SustaFix

Začalo sa to z ničoho nič. Sem-tam vás zabolelo koleno alebo vás pichlo v ramene. Bolesti chrbtice zvádzate na nekvalitný matrac, tuhnutie kĺbov na nadmernú záťaž a svalové problémy na blížiaci sa príchod zimy. 

Mnohí sa denne stretávajú s bolesťou pohybového aparátu. A nemusia to byť len seniori, ťažko pracujúci alebo vrcholoví športovci. Vyšší vek môže byť len jednou z príčin, medzi ďalšie patrí fyzicky namáhavá práca, negatívny vplyv nevhodne zvoleného športu, dlhodobé zranenia či chronická choroba. Lekár vám prikázal zhodiť kilá navyše, predpísal vám rehabilitácie, elektroliečbu, injekcie, tabletky, ale stále nič nezaberá? Alebo sa snažíte bolesť ignorovať aj napriek tomu, že neznesiteľná bolesť sprevádza každý váš pohyb? Záchrana je stále v nedohľadne a vy ste už rezignovali a ste otrávení ako indiánsky šíp? Najvyšší čas na radikálnu zmenu!

Začnite používať SustaFix, prírodný prípravok, ktorý navracia kĺbom stratenú pružnosť, kostiam pevnosť a svalom pôvodnú silu a zdravie!

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Nepodceňujte svoj zdravotný stav a začnite používať SustaFix čo najskôr

Čo všetko sa môže stať, keď nezačnete intenzívne riešiť problémy pohybového aparátu? Okolie kĺbu a jeho puzdro môže postihnúť zápal, ktorý sprevádza veľká bolesť a obmedzená hybnosť postihnutého kĺbu. Ak sa včas nezačne liečba, môže dôjsť až k úplnému stuhnutiu kĺbu. Vo výsledku potom neohnete ruku, nepokrčíte koleno či nezdvihnete nohu pri chôdzi po schodoch. Neliečená bolesť môže prerásť do deformácie chrupaviek a viesť k trvalému postihnutiu. Vyhnite sa náročnej operácii a prestaňte už konečne rozprávať o tom, čo všetko robíte pre svoje zdravie. Začnite konať! Krém SustaFix prináša zaručenú úľavu a prvú pomoc pre vaše boľavé kĺby, kosti a svaly.

Prečo je SustaFix taký výnimočný? Zloženie krému

Krém SustaFix je certifikovaný a licencovaný produkt, na ktorého vývoji a testoch sa podieľali vedci z významných svetových medicínskych inštitútov. Za dlhodobo overenými výsledkami stojí jedinečná kombinácia prírodných látok, ktorá zaručuje pozitívne účinky a úľavu pre ľudský organizmus. SustaFix obsahuje vitamíny (napríklad B1, B5, C a ďalšie), ktoré priaznivo pôsobia na steny žíl a obnovujú tkanivá. Ďalej tiež látky, ktoré tlmia bolesť a podporujú rozšírenie ciev. Hlavnú časť tohto ľahko roztierateľného krému tvorí šesť unikátnych ingrediencií:

Propolisový extrakt

Propolis je všestranný včelí produkt s príjemnou arómou, ktorý tvorí bohatá zmes bioaktívnych látok na báze živice. Má veľa priaznivých účinkov. V boji s chorobami pohybového aparátu je cenný predovšetkým pre svoju schopnosť zmenšovať opuchy a minimalizovať bolesť. Tiež rozširuje cievy a podporuje rozpúšťanie krvných zrazenín. Má hojivý účinok na tkanivá a povzbudzuje metabolizmus.

Cédrový olej

Látky nachádzajúce sa v tomto mohutnom strome, ktorý sa dožíva až 1 000 rokov, sú storočia známe pre svoje hojivé účinky. Cédrový olej je tradičný prostriedok ruskej ľudovej medicíny. Potláča zápal, zlepšuje a posilňuje stav poškodených kĺbov pri artróze i artritíde. Zlepšuje prekrvenie ciev a pomáha telu zbaviť sa krvných zrazenín.

Včelí jed

Včelie bodnutie iste nie je nikomu príjemné, ale jed včely je skutočným zázrakom. Používa sa ako veľmi účinný prostriedok pri liečbe dny či reumatizmu. Priaznivo pôsobí i na opuchy a zápaly a tiež tlmí bolesť. Zmierňuje svalové kŕče a podporuje krvný obeh v cievach a tkanivách.

Olivový olej

Označuje sa aj tekuté zdravie a má veľmi veľa pozitív. Obsahuje antioxidanty, vitamíny A, E, D, K a uľahčuje detoxikáciu organizmu. Ľahko sa vstrebáva a prináša rýchlu úľavu boľavým svalom, zmierňuje bolesť kĺbov a podporuje krvný obeh.

Extrakt z konského gaštana

Gaštan konský, inak tiež pagaštan konský (lat. Aesculus hippocastanum), neslúži len ako okrasa a deťom na výrobu zvieratiek, ale už veľa rokov sa používa aj v ľudovom liečiteľstve. Spevňuje cievy, zlepšuje ich elasticitu a zaisťuje správnu cirkuláciu krvi. Používa sa i ako prostriedok proti krvným zrazeninám či zápalu.

Extrakt z vijačky voštinovej

Vijačka voštinová (lat. Galleria mellonella) je malý motýlik a tiež známy škodca, ktorého včelári vidia veľmi neradi vo včelích úľoch. Má však veľa zaujímavých vlastností; jeho enzýmy sú okrem iného schopné rozkladať včelí vosk a polyetylén. Lúhový výťažok z húseníc tohto motýľa má silné antibakteriálne a protivírusové účinky. Tiež posilňuje žilové steny svalov, ktoré sa nachádzajú v oblasti kĺbov. Spevňuje ich, udržiava dostatočne pružné a zaisťuje, aby bol kĺb dobre vyživovaný.

Aplikácia krému SustaFix je úplne jednoduchá a rýchla

Malé množstvo krému vmasírujte do postihnutého miesta, potom ho nechajte úplne zaschnúť a krém začne po chvíli pôsobiť. Pre väčší efekt ho odporúčame aplikovať denne.

Kde krém objednať?

Krém SustaFix si aktuálne kúpite iba na internetových stránkach výrobcu (v lekárni ho nie je možné zatiaľ dostať).

Viac informácií o kréme

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Nájdené recenzie a skúsenosti zákazníkov s krémom SustaFix sú pozitívne. Zákazníci si pochvaľujú jednoduché použitie a účinky krému. Môžeme ho odporučiť, má veľmi dobré zloženie.

Recenzie

SustaFix
4.9 Celkom
Plusy
  • rýchlo a účinne vás zbaví problémov s kĺbmi, svalmi, kosťami, väzmi i šľachami
  • obnovuje správnu cirkuláciu krvi v cievach a tkanivách
  • zmierňuje opuchy a zápaly kĺbov
  • pomáha predchádzať zhoršeniu stavu a ďalšiemu obmedzeniu pohybu
  • vracia pôvodnú silu kĺbom aj väzom
  • ide o čisto prírodný produkt, ktorého používanie neprináša žiadne vedľajšie komplikácie
Mínusy
  • konkrétne výsledky pri používaní SustaFixu sú vždy individuálne a môžu sa u jednotlivých osôb líšiť
  • výrobok je možné kúpiť iba u autorizovaných partnerov na internete
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.