Royal Black Mask

Royal Black Mask
Rate this post

Royal Black MaskČierna maska na tvár? Na prvý pohľad to môže pôsobiť trochu desivo, ale verte, že má svoje účinky. Zbaviť sa pupienkov a nepríjemných čiernych bodiek je niekedy beh na dlhú trať. K pravidelnej starostlivosti o pokožku by mali patriť aj masky. A práve tým sme sa chceli pozrieť na zúbok. Teda jednej, ktorá nesie názov ROYAL Black Mask. A ako už názov napovedá, je čierna a veľmi neobvyklá. Čo je od nej možné očakávať?

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Prečo práve ROYAL Black Mask?

Už ste niekedy počuli o maske, ktorá je čierna ako uhlie a navyše sa zlupuje? Potom by sme vám ju radi predstavili. Ide o inovatívny produkt, ktorý si našiel svojich obľúbencov po celom svete. Vďaka špeciálnemu zloženiu, jednoduchej aplikácii a výsledkom ide skutočne o zaujímavý kozmetický produkt, ktorý stojí za vyskúšanie.

Čierne bodky môžu byť dosť nepríjemné a pri ich vytláčaní hrozí, že sa premenia na nepríjemné akné. Boj s nimi teda môžete podporiť práve touto maskou na tvár.

Z čoho sa skladá?

Royal Black Mask je úplne prírodný produkt, ktorý obsahuje samé zaujímavé ingrediencie. Poďme si ich podrobnejšie vymenovať:

Bambusové uhlie

Zmenšuje viditeľnosť čiernych bodiek, sťahuje póry a čistí pleť. Veľmi účinná zbraň v boji proti čiernym bodkám. Tiež pomáha uvoľňovať zrohovatenú pokožku.

Pšeničné klíčky

Ochraňujú pleť proti starnutiu. Intenzívne ju vyživujú a hydratujú. Obsahujú biologicky aktívne látky, ktoré majú zjemňujúci vplyv na pokožku. Ide o životobudič, po ktorom bude vaša pleť ako vymenená.

Provitamín B5

Je vysokoaktívna účinná látka, ktorá je prospešná pre vlasy aj pokožku. Urýchľuje hojenie, dáva jej dostatočnú pružnosť a zmierňuje podráždenie a svrbenie. Pleť je hladká a zregenerovaná.

Olej z grapefruitu

Grep je nielen osviežujúci a plný vitamínu C, ale olej z neho perfektne sťahuje póry, tonizuje pleť a normalizuje mazové žľazy. Navyše je veľmi príjemný a pleť krásne osvieži.

Všetky tieto ingrediencie dohromady tvoria skvelý koktail plný vitamínov a látok potrebných pre pokožku.

Aké sú výsledky?

Výrobca uvádza, že zaručené výsledky sa objavia už po dvoch týždňoch pravidelnej aplikácie.

 • Maska čistí tvár do hĺbky
 • Bojuje proti nedokonalostiam pokožky
 • Odstraňuje čierne bodky
 • Hydratuje
 • Zbaví vás akné – pôsobí protizápalovo
 • Pleť pôsobí mladšie

Ako masku používať?

Použitie je veľmi jednouché. Stačí sa len držať troch jednoduchých krokov.

Najprv masku rovnomerne naneste na tvár. Pozor, aby nedošlo ku kontaktu s očami a vlasmi. Nechajte pôsobiť približne 25 minút a opatrne odstráňte vrstvy masky rukou. Je ju možné jednoducho zlúpnuť a zvyšky častíc opláchnuť teplou vodou. Potom pleť ošetrite obľúbeným krémom. A to je celé. Je vhodné opakovať to aspoň 3-krát týždenne počas niekoľkých mesiacov.

Môžete používať svoju bežnú kozmetiku a masku iba ako doplnkovú starostlivosť o pleť.

Kde masku kúpiť?

Royal BlackMask alebo kráľovskú čiernu masku je dostať iba cez webové stránky výrobcu. Zatiaľ ju nie je možné kúpiť inde, ani v drogériách a lekárňach. Do uvedenej kolónky uvediete meno a telefón. Počkáte, kým vás skontaktuje operátor. Objednávku zaplatíte až pri prevzatí tovaru, čo je veľká výhoda.

Aké sú skúsenosti?

Určite vás zaujímajú aj recenzie Royal Black Mask a skúsenosti zákazníkov. Bohužiaľ, na internete sa veľa recenzií nenachádza. Tento produkt nie je u nás zatiaľ príliš známy. Prevažujú však kladné recenzie. Masku hodnotia predovšetkým mladé dievčatá, ktoré sa môžu vyjadriť, ako maska účinkuje na akné a čierne bodky. Tento produkt však pôsobí veľmi zaujímavo a podľa nášho názoru nejde o podvod.

Recenzie

Royal Black Mask
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodné suroviny
 • príjemná vôňa
 • vhodná pre všetky typy pokožky
 • jednoduchá aplikácia
 • expresné doručenie
Mínusy
 • je možné objednať iba cez web výrobcu
 • nemožnosť si produkt vopred vyskúšať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.