VaricoFix

VaricoFixKŕčové žily sa odborne nazývajú varixy a ide o veľmi nepríjemné ochorenie dolných končatín. Varixy sú viditeľné na prvý pohľad, tvoria estetický i zdravotný problém. Spôsobujú horšie prúdenie krvi v tele, bolesti a môžu viesť k ďalším komplikáciám. Boj s kŕčovými žilami je beh na dlhú trať s neistými výsledkami. Liečba by mala byť komplexná. Ako skvelého pomocníka môžeme predstaviť gél VaricoFix. Ako tento produkt účinkuje, aké sú recenzie a skúsenosti?

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Ako vznikajú kŕčové žily

Príčin vzniku kŕčových žíl môže byť veľa. Často je na vine obezita. U ľudí trpiacich nadváhou sa kŕčové žily objavujú omnoho častejšie. To však nie je jediný faktor. Medzi ďalšie kritériá patrí životný štýl, nedostatok vlákniny, vitamíny, vysoký krvný tlak, sedavé zamestnanie atď.

VaricoFix ako účinné riešenie?

Ľudia trpiaci kŕčovými žilami hľadajú rôzne možnosti, ako sa tejto nepríjemnej choroby zbaviť. Ideálne prírodnou cestou. Veľmi obľúbené sú mastičky a gély, ktoré sa ľahko nanášajú a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Jedným takýmto prípravkom je tiež gél proti kŕčovým žilám VaricoFix. Hneď ako sa objavia, nie je na čo čakať.

Medzi hlavné účinky, ktoré prípravok ponúka, patria tieto:

 • Odstránenie svrbenia a bolesti
 • Obmedzenie zápalu žíl
 • Zvýšenie vaskulárnej permeability
 • Zmiernenie nadmerného chladu v končatinách
 • Zlepšenie stavu krvných ciev
 • Zmiernenie opuchov a brnenia

Prípravok VaricoFix má špeciálne zloženie vybraných ingrediencií, ktoré pôsobia proti kŕčovým žilám bez vedľajších účinkov. Výrobca sľubuje, že produkt môže pomôcť odstrániť prejavy lokálnych zápalov, zmierňuje bolesť a opuchy. Pokiaľ budete kŕčové žily natierať pravidelne týmto prípravkom, mal by sa celkový stav vašich žíl viditeľne zlepšiť.

Z čoho sa VaricoFix skladá?

Najväčšia sila tohto produktu tkvie predovšetkým v dôkladne zvolených ingredienciách.

Arnika

Je významná bylinka, ktorá pochádza z francúzskych hôr. Uvoľňuje krvné zrazeniny, tlmí bolesť, podporuje krvný obeh, má dezinfekčné a regeneračné vlastnosti.

Pupočník ázijský

Ide o extrakt, ktorý pochádza zo starovekej čínskej kultúry. Táto tradičná liečivá bylina znižuje usadzovanie cholesterolu v cievach a pôsobí protizápalovo.

Kokorík praslenatý

Rastie predovšetkým v horských oblastiach. Výťažok z koreňa posilňuje žily a pomáha zbaviť sa symptómu takzvanej „škvrnitej kože“. Má hojivé účinky.

Listnatec

Jeho korene obsahujú veľmi dôležité saponíny. K tým najvýznamnejším patrí ruscogenín a neoruscogenín. Tieto látky sú dôležité predovšetkým v oblasti žilového systému.

Šišky cyprusu

Sú významným zdrojom dôležitých trieslovín. Podporujú pružnosť krvných žíl, obnovujú ich odolnosť.

Heparín

Ide o látku, ktorá pôsobí proti tvorbe krvných zrazenín. Táto látka je veľmi cenná pri liečbe zápalu žíl, veľmi rýchlo účinkuje.

Všetky tieto látky sú úplne prírodné. Zloženie tohto prípravku by malo zaistiť tiež dostatočnú prevenciu tohto ochorenia a zmierniť prejavy už vzniknutých kŕčových žíl.

Ako aplikovať?

Výrobca odporúča aplikovať gél VaricoFix dvakrát denne, najlepšie však vo večerných hodinách, keď sú nohy veľmi unavené. Natrieť ich však môžete tiež ráno, skôr ako odídete z domu do práce. Gél sa dobre vstrebáva, nezanecháva stopy ani mastnotu na koži. Môžete ho použiť kedykoľvek, keď sa objaví bolesť ťažkých nôh. Prípravok sa používa iba na nohy.

Účinok gélu môžete podporiť tým, že budete nosiť pohodlnú obuv, doprajete si pohyb, vyváženú stravu a zmiernite stres.

Ako kúpiť?

VaricoFix môžete kúpiť prostredníctvom oficiálnej internetovej stránky. Výhodou je, že neplatíte za dopravu. Výrobca garantuje 100 % záruku a v prípade nespokojnosti môžete výrobok vrátiť. Platba sa uskutočňuje na dobierku, takže platíte pri prevzatí tovaru, čo má tiež svoje výhody. Aktuálne nie je možné zaobstarať gél v lekárňach.

VaricoFix recenzie

Aké sú recenzie a skúsenosti s týmto prípravkom? Pred kúpou vás isto zaujíma predovšetkým to, či VaricoFix naozaj funguje, alebo ide o podvod. Musíme pripustiť, že úplne prírodné zloženie gélu pôsobí veľmi dôveryhodne. Všeobecne sa dá nájsť množstvo pozitívnych recenzií na tento výrobok, dajme tomu až 90 %. Pravda, mnoho používateľov oceňuje ľahké použitie, rýchle vstrebávanie.

Recenzie

VaricoFix
4.9 Celkom
Plusy
 • ľahká aplikácia
 • prírodné ingrediencie
 • platba na dobierku
 • neplatíte poštovné
Mínusy
 • je potrebné dlhodobé používanie
 • je možné objednať iba cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.