Royal Black Mask

Royal Black MaskČierna maska na tvár? Na prvý pohľad to môže pôsobiť trochu desivo, ale verte, že má svoje účinky. Zbaviť sa pupienkov a nepríjemných čiernych bodiek je niekedy beh na dlhú trať. K pravidelnej starostlivosti o pokožku by mali patriť aj masky. A práve tým sme sa chceli pozrieť na zúbok. Teda jednej, ktorá nesie názov ROYAL Black Mask. A ako už názov napovedá, je čierna a veľmi neobvyklá. Čo je od nej možné očakávať?

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Prečo práve ROYAL Black Mask?

Už ste niekedy počuli o maske, ktorá je čierna ako uhlie a navyše sa zlupuje? Potom by sme vám ju radi predstavili. Ide o inovatívny produkt, ktorý si našiel svojich obľúbencov po celom svete. Vďaka špeciálnemu zloženiu, jednoduchej aplikácii a výsledkom ide skutočne o zaujímavý kozmetický produkt, ktorý stojí za vyskúšanie.

Čierne bodky môžu byť dosť nepríjemné a pri ich vytláčaní hrozí, že sa premenia na nepríjemné akné. Boj s nimi teda môžete podporiť práve touto maskou na tvár.

Z čoho sa skladá?

Royal Black Mask je úplne prírodný produkt, ktorý obsahuje samé zaujímavé ingrediencie. Poďme si ich podrobnejšie vymenovať:

Bambusové uhlie

Zmenšuje viditeľnosť čiernych bodiek, sťahuje póry a čistí pleť. Veľmi účinná zbraň v boji proti čiernym bodkám. Tiež pomáha uvoľňovať zrohovatenú pokožku.

Pšeničné klíčky

Ochraňujú pleť proti starnutiu. Intenzívne ju vyživujú a hydratujú. Obsahujú biologicky aktívne látky, ktoré majú zjemňujúci vplyv na pokožku. Ide o životobudič, po ktorom bude vaša pleť ako vymenená.

Provitamín B5

Je vysokoaktívna účinná látka, ktorá je prospešná pre vlasy aj pokožku. Urýchľuje hojenie, dáva jej dostatočnú pružnosť a zmierňuje podráždenie a svrbenie. Pleť je hladká a zregenerovaná.

Olej z grapefruitu

Grep je nielen osviežujúci a plný vitamínu C, ale olej z neho perfektne sťahuje póry, tonizuje pleť a normalizuje mazové žľazy. Navyše je veľmi príjemný a pleť krásne osvieži.

Všetky tieto ingrediencie dohromady tvoria skvelý koktail plný vitamínov a látok potrebných pre pokožku.

Aké sú výsledky?

Výrobca uvádza, že zaručené výsledky sa objavia už po dvoch týždňoch pravidelnej aplikácie.

 • Maska čistí tvár do hĺbky
 • Bojuje proti nedokonalostiam pokožky
 • Odstraňuje čierne bodky
 • Hydratuje
 • Zbaví vás akné – pôsobí protizápalovo
 • Pleť pôsobí mladšie

Ako masku používať?

Použitie je veľmi jednouché. Stačí sa len držať troch jednoduchých krokov.

Najprv masku rovnomerne naneste na tvár. Pozor, aby nedošlo ku kontaktu s očami a vlasmi. Nechajte pôsobiť približne 25 minút a opatrne odstráňte vrstvy masky rukou. Je ju možné jednoducho zlúpnuť a zvyšky častíc opláchnuť teplou vodou. Potom pleť ošetrite obľúbeným krémom. A to je celé. Je vhodné opakovať to aspoň 3-krát týždenne počas niekoľkých mesiacov.

Môžete používať svoju bežnú kozmetiku a masku iba ako doplnkovú starostlivosť o pleť.

Kde masku kúpiť?

Royal BlackMask alebo kráľovskú čiernu masku je dostať iba cez webové stránky výrobcu. Zatiaľ ju nie je možné kúpiť inde, ani v drogériách a lekárňach. Do uvedenej kolónky uvediete meno a telefón. Počkáte, kým vás skontaktuje operátor. Objednávku zaplatíte až pri prevzatí tovaru, čo je veľká výhoda.

Aké sú skúsenosti?

Určite vás zaujímajú aj recenzie Royal Black Mask a skúsenosti zákazníkov. Bohužiaľ, na internete sa veľa recenzií nenachádza. Tento produkt nie je u nás zatiaľ príliš známy. Prevažujú však kladné recenzie. Masku hodnotia predovšetkým mladé dievčatá, ktoré sa môžu vyjadriť, ako maska účinkuje na akné a čierne bodky. Tento produkt však pôsobí veľmi zaujímavo a podľa nášho názoru nejde o podvod.

Recenzie

Royal Black Mask
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné suroviny
 • príjemná vôňa
 • vhodná pre všetky typy pokožky
 • jednoduchá aplikácia
 • expresné doručenie
Mínusy
 • je možné objednať iba cez web výrobcu
 • nemožnosť si produkt vopred vyskúšať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.