Varikosette

Kŕčové žily trápia veľa žien a mužov. Nielenže tvoria estetický problém, ale môžu spôsobovať aj nepríjemné zdravotné problémy. Ak sa chcete kŕčových žíl úspešne zbaviť bez operácie, je potrebné nielen dodržiavať určité fyzické opatrenia, ale tiež vyskúšať účinné prostriedky. Jedným z nich je prípravok Varikosette. Ide o príjemný krém, pri ktorom výrobca sľubuje elimináciu prejavov tejto choroby a tiež posilnenie krvných ciev. Ako Varikosette účinkuje a aké sú recenzie a skúsenosti používateľov?

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Kŕčové žily trápia takmer každého

Kŕčové žily patria dnes medzi bežné ochorenie, ktorým trpí prakticky každý druhý dospelý človek. Začína sa to úplne nenápadne. Najprv sa začnú na nohách objavovať drobné žilky, po čase vylezie veľká žila, ktorá je dosť viditeľná a ktorá môže aj bolieť. Výskyt kŕčových žíl sa zvyšuje vekom. Jednoducho povedané, čím ste starší, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa u vás „krčáky“ objavia. Poslednou možnosťou je operácia, ktorej sa však dá mnohokrát vyhnúť.

Existuje celý rad voľne predajných mastí a gélov. Jedným z nich je aj produkt Varikosette. Tento krém vyvinuli vynikajúci cievni odborníci. Výrobca sľubuje iba úplne prírodné ingrediencie. Použitie produktu je teda absolútne bezpečné.

Ako funguje prípravok Varikosette?

Pri pravidelnom používaní tohto krému by sa mali dostaviť tieto účinky:

 • odstránenie bolesti a opuchu,
 • zníženie výskytu kŕčových žíl,
 • odstránenie zafarbenia,
 • prípravok funguje ako účinná prevencia,
 • podporuje funkciu žilových chlopní,
 • posilňuje cievne steny.

Hlavným benefitom sú dokonale vyvážené prísady. Vďaka ich dôkladne vybranému zloženiu je možné rýchlo a jednoducho dosiahnuť zmiernenie symptómov kŕčových žíl, teda bolesti a opuchnutia.

Zloženie Varikosette

Prírodný prípravok Varikosette funguje absolútne bezpečne a veľmi efektívne vďaka špeciálne zvoleným ingredienciám.

Ginko biloba

Sa označuje ako liek na zábudlivosť. Ide o extrakt z ginka dvojlaločného. Tento listnáč patrí medzi najstaršie stromy na svete a pochádza z východnej Ázie. Prispieva k zlepšeniu pamäti a pomáha prekrvovať organizmus. Ginko je teda vhodné pre ľudí, ktorí majú stále studené nohy a ruky. Extrakt z ginka biloby podporuje dostatočné prekrvenie, aby nedochádzalo k poškodeniu cievnej steny. Tvorí veľmi významnú položku v boji proti kŕčovým žilám.

Extrakt z pagaštana konského

Ktorý obsahuje aescin. Táto látka dosahuje skvelé výsledky v boji proti zápalom a opuchom. Pomáha proti zvyšovaniu napätia v cievnych stenách a ochraňuje ich pred rozširovaním. Zamedzuje tak vzniku kŕčových žíl. Tento saponín sa vyskytuje v pagaštane konskom.

Troxerutín

Znižuje priepustnosť ciev, má pozitívny vplyv na lepšiu flexibilitu žíl a ich spevnenie. Veľkou výhodou je, že náš organizmus ho ľahko vstrebe a jeho účinky sú veľmi rýchle.

Medzi ďalšie prísady patrí gél z aloy pravej, výťažok z koreňa listnatca pichľavého, výťažok z citrónovej kôry, olej z muškátovej ruže a arganový olej, výťažok zo zlatobyle.

Všetky tieto zložky majú za úlohu zmierniť bolestivé pocity pri vzniku kŕčových žíl, pôsobiť preventívne proti ich vzniku, pomáhať riediť krv, tonizovať, posilňovať stenu žíl a tiež zabraňovať vzniku krvných zrazenín.

Dôležité informácie o prípravku Varikosette

Tento produkt je možné aktuálne dostať iba na internete, v budúcnosti pravdepodobne aj v lekárňach.

Spôsob použitia

Krém by sa mal používať dlhodobo, ideálne 2-krát denne. Malé množstvo krému naneste na postihnuté miesta a jemne vmasírujte do úplného vstrebania. Na dosiahnutie žiaducich výsledkov je treba prípravok používať 3 až 6 mesiacov nepretržite.

Recenzie a skúsenosti

Tiež vás zaujíma, či nejde o podvod a či má tento prípravok skutočne sľubované účinky? Veľa zákazníkov odrádza pomerne vysoká cena, produkt je však možné získať v zľave. Varikosette pôsobí veľmi dobre ako účinná prevencia pred vznikom kŕčových žíl. Tento produkt odporúčajú predovšetkým lekári a liečitelia, ktorí sa zaoberajú alternatívnou medicínou.

Varikosette je zložený z najkvalitnejších homeopatík, neobsahuje žiadne syntetické zložky, umelé farbivá či uhľovodíky. Niektorí však majú s prípravkom negatívne skúsenosti a hovoria, že ide o podvod a prípravok im nepomohol. Odborníci však apelujú na to, že „moc“ byliniek je obmedzená. Ak máte naozaj veľké problémy s kŕčovými žilami, je vždy vhodné navštíviť lekára a Varikosette využívať ako doplnkovú liečbu.

Recenzie

Varikosette
4.9 Celkom
Plusy
 • prírodný prípravok
 • žiadne vedľajšie účinky
 • jednoduchá aplikácia
Mínusy
 • cena
 • dlhodobé používanie
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.