Slim Pectin

Slim PectinStalo sa chudnutie doslova vašou nočnou morou? Stále sa snažíte zhodiť prebytočné kilá, ale zatiaľ neúspešne? Na trhu je veľa rôznych prípravkov, ktoré vám sľubujú, že schudnete prakticky bez námahy a diéty. Objavili sme produkt s názvom Slim Pectin, ktorý funguje na báze rozpustenej vlákniny. Vyzerá to veľmi jednoducho, nás by však zaujímalo, aké sú skúsenosti s týmto produktom a či nejde o podvod. Poďme si ho teda viac priblížiť.

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je Slim Pectin?

Pod týmto názvom sa ukrýva prírodný prípravok, ktorý sľubuje, že schudnete veľmi jednoducho a rýchlo. Tajomstvo tkvie v dôkladne vybraných ingredienciách, ktoré majú za úlohu vyvolať pocit zasýtenia a zrýchľujú metabolizmus. Jednoducho povedané, budete jesť menšie porcie bez toho, aby ste mali hlad a zároveň sa urýchli spaľovanie tukov. A to všetko vedie k chudnutiu.

Balenie obsahuje práškový pektín a vrecká s biomedom. Tento prípravok bol vytvorený na základe úplne jednoduchého princípu na zdravé chudnutie. Všetky zložky sú úplne prírodné bez vedľajších účinkov, žiadna chémia. Je to takmer geniálna myšlienka. Kombinácia fruktózy a vlákniny pomáha telu spaľovať tuky a pocit nasýtenia prichádza oveľa rýchlejšie.

Je nutné pripomenúť, že med obsahuje celý rad cenných látok, hlavne vitamínov a minerálnych prvkov (draslík, vápnik, horčík, fosfor, jód, zinok a iné). Pektín obaľuje steny žalúdka a čriev, vďaka čomu dochádza k rýchlejšiemu vstrebávaniu zdraviu prospešných látok.

Aké sú hlavné účinky prípravku Slim Pectin?

Užívateľov najviac zaujíma, aké sú hlavné účinky tohto produktu. S výnimkou chudnutia a pocitu plnosti by sme ešte radi spomenuli nasledujúce:

 • Posilňuje imunitný systém
 • Reguluje trávenie
 • Znižuje krvný tlak
 • Prevencia proti rakovine hrubého čreva
 • Vyplavuje z tela nebezpečné toxíny
 • Normalizuje hladinu cholesterolu

Z čoho sa Slim Pectin skladá?

Pektínové látky sa nachádzajú v rôznych druhoch ovocia. V tomto produkte je pektín z jabĺk, ktorý podporuje a urýchľuje proces chudnutia. Pektíny sú rozpustné vo vode a schopné viazať na seba vodu, a tým sa podieľajú na hospodárení buniek s vodou. Zlepšujú črevnú peristaltiku, upravujú črevnú flóru a podporujú vyplavovanie škodlivých látok z tela.

Ďalšou významnou látkou nachádzajúcou sa v tomto produkte je už vyššie spomenutý med. O mede by sme mohli písať naozaj dlho, pretože jeho význam v našom jedálnom lístku je skutočne veľmi bohatý a významný. Veľkou výhodou medu je, že je nielen zdravý, ale aj chutný. Preto ho môžeme používať ako zdravšie sladidlo do nápojov aj pokrmov. Med dáva prípravku SlimPectin lepšiu chuť a podporuje pôsobenie pektínu. Tieto dve látky sa absolútne skvele dopĺňajú. Urýchľujú spaľovanie tukov a odplavujú z tela škodlivé látky. Posilňujú imunitný systém, rozširujú krvné cievy, pomáhajú pri chorobách srdca, ľadvín, žalúdka, čriev a tiež slúžia ako skvelá prevencia proti nachladnutiu.

Ako SlimPectin užívať?

Užívanie je pomerne jednoduché a nenáročné. Stačí sa držať nasledujúcich krokov:

Najprv si pripravte tekutinu. Do 50 ml (vody, džúsu, mlieka) zamiešajte 1 balenie pektínu a 1 balenie medu. Nechajte pôsobiť asi 5 minút, kým sa oba prípravky úplne nerozpustia.

Nechajte ešte odstáť 15 až 20 minút. Prípravok je vhodné užívať nalačno vždy 30 minút pred jedlom. Nápoj je chutný a iste aj zdravý.

Ako prípravok objednať?

Prípravok môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu. Bohužiaľ, v lekárňach a iných obchodoch nie je dostupný.

Recenzie a skúsenosti verejnosti aj odborníkov

Na stránkach produktu sa dočítate samú chválu. Odborníci tento produkt odporúčajú preto, lebo sa skladá z prírodných prípravkov. Užívatelia sa zhodujú na tomže prípravok dobre chutíužívanie formou nápoja mnohým vyhovuje viac než prehĺtať tabletky a určite pôsobí na lepšie trávenie. Pomerne vysoká cena však veľa ľudí odrádza.

Recenzie

Slim Pectin
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • produkt je známy a bezpečný
 • bez vedľajších účinkov
 • sľubuje efektívne a zdravé chudnutie
 • upravuje trávenie
Mínusy
 • vysoká cena
 • nutnosť dlhodobého užívania
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.