Wonder Cells

Wonder CellsPriznajte sa: poznáte niekoho, kto túži byť starší? Nevšímajme si bláznivé detské priania… Väčšina ľudí si praje omladnúť, pretože s mladosťou máme spojené pocity vitality a energie. Mladosť, to je štíhla a pružná postava, husté vlasy a tiež krásna pleť. Aby sa na vašej pokožke neprejavilo starnutie vo forme vrások príliš skoro, je tu pleťová kozmetika Wonder Cells.

 

 

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Koža a jej dôležité funkcie

Koža je najväčší orgán, ktorý pokrýva povrch ľudského tela, a predstavuje tak akúsi bariéru medzi ním a okolitým prostredím. Skladá sa z troch vrstiev: pokožky, zamše a podkožného tkaniva. Každá z nich je tvorená ešte niekoľkými ďalšími vrstvami. Koža má celý rad nezastupiteľných funkcií, ako napríklad:

  • ochrana pred nebezpečnými baktériami a vírusmi, stratou vody a UV žiarením,
  • ochrana pred škodlivými chemickými látkami,
  • ochrana pred mechanickým poškodením, tlakom, nárazmi a oderkami,
  • termoregulácia alebo ochrana pred extrémnym chladom či teplom.

Ľudská koža pomocou zmyslových buniek zaisťuje vnímanie: v koži sa nachádza viac než pol milióna hmatových teliesok. Prostredníctvom vylučovania mazu a potu zbavuje telo prebytočných odpadových látok a kožné tukové bunky slúžia ako dôležitá zásobáreň energie a živín. Koža má na starosti aj látkovú výmenu a jej pomocou sa dokonca uskutočňuje veľká časť nonverbálnej komunikácie.

Okrem všetkých vyššie uvedených funkcií je tu ešte jedna, ktorá má pre mnohých z nás veľký význam – estetická funkcia. Veď kto by nechcel mať sviežu, pružnú a na prvý pohľad zdravú pleť? Takú, ktorá nie je začervenaná, je rovnomerne sfarbená a nereaguje precitlivene na zmeny teploty či tlaku, respektíve dokáže sa s nimi rýchlo vyrovnať. Oproti tomu poškodená koža je suchá, zhrubnutá, ochabnutá alebo náchylná na okolité vplyvy či zasiahnutie infekciou. Takéto poškodenie, samozrejme, nemusí byť vždy fatálne, lebo koža má tiež schopnosť sama sa regenerovať. Proces obnovy sa však prirodzene spomaľuje s pribúdajúcim vekom. V tele sa postupne znižuje produkcia kolagénu, ktorý sa nachádza hneď pod vonkajšou vrstvou kože. Kolagén má na starosti jej správnu vlhkosť a pružnosť, zaisťuje, aby bola koža vypnutá a tiež zmierňuje následky celulitídy.

Postupom času kožné bunky menia tvar, vysychajú a odumierajú. Dochádza k stenčeniu ich pôvodnej vrstvy, čo sa prejavuje navonok prítomnosťou vrások.

To je ten najvyšší čas, keď je potrebné začať používať pleťové tonikum Wonder Cells.

Wonder Cells – prostriedok, ktorý účinne bráni prejavom starnutia kože

Okrem prirodzeného procesu starnutia koži výrazne škodíme i my sami. Aj keď značný vplyv má v tomto smere genetika a škodlivé vplyvy okolitého prostredia, významný podiel na ochabnutej pleti a rôznych kožných ochoreniach má aj zlá životospráva.

Ako sa správne starať o pokožku? Rozhodne by sme mali dbať na vyváženú stravu s dostatkom vitamínov, predovšetkým vitamínov A, C, E a vitamínov skupiny B, z ktorých je najdôležitejší biotín, označovaný aj ako vitamín B7. Pleti prospejete i dostatkom spánku a minimom stresu. Odborníci odporúčajú obmedziť požívanie väčšieho množstva alkoholu, príležitostný pohárik vína vám však neuškodí. Ďalej je vhodné vyhnúť sa fajčeniu i nadmernému slneniu, či už v soláriu alebo na slnku. Do svojho denného programu tiež zaraďte pravidelný pohyb.

Nemenej dôležitá je i správna starostlivosť o pokožku. Dámy by nemali zabúdať na obligátne pravidlo o každovečernom odličovaní, o svoju pokožku by sa však mali pravidelne starať aj muži.

