkému a prudkému úbytku hmotnosti, čo môže ohroziť vaše zdravie
  • pri užívaní Mangosteenu sa vyhnite súbežnému držaniu akejkoľvek diéty spojenej s hladovkou
  • dajte si pozor na lacné a neúčinné náhrady, kupujte len u osvedčených predajcov
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

One thought on “Purple Mangosteen

  1. Rada by som si zakupila produkt, uz pol roka mi vyhovuje. Preco ho nemozno zrazu objednat? Mam zaujem o 4 balenia po tri aj pre znamych, ktorych som na mangosteen naucila. Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.