Snail Farm

Citát jedného známeho anglického spisovateľa a dramatika hovorí, že čas je dobrý lekár, ale zlý kozmetik. Je to tak, nikto z nás, hoci by mal vysoké spoločenské postavenie a peňazí na rozdávanie, nedokáže zastaviť čas. Proces starnutia je úplne prirodzený, ale, bohužiaľ, nezvratný. Ani ten najdrahší mejkap nepomôže ku kráse tam, kde je pokožka ochabnutá, unavená, dehydratovaná a úplne bez života. Našťastie existujú preverené moderné spôsoby založené na používaní tradičných i menej tradičných prírodných prostriedkov, ktoré pomáhajú pleti udržať si pružnosť a stálu sviežosť. Jedným z nich je Snail Farm.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Snail Farm – víťazstvo v boji s postupujúcim časom

K povrchovým zmenám pokožky dochádza už približne okolo 25. roku, keď si to väčšina z nás ešte ani zďaleka neuvedomuje. Najviditeľnejším prejavom sú jemné linky a neskôr i hlbšie vrásky. Predovšetkým časti tela vystavené intenzívnemu slnečnému žiareniu (napríklad tvár, uši, chrbát rúk, predlaktia, pleť na krku a i.) trpia najviac. Ak sa o ne správne nestaráme, je pokožka na týchto miestach suchšia, drsnejšia a môžu sa na nej začať objavovať rôzne kožné ochorenia. Poškodenie od slnka, aktinická keratóza, starecké škvrny, akné a ekzémy.

Fyziologické starnutie je asi z 30 % zapríčinené genetickými dispozíciami, ale ešte väčší vplyv majú neurohormonálne zmeny. S postupujúcim vekom sa objavujú negatívne estetické prejavy, predovšetkým strata objemu a celkový pokles pružnosti kože. Príčinou je hlavne znížená produkcia kolagénu, ubúdanie kolagénových vláken, zmena ich usporiadania, skrátenie a zhrubnutie. K tomu dochádza už približne po 30. roku. Pokožka môže byť tiež dehydratovaná kvôli nižšiemu obsahu vody i odlišnej sekrécii kožného mazu. Príroda je však nekonečným zdrojom inšpirácie, vďaka ktorej profesionálni dermatológovia môžu vrátiť mladistvý zjav mnohým mužom, ale predovšetkým tisíckam žien. Dôkazom je práve krém Snail Farm.

Starostlivosť o pleť – to je menej stresu, viac spánku a dostatok vitamínov

Vyššie opísaný proces starnutia je však možné do značnej miery ovplyvniť. Je nevyhnutné venovať pokožke adekvátnu starostlivosť, a to tak zvonka, ako aj zvnútra.

Pleť sa vám mladistvým vzhľadom odmení vtedy, keď to nebudete príliš preháňať s kozmetikou a doprajete jej pravidelné čistenie. Stopku by ste, samozrejme, mali vystaviť alkoholu, cigaretám a stresu. Neponocujte. Nie nadarmo naše babičky používajú slovné spojenie: Vyspať sa do krásy.

Pleti by sme mali dopriať predovšetkým dostatok vitamínov a minerálov. Ku kvalitnej výžive  patrí aj dostatok bielkovín, ktoré sú základným stavebným kameňom tkanív a koža sa bez nich nemôže prirodzene regenerovať. A práve vláknitá kĺbová bielkovina kolagén sa spolu s ďalšími nevyhnutnými látkami nachádza v pleťovom sére Snail Farm.

Zloženie krému

Sérum využíva unikátnu zložku, ktorou je výťažok zo slimačieho slizu. Áno, možno to neznie práve príťažlivo, ale nemusíte mať obavy. Moderné výrobné metódy a najnovšie poznatky renomovaných odborníkov, ktorí sa už dlho zaoberajú procesmi starnutia pokožky, dokážu zázraky.

V prípade prípravku Snail Farm dermatológovia stavili na sliz slimákov rodu Achatina. Táto ingrediencia má pôvod v kórejskej kozmetike, kde si získala mimoriadnu obľubu pre výrazný obsah látok, ktoré nesmierne prospievajú pokožke.

