Royal Gold Mask

Royal Gold MaskKaždá žena túži byť krásna a k tomu patrí tiež krásna a zdravá pleť. To môžeme dosiahnuť správnou a pravidelnou starostlivosťou.  Na trhu je možné dostať rôzne krémy a séra, ktoré pomôžu s väčším či menším účinkom. My sme sa však zamerali na trošku drahší produkt, ktorý má podľa výrobcu fenomenálne výsledky – masku Royal Gold Mask. Poďme si ju predstaviť bližšie, či naozaj pomáha, alebo ide len o reklamný ťah.

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Zlatá maska proti vráskam

Royal Gold Mask vychádza z vedomostí starého Egypta, kde dobre vedeli, ako získať ióny zlata a použiť ich v boji proti vráskam. Vďaka tepelnej vodivosti a nízkemu elektrickému odporu pomáhajú stimulovať a rýchlo obnovovať bunky. Pleť tak vyzerá mladšia a zdravšia.

Aké budú výsledky? Pleť bude vyzerať mladšia, doprajete si tú najlepšiu starostlivosť v pohodlí domova a to najlepšie – obnovené výsledky sa udržia až štyri roky, čo znie naozaj skvele.

Ako pôsobí?

Ióny zlata voľne prenikajú do hĺbky kože, kde sa usádzajú spolu s ďalšími zložkami masky. Dostanú sa skutočne hlboko, a maska tak môže pôsobiť presne tam, kde je to potrebné. Všetky vitamíny a minerály pôsobia v najhlbších vrstvách kože. Spoločne sa spájajú a vytvárajú kostru, ktorá napína pleť. Výsledný efekt by mal byť rovnaký, ako keby ste sa zverili do rúk plastického chirurga.

Maska vám zaistí:

  • Sviežosť
  • Rozžiarenú pleť
  • Hebkosť
  • Vyrovnanie reliéfu kože

Ide o jedinečnú formulu, ktorá maximálne eliminuje kožné problémy.

Z čoho sa maska skladá?

Najdôležitejšie je zloženie masky. Ide o samé prírodné a neškodné suroviny, ktoré sú pre pleť maximálne šetrné a bezpečné.

Olivový olej

Kto by ho nepoznal? Výkonný pomocník nielen v kuchyni, ale tiež v kozmetike. Obsahuje veľké množstvo potrebných antioxidantov a často sa označuje ako tekuté zlato Stredomoria. Kolískou olivového oleja je ostrov Kréta, kde sú dodnes olivové oleje najviac cenené. A tiež sa vraví, že práve tento tekutý poklad prispieva k dlhovekosti tamojších obyvateľov. Obsahuje menej nasýtených mastných kyselín než množstvo ostatných olejov a nájdeme v ňom vitamín E, betakarotén, vápnik, železo a už spomenuté antioxidanty. Hydratuje pleť.

Ženšen

Cenný poklad, extrakt z koreňa ženšenu. Jeho účinky na zdravie i krásu sú nedoceniteľné. Na pleť pôsobí ako životobudič, pretože spomaľuje starnutie a zlepšuje jej elasticitu. Odstraňuje príznaky únavy a prispieva k regenerácii buniek. A aby sme nezabudli, opäť ide o silný antioxidant. Dokáže veľmi komplexne podporiť zdravie.

Ginkgo biloba

Je jedným z najstarších ázijských stromov a v posledných rokoch vedci odhaľujú jeho pozitívne účinky na pleť. Listy obsahujú cenné flavonoidy, ktoré majú silné antioxidačné vlastnosti a ochraňujú zdravie buniek a DNA. Extrakt z ginkga poskytuje tiež prirodzenú ochranu pred slnkom a chráni pokožku.

Vápnik

Je pre nás veľmi cenný, jeho nedostatok spôsobuje malátnosť. Je tiež dôležitý v bunkovom metabolizme kože. Má vplyv na zdravie a vitalitu, udržuje mladistvú pleť.

Všetky tieto zložky pôsobia na pokožku ako prírodný botox. Vyhladzujú pleť, zjemňujú ju a dodávajú jej matný vzhľad. Prípravok je testovaný, je teda úplne bezpečný.

Ako používať?

Masku je vhodné aplikovať na problematické oblasti kože. Vyhnite sa miestam okolo očí a oblasti vlasov. Masku aplikujte v hrubej vrstve a počkajte 25 minút. Keď zaschne, začne pôsobiť. Aktivujú sa cenné látky, ktoré prenikajú hlboko do kože. Nakoniec masku odstráňte plynulým pohybom a zvyšky opláchnite vodou. Používajte aspoň 3-krát týždenne.

Ako objednať?

Objednať masku musíte iba cez webové stránky, v drogériách a v lekárňach nie je zatiaľ dostupná. Do formulára zadáte meno a telefón a počkáte, kým vás skontaktuje operátor a dokončí s vami objednávku.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Našli sme pomerne veľa recenzií na Royal Gold Mask. Zákazníci si chvália, že pleť po aplikácii bola skutočne viac napnutá, vrásky sa zjemnili a pleť vyzerala mladšie. Videli sme tiež veľa fotiek pleti pred a po aplikácii a rozdiely sú skutočne viditeľné. Preto ju odporúčame.

Recenzie

Royal Gold Mask
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodné zloženie prípravku
  • ľahká aplikácia
  • platba na dobierku
Mínusy
  • objednanie iba cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.