Slimmer spray

Snažíte sa schudnúť, ale márne? Chudnutie je večná téma. Niekomu to ide ľahko, iný musí skúšať a hľadať rôzne cesty a postupy. Ak patríte do druhej skupiny, máme pre vás tip, ktorý určite stojí za pozornosť. Je to sprej do úst s názvom Slimmer spray, teda v preklade zoštíhľujúci sprej. Áno, znie to veľmi jednoducho. Nastriekate do úst a schudnete. Je to pravda, alebo ide o podvod?

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Spreje na chudnutie

Existujú tabletky, nápoje, čaje, ale aj spreje na chudnutie. Spreje nie sú u nás zatiaľ také rozšírené ako vo svete. Možno preto, lebo ľudia tomu skrátka neveria. Znie to totiž príliš jednoducho. SlimmerSpray nastriekate pod jazyk a budete chudnúť. Bez diét a pohybu. Podľa recenzií a zloženia by ste tento produkt nemali úplne zavrhnúť. Je totiž úplne prírodný, overený a recenzie naň sú veľmi pozitívne.

Ako to funguje?

Princíp je veľmi jednoduchý. Hlavným účinkom spreja je, že potláča chuť do jedla. Streknete si ho do úst a účinné látky rýchlo preniknú do organizmu. Šíria sa prostredníctvom krvného obehu a dostanú sa presne tam, kde je to potrebné. Sprej má za úlohu navodiť pocit sýtosti a zmierniť pocit hladu. A, samozrejme, ak nebudete mať hlad a chuť, nebudete toľko maškrtiť a jesť zbytočne veľké porcie. Myšlienka je skutočne jednoduchá až geniálna.

Slimmer spray sa skladá iba z prírodných surovín, neobsahuje žiadne farbivá ani ďalšie chemické prísady.

Čo tento prípravok obsahuje?

Samozrejme, najväčšie tajomstvo je ukryté práve v zložení prípravku. Všetky suroviny sú iba prírodné.

Extrakt z manga a acai

Africké mango je doslova vynikajúce pri chudnutí, a bola by teda škoda nevyužívať jeho extrakt aj do prípravkov na chudnutie. Acai je superpotravina, ktorá vďaka svojmu nutričnému zloženiu pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Obe tieto zložky sú súčasťou prípravku na chudnutie. Obsahujú glykozidy a flavonoidy, ktoré blokujú ukladanie nežiaducich tukov. Pozitívne pôsobia na trávenie a tiež zlepšujú imunitu.

Kyselina citrónová

Iste ste už počuli o tom, že pri chudnutí je vhodná voda s citrónom, ktorá by sa mala piť nalačno. Je to skutočný zázrak na chudnutie, ktorý naozaj funguje. Pomáha totiž aktivovať metabolizmus a detoxikuje ho, teda vyplavuje škodlivé látky z tela.

Mentol a mäta

Áno, aj tieto dve zložky podporujú proces chudnutia. Napríklad mätový čaj je pri chudnutí prakticky nevyhnutný. A ak si doprajete vodu s citrónom a mätou, máte nielen osviežujúci nápoj, ale aj skvelého pomocníka na zníženie hmotnosti. Mentol a terpenoidy totiž urýchľujú spaľovanie tukov a tiež osviežia dych.

Zelená káva (Green Coffee)

Už ste o nej počuli? Nejde o klasickú kávu, ale o pôvodné zrnká kávovníka, z ktorých sa následne pripravuje klasická pražená káva. Prírodná nepražená káva pomáha odbúravať tuky z tela. Označuje sa za zázračný spaľovač tukov. Zelená káva tiež potláča chuť do jedla a znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Nie div, že je v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších prostriedkov na chudnutie.

Extrakt z rastliny garcínia

Aj táto rastlina slúži na redukciu hmotnosti. Jej plody sú bohatým zdrojom kyseliny hydroxycitrónovej a pektínu. Priaznivo ovplyvňuje metabolizmus tukov a navodzuje pocit sýtosti.

Bobule goji

Považujeme ich za superpotravinu, ktorá má širokospektrálne účinky na organizmus. Obsahuje totiž mnoho aktívnych prvkov, ktoré urýchľujú premenu tukov na energiu. Zmierňuje chuť do jedla a zároveň posilňuje imunitu. Goji je skrátka prírodný zázrak, ktorý by sme mali konzumovať pravidelne.

Prečo zvoliť tento prípravok

  • Je certifikovaný
  • Spĺňa medzinárodné štandardy
  • Má lahodnú chuť
  • Výsledok sa dostaví veľmi rýchlo
  • Spaľuje tuky bez pohybu
  • Má vyvážené zloženie

Ako používať?

Po vložení do úst stačí stlačiť sprej 1- až 2-krát. Môžete používať podľa potreby kedykoľvek počas dňa.

Ako prípravok objednať?

Tento prípravok môžete objednať iba cez webové stránky výrobcu, v lekárni ho zatiaľ nedostanete. Stačí vyplniť iba meno a telefónne číslo. Budete kontaktovaní a telefonicky si dohodnete všetky ďalšie podrobnosti. Za balíček môžete zaplatiť pri dodaní na dobierku. Neplatíte teda nič vopred.

Recenzie a skúsenosti

Na internete nie je veľa recenzií na tento výrobok. Našli sme ich len pár a všetky boli kladné (vrátane reakcií v diskusiách). Prípravok sa ľahko používa, môžete ho nosiť stále pri sebe a podľa všetkého skutočne potláča chuť do jedla.

Recenzie

Slimmer spray
4.9 Celkom
Plusy
  • prírodný prípravok
  • bez vedľajších účinkov
  • veľmi dobré zloženie
Mínusy
  • každému tento spôsob nemusí vyhovovať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.