Valgomed

ValgomedTrápia vás časté otlaky na nohách zo zimných topánok a máte sklony k takzvanému vybočenému palcu? Tento problém dokáže človeka poriadne potrápiť, a to tak po fyzickej, ako aj po psychickej stránke. Ľudia sa za to hanbia, pretože to nevyzerá vôbec pekne. Navyše, mnohokrát to nezachráni ani najlepšia obuv. Aká je liečba? Obvykle je potrebné snažiť sa prsty medzi palcom a ukazovákom na nohe roztiahnuť. Na to sú určené špeciálne korektory do topánok. Na trhu sú rôzne druhy od mnohých výrobcov. My sme sa zamerali na značku Valgomed, ktorá nás skutočne zaujala na prvý pohľad. Je to skutočne taký pomocník, ako tvrdí výrobca, alebo ide o podvod?

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

O čo ide?

Na prvý pohľad je to klasický korektor medzi prsty vylepšený o to, že sa dá jednoucho nasadiť. Ide o unikátny medziprstový korektor, ktorý je vyrobený z príjemného hypoalergénneho silikónu. Výrobca uvádza, že je to skvelá pomoc pri vybočenom palci. Tento produkt sa postupne rozšíril do USA aj do Európy. Balenie obsahuje dva kusy korektorov na ľavé a pravé chodidlo.

Ako funguje?

 • Zamedzuje otlakom a vzniku modrín
 • Zaisťuje maximálne pohodlie pri chôdzi
 • Je ho možné nosiť do každej obuvi v každom ročnom období

Odborníci upozorňujú na to, že Valgomed je účinný tak na začiatku problému, ako aj v pokročilom štádiu.

Čo je to vlastne vybočený palec? Na prvý pohľad to spoznáte tak, že kĺb na palci na nohe je akoby vybočený von. Nevyzerá to veľmi pekne, ale hlavne to prekáža pri chôdzi. Veľmi často sa tento problém objavuje u žien, ktoré nosia tesnú obuv a vysoké podpätky. Z malého hrbolčeka, ktorý sa objaví na začiatku, sa môže stať naozaj veľmi bolestivý a dosť výrazný hrboľ. Potom budete mať problém kúpiť si vhodnú obuv a pri chôdzi vás to bude bolieť.

Ako Valgomed pomôže?

 • Vyrovná vybočený palec a zmierni otlaky
 • Zbaví vás bolesti
 • Pôsobí proti plochým nohám
 • Znižuje zaťaženie prednej časti chodidla
 • Ľahko ho nasadíte, je pohodlný, bezpečný a diskrétny
 • Vaše nohy budú opäť zdravé a chôdza už nebude utrpením
 • Zaisťuje správnu polohu prstov

Na druhej strane je potrebné pripomenúť, že podobné korektory sa vyrábajú celkom bežne a je ich možné zohnať prakticky vo všetkých zdravotníckych potrebách aj v niektorých lekárňach. Výrobca však trvá na tom, že Valgomed je unikátny a jeho výsledky nemajú konkurenciu.

Aké iné metódy pomáhajú pri vybočenom palci? V najhoršom prípade musíte podstúpiť operáciu. Tiež môžete vyskúšať rôzne masáže a naťahovacie cviky nôh alebo lokálne mastičky a krémy. Korektor medzi prsty je však dlhodobo najúčinnejší a navyše aj najpraktickejší.

Ako používať?

Pevne nasuňte korektor na palec a pritlačte. Môžete nosiť naboso i do ponožiek, je vhodný do všetkých typov obuvi, maximálne diskrétny a pohodlný. Rýchlo si naň zvyknete a vôbec nebudete vedieť, že ho máte. Je určený na každodenné nosenie, dole ho dávate iba na noc.

Ako kúpiť?

Jednoducho prostredníctvom webovej stránky výrobcu (v zdravotníckych potrebách a lekárňach ho nie je možné momentálne dostať). Zadáte svoje údaje, doručovaciu adresu a zvolíte objednať. Platba prebieha pri prevzatí tovaru.

Recenzie používateľov

Recenzií k tomuto produktu sme našli pomerne dosť. Na webe je naň samá chvála, dokonca i fotky, ako Valgomed pomohol zaceliť vybočené palce. Určite veríme tomu, že význam to má. Môžete teda produkt vyskúšať.

Recenzie

Valgomed
4.9 Celkom
Plusy
 • hypoalergénny výrobok z elastického materiálu
 • jednoduchá a diskrétna aplikácia
 • pohodlný a účinný
Mínusy
 • je možné kúpiť len u výrobcu cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.