Dermatológovia sa zhodujú na tom, že dôležité je dodávať pleti látky, ktoré obsahujú vitamíny, hydratujú ju, pôsobia proti voľným kyslíkovým radikálom a sú dostatočne vhodné pre konkrétny typ pleti. V tomto smere má Wonder Cells, krém proti vráskam absolútne nezastupiteľnú rolu.

Wonder Cells – nielen šaty robia človeka

Krém Wonder Cells predstavuje efektívnu neinvazívnu metódu na omladenie kože. Je určený na podporu regenerácie pleti a zmiernenie známok starnutia. Dodá pokožke účinné látky v podobe vitamínov a poskytne optimálnu hydratáciu.

Zloženie krému

Kľúčovými zložkami sú:

Avokádový olej

Avokádový olej obsahuje vitamíny A, D a E, ďalej betakarotén, proteíny, lecitín a mastné kyseliny. Je vhodný na ochabnutú a suchú pleť, ktorú dokáže efektívne zbaviť vrások a môže sa použiť i na poškodenú pokožku a pokožku trpiacu najrôznejšími chorobami. Má konzistenciu ako maz, ktorý prirodzene produkuje každá koža.

Kyselina hyalurónová

Podobne dôležitá je pre kožu i druhá zložka revolučného výrobku Wonder Cells, kyselina hyalurónová. Ide o látku, ktorá je v organizme prítomná v koži, v kostiach, chrupavkách i v kĺboch. Jej molekuly dokážu na seba efektívne viazať vodu, a preto môžu pleť hydratovať a pomáhať vyhladiť vrásky.

Wonder Cells poskytuje účinnú starostlivosť založenú na dôkladne vyváženom zložení z rastlinných extraktov a ďalších prírodných látok. Tieto zložky prenikajú až do hlbokých vrstiev pokožky, kde podnecujú prirodzenú schopnosť jej obnovy. Súčasne je možné Wonder Cells používať aj ako prevenciu proti predčasnému starnutiu.

Wonder Cells – aby ste sa opäť cítili vo svojej koži

Stačí zaradiť prípravok do štandardnej dennej starostlivosti o pleť. Pritom nemusíte vyhadzovať žiadne produkty, ktoré vám vyhovujú, ani nemusíte meniť svoje zvyky. Primárne je určený pre ženy, takže je na mieste povedať, že sa môžete nalíčiť bežným spôsobom bez akéhokoľvek obmedzenia.

Aplikácia krému

Podobne ako pri akejkoľvek starostlivosti o pleť je potrebné dbať na pravidelnosť ošetrovania. Pleť bude znovu mladistvá, pružná a svieža. Každá aplikácia Wonder Cells spojená s jeho jemnou vôňou sa stane pre vás malým súkromným wellness rituálom, bez ktorého si už nebudete vedieť predstaviť ani jeden deň.

Konzistencia tonika je na dotyk veľmi príjemná, nemastná a nelepkavá. Prakticky okamžite po jeho použití tak môžete bez obáv vyraziť na schôdzku či spoločenskú udalosť alebo použiť bežný mejkap. Wonder Cells, čisto prírodný prostriedok s príjemnou parfumáciou, nedráždi a nevyvoláva alergické reakcie. Neobsahuje alkohol, preto ho môžu používať i ženy s citlivou pleťou.

Ako objednávať, cena produktu

Originálny produkt s garantovaným zložením zoženiete výhradne prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Objednávka je otázkou len niekoľkých okamihov a doručenie objednaného tovaru v priebehu pár dní zaistí náš dopravný partner. Na oficiálnych stránkach je uvedená aj aktuálna cena.

Recenzie a skúsenosti používateľov

O fungovaní Wonder Cells vás najlepšie presvedčia skúsenosti a recenzie skutočných používateliek. Tento účinný prostriedok nielenže odporúčajú mnohí odborníci z odboru dermatológie, ale tie najlepšie referencie pochádzajú práve od reálnych zákazníčok, ktoré pocítili výrazné zlepšenie už počas prvých dní od začiatku používania. Už čoskoro sa môžete medzi ne zaradiť i vy!

Recenzie

Wonder Cells
4.9 Celkom
Plusy
  • môže sa použiť na všetky typy pleti
  • je veľmi dobre znášaný, neupcháva póry, nedráždi
Mínusy
  • ide o kvalitný a účinný výrobok s trochu vyššou cenou
  • zoženiete ho iba prostredníctvom autorizovaných predajcov cez internet
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.