Ide predovšetkým o kolagén a elastín, teda látky, ktoré sú absolútne kľúčové na zachovanie pružnosti pokožky a ktoré sa vyskytujú v slimačom slize vo vysokej koncentrácii. Ďalej slimačí sekrét, ktorý patrí do skupiny vysokomolekulárnych glykoproteínov nachádzajúcich sa na slizniciach a v slinách. Takáto látka sa označuje ako mucín a obsahuje vitamíny A, C a E, ktoré poskytujú pokožke nevyhnutnú výživu. Kyselina hyalurónová zaisťuje prirodzenú hydratáciu a vyplnenie vrások vďaka svojej schopnosti výrazne viazať na seba vodu. Kyselina glykolová zase slúži na šetrnú exfoliáciu alebo na odstránenie mŕtvych kožných buniek z povrchu kože.

V revolučnom kozmetickom anti-aging rade mucín, ktorý sa nachádza vo výrobku, prispieva k efektívnej látkovej výmene, a tým i k rýchlejšej regenerácii fibroblastov vďaka obsahu alantoínu. Ďalším veľmi dôležitým prvkom, ktorý omladzujúce sérum Snail Farm obsahuje, je Syn-ake peptid, ktorý prispieva k odstráneniu vrások a slúži na hĺbkovú regeneráciu a obnovenie pružnosti pokožky. Výsledkom je hladká, čistá, svieža a žiarivá pleť. Krém pomáha vašej pokožke, aby bola farebne zjednotená a vždy dokonale hydratovaná.

Aplikácia séra

Sérum Snail Farm stačí aplikovať jedenkrát denne, odporúča sa vždy večer. Môžete ho zaradiť do bežnej starostlivosti o pleť po odlíčení. Ráno, naopak, použite štandardnú kozmetiku, na ktorú ste zvyknutá, a to vrátane tej dekoratívnej.

Krém je možné bez problémov kombinovať s ľubovoľnými inými produktmi, vzájomné pôsobenie zložiek sa nijak neovplyvní. Individuálnu znášanlivosť prípravku je však, samozrejme, nutné vopred otestovať. Nie je možné vylúčiť precitlivenú reakciu kože, ale väčšina používateľov znáša krémy a séra s obsahom slimačieho slizu bez akýchkoľvek problémov. Túto látku je možné navyše aplikovať nielen na zdravú, ale i poškodenú pleť.

Po aplikácii séra je však vzhľadom na jeho tuhšiu konzistenciu nutné chvíľu počkať, než sa vstrebe. Kozmetika s obsahom slimačieho slizu môže byť pre niektorých používateľov trochu nepríjemná, lebo chvíľu zanecháva na koži mazľavý film.

Pri používaní prípravku je nutné zachovávať pravidelnosť a vydržať, aby sa mohli jeho účinky prejaviť naplno. Žiadny krém vám však nezaručí nádhernú pleť doslova za noc, zázraky a kúzla nájdete na stránkach rozprávkových knižiek pre deti.

Je nutné uvedomiť si aj fakt, že od žiadneho krému alebo séra nie je možné očakávať také výsledky ako od chirurgického zákroku. Žiadny krém preto určite nedokáže nahradiť klasický facelifting, ale ide o komfortnú, prirodzenú a neinvazívnu metódu starostlivosti o pleť.

Kde krém Snail Farm objednať a aká je cena?

Slimačí sliz sa stal v poslednom čase veľmi populárnou zložkou kozmetiky. Účinnosť však do veľkej miery závisí i od jeho koncentrácie. Preto je nutné vždy objednávať overené produkty od serióznych predajcov pomocou formulára umiestneného na webových stránkach predajcu (odkaz na konci článku), kde zistíte i aktuálnu cenu. Inak si nemôžete byť istí, čo výrobok skutočne obsahuje. Originálny Snail Farm kúpite výlučne prostredníctvom oficiálnych stránok. Po odoslaní svojej objednávky môžete očakávať, že vás bude telefonicky kontaktovať obchodný zástupca, ktorý preberie s vami všetky detaily vašej objednávky tak, aby ste boli maximálne spokojná.

Recenzie a skúsenosti používateľov

Účinky séra Snail Farm potvrdzujú i recenzie jeho používateľov. Na internete sa dá dohľadať veľa pozitívnych názorov, ktoré potvrdzujú vysokú účinnosť kozmetiky založenej na slimačom mucíne. Súčasná vlna výraznej popularity je toho zrejmým dôkazom.

Ak chcete, aby bola vaša pleť dlhodobo krásna a čistá, používajte pleťové sérum Snail Farm.

Recenzie

Snail Farm
4.9 Celkom
Plusy
  • je možné používať ako spôsob prevencie
  • prispieva i k hojeniu akné
  • spravidla ho používatelia dobre znášajú
Mínusy
  • je ho možné kúpiť len prostredníctvom internetu od autorizovaných výrobcov
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.