Zerosmoke

ZerosmokeO tom, že fajčenie spôsobuje rakovinu a mnoho ďalších chorôb a neduhov, nie je potreba viac sa rozpisovať. Lenže tuhí fajčiari mnohokrát nedokážu s týmto zlozvykom prestať, aj keď naozaj chcú. Preto sa zaujímajú o rôzne možnosti a alternatívy, ako s fajčením skoncovať. Jednou z možností, na ktorú sme narazili, je Zerosmoke – v preklade „nulové fajčenie“. Ako teda názov napovedá, ide o prípravok, ktorý by mal pomôcť prestať fajčiť. Otázkou však zostáva, či to naozaj funguje a či nejde o podvod. Preto sme sa rozhodli Zerosmoke rozobrať podrobnejšie a zistiť aj reálne skúsenosti používateľov.

Zistiť cenu     Zobraziť užívateľské recenzie produktu

Čo je to Zerosmoke?

Na trhu je možné dostať veľa rôznych preparátov, ktoré sú určené na to, aby nám pomohli prestať fajčiť. Od náplastí, žuvačiek, cukríkov cez rôzne alternatívne bylinky, detoxikáciu až po trochu menej škodlivé fajčenie v podobe elektronickej cigarety. Existujú však aj špeciálne magnety Zerosmoke. Táto špeciálna súprava magnetov sa pripevní na biologicky aktívne body ucha. Do istej miery by sme to mohli prirovnať tak trochu k akupunktúre.
Zerosmoke je inovatívna metóda, ako bojovať so závislosťou od nikotínu. Ide o súpravu dvoch magnetov, ktoré sa pripevnia na určitý bod v uchu, a tým regulujú chuť na nikotín. Veľkou zaujímavosťou je skutočnosť, že biomagnety sú pozlátené 24-karátovým zlatom, čo funguje ako prirodzený vodič, ktorý chráni pred alergickou reakciou.

Ako používať?

Nemusíte sa obávať ničoho zložitého. Výrobca udáva presný návod na použitie. Stačí sa držať týchto bodov.

  • Uchopte opatrne magnety iba končekmi prstov.
  • Menší magnet dajte na prednú časť ucha.
  • Väčší magnet potom priložte zo zadnej časti ucha.

Magnety oproti sebe perfektne držia a nepadajú. Pripevnenie vám zaberie len pár minút. Odborníci nazývajú túto metódu aurikuloterapia. Nejde o žiadnu novinku, táto metóda pochádza už z polovice minulého storočia. Ako všetci dobre vieme, na ušnici sa nachádzajú dôležité body, ktoré sú priamo spojené s bolesťou a určitými orgánmi. Keď sa stlačí správny bod, môžeme sa zbaviť nielen bolesti, ale napríklad aj chuti na cigarety. Jedno balenie obsahuje dva magnety. V určitej pozícii biomagnety stimulujú zvýšenie tlaku, čo má za následok prerušenie prírodného spojenia neurónov, a tým pomáhajú bojovať proti závislosti.

Zdá sa vám to príliš jednoduché? Je treba počítať s tým, že ide o alternatívnu metódu. Výrobca garantuje úspešnosť, ale alternatívne metódy je potrebné brať trochu s rezervou. Na každého pôsobia inak rýchlo.

Za ako dlho bude Zerosmoke účinkovať?

To je opäť veľmi individuálne. Výrobca udáva, že do 25 dní by ste mali prestať pociťovať chuť na nikotín a ešte pridáva úspešnosť až v 93 % používateľov.

Kde kúpiť?

Zerosmoke môžete kúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu. Výrobca teraz ponúka zľavu 50 %. Máte istotu, že získate skutočný originál. Tieto magnety sa dajú kúpiť aj inde, otázkou však je, či nejde o napodobeninu. Aktuálne nie je možné výrobok dostať v lekárňach.
Možno sa vám zdá cena trochu vyššia, po zľave je však prijateľná. Skúste si spočítať, koľko vás stoja mesačne cigarety? Môže to byť poriadna suma, však?

Aké sú skúsenosti a recenzie na tento produkt?

Zaujímalo nás, aké sú skúsenosti používateľov. Názory sú veľmi rozmanité. Našli sme diskusiu, kde používateľ tvrdí, že ide o podvod a iba ho z toho boleli uši. Na druhej strane sú tí, ktorí nedajú na túto metódu dopustiť. Chvália si predovšetkým jednoduchosť používania, diskrétnosť a skutočné účinky, ktoré sa skôr či neskôr dostavili.
Niektorí lekári sa však zhodujú, že ušná akupunktúra nemusí vždy pomôcť prestať fajčiť. Závisí to od každého jedinca. Je to ako pri bežnej akupunktúre – niekomu pomôže hneď, inému za dlhší čas. Nezostáva nič iné, len vyskúšať. Zerosmoke môže byť napríklad zaujímavým darčekom pre niekoho, kto dlhodobo fajčí a rád by prestal.

Recenzie

Zerosmoke
4.9 Celkom
Plusy
  • jednoduché použitie
  • relatívne nízka cena
  • žiadne vedľajšie účinky
  • eliminuje vedľajšie účinky fajčenia
Mínusy
  • niekomu môžu magnety za uchom prekážať
Kvalita
Účinok
Aplikácia
Cena

Zobraziť ďalšie recenzie     Prejsť na oficiálny web predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.